Ordinace: Vilíka napadl šílený pacient - 3
aktualizováno 13.02.

Vilíka napadl paranoidní a agresivní pacient Burda

Vilíka napadl paranoidní a agresivní pacient Burda

Ordinace: Vilíka napadl šílený pacient
12.02.

Co je s Vilíkem po útoku? Vyhlídky jsou špatné. VIDEO

Vilík zachránil pacienta od druhého značně paranoidního a agresivního. Měl být na pokoji sám, jenomže jeho snoubenka a vrchní sestra tomu nevěnovala značnou pozornost. Teď jí to bude mrzet dvojnásob. Vilík při pomoci utržil velkou ránu židlí do hlavy a zůstal ležet v bezvědomí. Strach o něj je na místě. Co s ním bude? Zjistěte dřív než v TV.

Ordinace: Heluš při fingovaném přepadení sejme Boba
13.12.

Ukázka z Ordinace: Heluš sejme Boba šutrem! To se může stát jen u Švarců

Heluš se jen tak něčeho nezalekne, ani přepadení na ulici. Švarcův plánovaný hrdinský čin tak nevyjde. Místo toho, aby ji zachránil a ona se do něj znovu zamilovala, od ní všichni zúčstnění dostanou nakládačku! Musíte vidět :-).

Ordinace: Prchal zastrašuje Andreu
13.03.

Napadení v Ordinaci: Prchal přiškrtí Andreu! VIDEO

Andrea se na vlastní kůži přesvědčí o tom, že Prchal má skutečně násilnické sklony, bohužel. Sice se mu prohrabe ve věcech a projede mobil, což by naštvalo snad každého, však nemůže si dovolit to, co si dovolí.

Ordinace: Napadená Andrea
25.04.

VIDEO: Na Andreu zaútočil narkoman! Jak se zachovala Šárka? Nepochopíte!

Andrea je napadena mladým pacientem, který je pod vlivem narkotik! Službu s ní má Šárka a je toho svědkem! Mladík Andreu škrtí, pomoci se od Šárky ale nedočká, ta vyběhne zděšená z ošetřovny, co udělá pak, vás dostane.

Ordinace: Leoš Mára sexuálně napadne Mariku, znásilní ji? - 6
16.02.

Andrea Růžičková o znásilnění v Ordinaci: Všechno mě bolelo!

Prožila noční můru každé ženy! I když pouze před kamerou, z natáčení znásilnění své postavy Mariky Lukáčové, které uvidíte už v dnešním díle Ordinace v růžové zahradě 2, si herečka Andrea Růžičková odnesla nejen nepříjemnou vzpomínku…

Ordinace: Napadená Andrea
aktualizováno 16.02.

VIDEO: Znásilnění?! Strašlivé okamžiky Mariky...

Aby usvědčila zákeřného primáře Leoše Máru z braní drog, rozhodla se krásná lékařka Marika použít ženské zbraně. To se jí ale stalo osudným...

Ordinace: Napadený Ota Kovář
19.01.

VIDEO: Otu Kováře napadli!

„Já s tebou teď nepřišel diskutovat. Dostaneš, co si zasloužíš!“ Po těchto slovech dostane Ota Kovář pěstí! Je napaden přímo na ulici. Proč? Zjistěte ve videu.