Ordinace: Z natáčení svatby Stránský, Štěpánová, Boušková a Zavřel
aktualizováno 13.11.

PŘÍMO Z NATÁČENÍ VESELKY: Nakažlivá bojovka Martina Stránského a místo modrých rukou. VIDEO ze zákulisí

Psal se říjen, slunce pražilo a herci při natáčení seriálové svatby Aloise a Jindřicha předstírali listopad. Zámek nedaleko hlavního města opět zažil povzbuzení, se smíchem na něj vzpomíná hlavně Bára Štěpánová. Letos se o něj v první řadě zasloužil Martin Stránský. A co novomanželé? Zavítejte na plac, kde se děly zajímavé věci.

Ordinace: Ze zákulisí natáčení Jašków, Stránský, Dosoudil
aktualizováno 19.07.

Když se natáčení (ne)daří: Představitel Leoše Máry perlí na sále. Neví, kdo je! VIDEO

„Já na rozdíl od vás jsem specialista na hrudní chirurgii, takže vím, co dělám.“ A nevěděl! Tato věta se při natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 stala zakletou pro herce Roberta Jaškówa coby doktora Máru, který netušil, na co je to vlastně specialista. Je jasné, co se pak dělo. Ano, smích.

Ordinace: Martin Stránský coby Ota Kovář
aktualizováno 06.06.

Nemocnice se loučí s Kovářem! Rozloučí se Ordinace i s Martinem Stránským? Odpověď

Ota Kovář, jak už diváci z upoutávky na nový díl vědí, opustí v premiérové epizodě ve čtvrtek post primáře chirurgie. Zůstávat dál na oddělení nemůže, kvůli Márovi i vedení. A tak si po letech sbalí věci do krabice a odkráčí pryč rovnou z celé nemocnice! Zamíří zase do Počátků? A znamená to konec jeho představitele v seriálu?

Ordinace: Co bude dál s Hanákem?
aktualizováno 26.05.

VIDEO: Co bude dál s Hanákem po životní tragédii? Čeká ho pekelná jízda a nepojede sám!

Hanákovi zemřela milovaná žena. Co mu v tuto truchlivou chvíli vůbec říct, když mu žádná slova stejně nepomohou zmírnit jeho bolest? Ota Kovář mu i přesto nějaká věnuje a ví, proč zrovna tahle. Hanákovy kroky totiž v nových dílech povedou za ním a proti němu!

Ordinace: Natáčení smrti Andry nebylo snadné
26.05.

Pohřbívání zaživa, pád z výšky a nakonec zastřelení: Smrt Andrey zasáhla celý štáb. Morávková plakala už doma

Herečka Dana Morávková uronila slzu už při čtení scénáře, pro Martina Stránského bylo zase obtížné vidět kolegyni, kterou zná léta, na smrtelné posteli, i když je to jenom jako. Natáčení umírání prostě není jen tak.

Ordinace: Smíšek Martin Stránský
25.05.

VTIPNÉ VIDEO Stránského: Jako největší plačka zbrojil proti slzám humorem a bavil umírající Andreu!

Martin Stránský o sobě tvrdí, že je prý největší plačka mezi kolegy, což je výhoda při natáčení dojemných scén. Nemůžete ale probulet celý den, to by vaší psychice neudělalo dobře, a tak použijete účinný recept, to jest humor! A toho má představitel Oty Kováře na rozdávání, což kolegové při natáčení truchlivých scén při umírání seriálové Andrey Hanákové, jen uvítali.

Ordinace: Kovář a Mára
aktualizováno 15.05.

Mára, nebo Kovář: Boj o místo! Kterého byste si v nemocnici nechali vy? Poraďte Edovi

Židle primáře chirurgie začíná být svému nynějšímu majiteli Otovi Kovářovi těsná. Tuze rád by se na ni vtěsnal i Leoš Mára a převzal velení. Oba jsou to bezpochyby špičkoví lékaři, kterých by se měla nemocnice držet. Co když je ale místo jenom pro jednoho, nehledě na to, že se nesnesou. Kterého byste si nechali vy?

Ordinace: Mára s Kovářem
aktualizováno 16.01.

Opětovný střet Kováře a Máry v Ordinaci: Pánové se drsných slov nebojí! VIDEO

Kdo by to byl řekl, Leoš Mára znovu nastoupil do Kamenické nemocnice! Po závislosti na drogách, po pokusu o znásilnění, po šikaně, teroru a ve finále vlastním kolapsu. Od soudu dostal podmínku a Charlotte dokázal ohromit, ten chlap má víc štěstí než rozumu. Jak ho Ota Kovář (ne)přijme?

Ordinace: Martin Stránský
aktualizováno 21.12.

Vánoce Martina Stránského naruby? Stromeček bude mít letos na stropě!

Jak bude trávit vánoční svátky český doktor House? Martin Stránský překvapil reportérku informací o tom, kde má s rodinou umístěný stromeček. Jak je to u vás?

Ordinace: Herci o milostných scénách
05.11.

VIDEO: Jak se tváří herci, když jim pustíte jejich milostné scény? Reakce Stránského, Rychlého a Morávkové!

Každý herec se snaží být před kamerou co nejvíce přirozený. Dvojnásob to platí při natáčení milostných scén, které nemusí být pro některé umělce zrovna příjemné. Dana Morávková, Martin Stránský a Petr Rychlý prozradili, jak se jim tyto intimní chvilky ztvárňují. Někdo dokonce předváděl, co u toho vyvádí. Podívejte se v reportáži i na jejich reakce, když „to“ viděli.

Ordinace: Marika s Otou - 3
26.09.

VIDEO: Adam přistihl Mariku s Otou!

Adam nese večeři pro dva a rudou růži. Marika mu dala najevo, že jí na něm záleží, a tak se snaží nepodléhat těžkému svědomí z nehody a v hlavě si místo toho raději plánuje vášnivou noc s tou, do které se bezhlavě zamiloval. Chce Mariku překvapit a míří k ní do garsonky bez ohlášení. Po otevření dveří se mu ovšem naskytne pohled, který si opravdu nepřál!

Ordinace: David Suchý se synem
aktualizováno 17.09.

NEJLEPŠÍ TÁTA Z ORDINACE: Kdo to je? Podpořte ho!

Každý den bojují o životy druhých a ve svém povolání se snaží být nejlepší. A těmi nejlepšími chtějí být i doma, v očích svých ratolestí, zastávají totiž i role otců. A jako tátové jsou skvělí, ať už jsou ostřílení, či se ji teprve učí. Který tatínek z Ordinace v růžové zahradě 2 je vám nejsympatičtější? Kdo si ve vašich očích zaslouží titul "NEJ táta"? Dejte mu hlas!