Malý Milan Peroutka
aktualizováno 06.01.

Poznáváte ho? Tento nadějný mladík založil kapelu, věnuje se hraní a jeho dědeček byl publicistou

Chlapeček na fotce je vnukem publicisty a spisovatele a synem bývalého bubeníka skupiny Olympic. Před šesti lety založil kapelu, ve které působí dodnes. A znát ho můžete i z Ordinace v růžové zahradě 2 nebo z pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Ordinace: Milan Peroutka plní přání Kláře Oltové
30.12.

Ordinační Vánoce: Známý song v podání Milana Peroutky s kiksem, tancem, chechotem a polibky! VIDEO

Ani Milan Peroutka netrhá partu a plní přání své seriálové mámě – herečce Kláře Oltové. Ustál dokonce nečekaný trabl a přítomným dámám svou interpretací chytlavé známé písně vykouzlil mnoho úsměvů. Věřte, že se ateliéry linula ještě hodně dlouho :-), takže pozor: nakažlivé!

Ordinace: Klára Oltová si přeje splnit přání od Milna Peroutky
aktualizováno 29.12.

Ordinační Vánoce: Milan Peroutka splní přání seriálové mamce. A je tak romantický! VIDEO

Do třetice všeho dobrého a zlého přišel se splněním svátečního snu na řadu Milan Peroutka coby seriálový průšvihář Jonáš Hrzán. Jeho seriálová máma – herečka Klára Oltlová – má přání, u kterého povzdechne každá divačka, jde o lásku nebeskou...

Milan Peroutka
21.09.

Trable Milana Peroutky: Čeká ho velká životní zkouška! Když neuspěje, nemá papír

Většina z nás si léto a prázdniny spojí automaticky s dovolenou, Milan Peroutka má ale v tomto období nejvíce práce. Nejenže zkouší představení v divadle, koncertuje, ale i jeho seriálová postava Jonáše má teď v Ordinaci v růžové zahradě 2 napilno. Dočkají se fanoušci při tomto nabitém pracovním programu nové desky?

Ordinace: Milan Peroutka v Gymplu a dnes
30.07.

PERLIČKA Z ARCHIVU: Sladký tanec Milana Peroutky. Svou zadnici dokonale rozhýbal ve vířivém tanci. VIDEO

Zelené gatě, fialová kostkovaná košile, šibalský výraz a kroutící se boky. Dnes osmadvacetiletý zpěvák a herec Milan Peroutka ve středu tanečníků předvádí tanec, za který by se nestyděl ani sám Danny z Pomády. Tato scéna ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným ve vás znovu rozvíří krev. A nejen ona.

Milan Peroutka
aktualizováno 24.07.

Podoba víc než náhodná? Ano. Milan Peroutka ukázal ségru! Bráchu taky nezapře. FOTO

Osmadvacetiletý zpěvák a herec Milan Peroutka je divákům seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 velmi dobře znám jako medik Jonáš Hrzán. Sympaťák, který má svou kapelu a zazářil i v Tvojí tváři, byl přistižen s půvabnou dámou. Jak se rychle ukázalo, šlo o jeho sestru. Podívejte se na sourozence Peroutkovi, nezapřou se.

Milan Peroutka
11.07.

FOTO: Milan Peroutka coby Jonáš Hrzán

FOTO: Milan Peroutka coby Jonáš Hrzán z Ordinace

Ordinace: Herci Láďa Ondřej a Milan Peroutka
aktualizováno 11.07.

DVA TÝPCI Z ORDINACE: Jakub a Jonáš v boji o titul diváckého miláčka. Tak který? Hlasujte

Oba jsou mladí, perspektivní, pohlední, pohodoví a s krásným úsměvem. Jsou si tak podobní, přitom tolik rozdílní. Spojuje je číslo 13 a přízeň Ordinačních diváků, avšak s rozdílem několika "věrných" let. Tak ruku na srdce, vyhraje v pomyslném žebříčku sympatického týpka seriálová stálice, nebo nováček uplynulé sezony?

Ordinace: Jonáš urazí matku
29.05.

Tajemství prasklo: A jako facka přiletí Jonášova nechutná urážka! Tu už Květa nerozdýchá. VIDEO

„Denisa je d**ka!“ vyjde z úst Květy, když po synovi žádá, aby se s ní rozešel. Ta ženská jí ničí život: spala s jejím manželem za jejími zády, udělala si s ním dvě děti, dostala jí do dluhu a teď jí ještě krade syna. Jenomže s tím u Jonáše nepochodí, ten Denisu brání a matku tak akorát nehorázně urazí. Následuje jediné…

Berenika Kohoutová
21.05.

Berenika Kohoutová prozradila, co je její největší životní úspěch

Herečka, tak trochu zpěvačka a také už autorka Berenika Kohoutová rozhodně nepatří mezi hvězdy, které nemají co říct. Tak co, Bere?

Ordinace: Jonáš s Denisou
aktualizováno 17.05.

Denisa a Jonáš, NOVÝ PÁR v Ordinaci: Nechutné, nebo naopak?

Nejdřív s otcem, pak se synem. Denisa Vlachová se zamilovala do muže jménem Šimon Hrzán, začala s ním žít, porodila mu dvě děti a jeho tragickou smrt oplakala. Po čase potkala fajn kluka, se kterým by mohla začít znovu. Ukázalo se však, že je to syn Šimona - Jonáš Hrzán. Nehledě na nic, utvořili pár! Držíte jim palce, nebo je to podle vás špatně? Vyjádřete názor v anketě.

Proměny pro rok 2019 jsou kompletní! V hvězdném charitativním kalendáři se v samém konci proměnili Chantal Poullain a Josef Trojan - 3
15.05.

Ukázka z Ordinace: Jonáš seřve zástupkyni nemocnice! Jak draze zaplatí?

Takhle to vypadá, když pro svou lásku uděláte vše. Zamilovaný Jonáš si kvůli Denise došlápne rovnou na zástupkyni majitele nemocnice Charlotte Moreau! K čemu mezi nimi dojde? Podívejte se v ukázce.