Ordinace: Kaktus od Saši Mázlovi
30.11.

Pichlák, namydlenej blesk i na svatýho moc… Poznáte autory pronesených frází z dílů Ordinace? Ukažte se

Někdy z oblíbenců z Ordinace vypadne věta, která diváky pošle k zemi. Jisté hlášky tak stojí za zopakování a zapamatování, pro případné použití doma. Z dílů v tomto týdnu web Ordinace vybral nejen ty zábavné, tak se pusťte do malého testu a otestujte vaši paměť i odhad. Kdo řekl co?

Ordinace: Sekora a Naďa
26.10.

Přání ženy je mužovi rozkazem: Přiřadíte hláškám z Ordinace správného autora? Vyzkoušejte test

Co nového se šustlo v Kamenici, o tom bezesporu ví Babeta a také divácí Ordiance v růžové zahradě 2. Tradiční test pozornosti ukáže, jakou paměť při sledování máte. A pokud jste se nedívali, ukáže, jak své oblíbence odhadnete. Tak se do toho pusťte.

840. díl – Už mi nelži
12.10.

Ordinační kvíz pro fajnšmekry: Víte, kdy získal Rytíř atestaci? A jak se jmenuje syn paní Kučerové?

Jak pozorně jste sledovali čtvrteční díl Ordinace s názvem Už mi nelži? Všimli jste si i takových detailů, jako kdy získal Karel Rytíř atestaci z prvního stupně interny? Ano, i tuto informaci jste mohli ve čtvrtečním díle zjistit!

Ordinace: Co přinesou nové díly tento týden? - 3
10.10.

Co je rudý jak v bordelu? A je Mára vyšší než Sekora? Otestujte postřeh z úterního dílu Ordinace

Co se v Ordinaci děje, o tom bezesporu přehled máte. Otázkou je, jak do hloubky a detailů probíhající okolnosti vnímáte. A na to vám odpoví tento test pozornosti. Tak například, pronesl Bobo tuto větu: "Rudý žár mého srdce"? A čím se cpala Heluš na nervy a jakou barvu měly hrnky, když si Denisa dávala s Hanákem kafe?

Ordinace: Vojtovy tety způsobily pozdvižení
aktualizováno 21.09.

Test z dílů Ordinace: Psa, či poníka má Bibi na klíčích? A která teta je která? Otestujte paměť i reflexy

Kdo přinesl Inně výzvu k podání vysvětlení na policii, na kterou ruku si Františka nasadila darovaný náramek, v kolik hodin přišla Marika za Adamem a co pekl Sekora? Tyto i další otázky na vás čekají v testu z uplynulých dílů Ordinace, který prověří, jací jste bystří diváci.

Ordinace: K 831. a 832. dílu - 4
14.09.

Test z dílů Ordinace: Kolik peněz si vzal Jonáš za mlčení a dělala Denisa někdy dispečerku?

Jak moc pozorně sledujete díly Ordinace v růžové zahradě 2, odhalí tradiční test pozornosti. Tak třeba, jaká je oblíbená zmrzlina Františky Hrzánové? Otestujte se.

Ordinace: K 829. a 830. dílu - 1
aktualizováno 07.09.

Test z dílů Ordinace: Kdo sestřelil laň, jaké buchty se pekly i název jisté polohy. Víte skutečně o všem?

Dění v Kamenici máte bezesporu pod palcem, otázkou je, zda vnímáte detaily a pamatujete si i drobnosti při sledování Ordinace v růžové zahradě 2? Otestujte se z uplynulých dílů.

Ordinace: K 727. a 728. dílu - 6
aktualizováno 31.08.

Test pozornosti: Tygřík, zranění i telefonní číslo na předloktí. Sledovali jste poprázdninové díly Ordinace pozorně?

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 je zpět po prázdninách s novými díly, se kterými se na web vrací i tradiční testy, které prověřují, jak bystří diváci jste. Zabavte se na chvíli a otestujte paměť i postřeh.

Ordinace: 13. sezona
aktualizováno 20.06.

VELKÝ TEST ORDINACE: Jste machři třinácté sezony a zabodujete za plný počet?

Zranění, kolapsy, návraty, násilí, lásky, zvládnete odpovědět na otázky z uplynulé třinácté sezony Ordinace? Započala 747. dílem na konci srpna loňského roku a skončila letos před prázdninami. Odehrálo se mnoho věcí, tak zjistěte, jak se vyznáte.

Ordinace: Klapka a kousek ze scénáře k 826. dílu
15.06.

„Když vidím Máru, začínám se osypávat!“ Kdo je autorem této a dalších HLÁŠEK z dílu Ordinace? TEST

Procvičte paměť, osvěžte si znalosti o vašich oblíbencích a přiřaďte věty ze závěrečného dílu třinácté sezony Ordinace v růžové zahradě jejich autorům. Za jak rychle to zvládnete? :-)

Ordinace: K 822. dílu - 6
01.06.

Test z dílu Ordinace: Kolik žen dojilo kozy a jak se jmenovala kriminalistka?

Stíháte při sledování Ordinace kromě děje vnímat i maličkosti? S námi se to naučíte raz, dva. Zkuste si test pozornosti z dílu s názvem Sbohem, Andreo. Kdo seděl vedle Hanáka na pohřbu Andrey a proč se vyboural Fojtík? Otestujte se.

Andrea Hanáková
18.05.

Co si objednala Andrea a jaký kočárek měla malá Natálka? Otestujte si, jak pozorně jste sledovali čtvrteční Ordinaci!

Květa řešila neúnosné finanční problémy rodiny i fakt, že její syn se stýká s milenkou svého otce. Jonáš s Denisou spolu dokonce začali chodit! Prchala zmlátí lichváři a Kovář s Márou se dostává do sporu ohledně pacienta, kterého Kovář kdysi operoval. Toliko stručně z 818. dílu Ordinace v růžové zahradě 2. Jak pozorně jste tuto epizodu sledovali? Otestujte se!