Ordinace: Sekora seřve Máru
05.02.

´Nakopu vám zadek!´ Uslyší Mára od Sekory, když ho přede všemi poníží ještě víc. VIDEO

I klidnému Sekorovi s Márou bouchnou saze, slibuje mu nakopat zadek hned, jak se uzdraví. Rozčílí ho, že chce z jeho oddělení, kde je stále ještě primářem, vyhazovat zaměstnance bez jeho vědomí. Neváhá a Márovi ukáže, kde je jeho místo.

Ordinace: Naštvaná Tereza
aktualizováno 23.11.

V předpremiéře Ordinace: D*vko! Řve Tereza na zástupkyni nemocnice a jednu jí švihne. VIDEO

Přistihla partnera při nevěře a po probdělé noci plné slz potká tu, která se s ním pelešila. Tereze Benešové je v tu chvíli úplně jedno, jak vysoké postavení žena na jejím pracovišti má a bez rozmyšlení se do ní pustí slovně i fyzicky! A co pak? Sledujte v ukázce z nového dílu už nyní.

Ordinace: Vojta zamete s Bibi
15.11.

Vojta slušně odpálkuje Bibi za přednášku o randění s Innou! VIDEO

Vojta s Innou se sbližují čím dál víc, což neujde pozornosti jeho bývalé manželce. Nelib se jí to, žárlí snad? A nemělo by jí to být už jedno? A tak mu jde pro jeho dobro domluvit, alespoň je o tom přesvědčená. Jenomže pořádně narazí.

Ordinace: Hádka Bibi a Marka
27.09.

Exkluzivně z Ordinace: Krize u Bibi s Markem kvůli ex! K čemu dojde? VIDEO

Bibi se chytne s Markem kvůli bývalce, tedy Inně. Tráví s ní až moc času, protože je údajně v nebezpečí. Podle Bibi si to jen nebezpečně vymýšlí, aby Marka dostala zpět. Jeho reakce? Vyhrocená chvíle... Podívejte se na ukázku z nového dílu v předpremiéře.

Ordinace: Naštvaný Eduard
11.09.

Ostrá hádka Edy a Máry, téměř po něm vystartuje! Dohra je hořká

Eduard Valšík má nervy na pochodu, protože ho jeho vlastní dcera vydírá! Je jasné, že za tím stojí Mára, proto mezi nimi dojde k ostrému konfliktu, při kterém se Eda drží, aby manipulátorovi jednu neubalil. A pak se mu udělá zle...

Ordinace: Naštvaný Vojta
06.09.

VIDEO: Inna v koncích, jediný kamarád se k ní otočil zády

Inna pyká za to, že vztekle opustila místo nehody a nechala Bibi ve štychu. Následky nese v práci a sežrat jí to dál i Vojta, což ji zabolelo ještě víc. Co si od něj vyslechla?

Ordinace: Jonáš urazí matku
29.05.

Tajemství prasklo: A jako facka přiletí Jonášova nechutná urážka! Tu už Květa nerozdýchá. VIDEO

„Denisa je d**ka!“ vyjde z úst Květy, když po synovi žádá, aby se s ní rozešel. Ta ženská jí ničí život: spala s jejím manželem za jejími zády, udělala si s ním dvě děti, dostala jí do dluhu a teď jí ještě krade syna. Jenomže s tím u Jonáše nepochodí, ten Denisu brání a matku tak akorát nehorázně urazí. Následuje jediné…

Ordinace: Bibi vs. Inna
08.05.

Ukázka z Ordinace: Zasloužila bys ránu pěstí! Vyhrožuje Inna Bibi

„Bylas dobrá, tak si zasloužíš pochvalu,“ poví Bibi po prvním výjezdu se záchrankou Inně. Dokáže uznat, že je na svém místě. Odpověď Inny ji zarazí, neboť z ní vyjdou výhrůžná slova plná vzteku, která Bibi rozhodně nečeká, až jí zatrne. „A ty bys zasloužila ránu pěstí!“ uslyší od ní. Co se semele? Sledujte v ukázce.

Ordinace: Naštvaný Eduard Valšík
aktualizováno 26.04.

VIDEO z Ordinace: Eduard Terezu konečně nešetří, seřve ji a odhalí pravdu o Márovi! Jak to s ní zamává?

„Ty jsi zabila pacientku! Dokázala ses zachovat chladnokrevně. Vyhýbáš se zodpovědnosti. Jsi zbabělá! Přestaň být naivní, prober se!“ To jsou slova, kterými se Eduard obuje do své dcery a zaslouženě. Dá se říct také: konečně. Má nervy nadranc a není se čemu divit, podívejte se v ukázce, co si Tereza vyslechne a jak to ustojí.

Ordinace: Hádka Leoše Máry a Oty Kováře
24.04.

Ukázka z Ordinace: Spadla klec, Kovář dává Márovi výpověď! Což doprovází zuřivost a útoky

Bezpáteřní, pomstychtivý a podlý Leoš Mára je konečně sražen na kolena! Ota Kovář se ho nebojí a za porušení pracovních povinností mu dává okamžitou výpověď – na tento moment dlouho čekal, a Márovi bouchnou saze… Podívejte se!

Ordinace: Hanák v nemocnici zmlátí pacienta
29.03.

Ukázka z Ordinace: Hanákovi přeskočilo! Surově si vybije vztek na kolemjdoucím

Hanák v nemocnici napadne a zmlátí mladíka jenom proto, že v sobě dlouho potlačuje vztek s beznadějí ze situace kolem nemoci Andrey. Když se s ní dnes večer znovu pohádá, své emoce už neukočíruje, vymknou se mu kontrole. Jakou cenu zaplatí za tuto zkratovou a násilnou chvíli?

Ordinace: Hádka Jindřicha s Eduardem kvůli Tereze
02.11.

Ukázka z Ordinace: Jindřich řval na Eduarda kvůli Tereze! Pořádně to schytal, proč?

Dcera Eduarda Tereza je v Kamenici všeho všudy pár dní a už způsobí tolik problémů, že má Eda co dělat, aby z toho vybruslil... A ke všemu to od Jindřicha pořádně schytá. Nestačí se divit, jak na něj brácha nastoupí. Hájí Terezu a přitom to ona způsobuje tátovi trable. Je to zamotané, video vám vše objasní.