Herečka Hana Kusnjerová coby Lada z Ordinace
aktualizováno 23.07.

Gratulujeme: Hana Kusnjerová alias sestřička Lada z Ordinace je MAMINKOU!

To je ale krásná zpráva! Sympatická herečka Hanka Kusnjerová, kterou znáte z Ordinace jako ztřeštěnou sestřičku Ladu Hrůzovou, se stala maminkou! A svému prvnímu děťátku dala opravdu krásné jméno…

Hana Kusnjerová z Ordinace
03.05.

Hana Kusnjerová z Ordinace doufá ve velký comeback: Bude mít Lada také miminko? VIDEO

Sestřičku Ladu znají fanoušci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako ztřeštěnou mladou holku, která nejde pro trapas daleko a pociťuje, že se jí nic nedaří. Ovšem poslední dobou moc velký prostor před kamerou nemá. Jak to bude s její postavou dál?

Ordinace: Hana Kusnjerová
10.03.

Hana Kusnjerová z Ordinace v nové roli: Bude maminkou!

Už jen pár týdnů mohou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 sledovat ztřeštěnou sestřičku Ladu Hrůzovou. Její představitelku, sympatickou herečku Hanku Kusnjerovou (32), totiž čeká nová životní role. Bude maminkou!

Ordinace: Herečka Hana Kusnjerová coby Lada Hrůzová
08.08.

Jak tráví léto nešikovná sestřička Lada z Ordinace? To neuhádnete! Je to pořádný dobrodruh!

Půvabnou herečku Hana Kusnjerovou mohou diváci televize Nova vidět v populárním seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje poněkud nešikovnou sestřičku Ladu. Co by přála své postavě? Jak si užívá léto a jaké má plány do konce prázdnin?

Ordinace: Hana Kusnjerová coby Lada Hrůzová
30.05.

12 věcí, které nevíte o Haně Kusnjerové: Nejen, že je kočka!

Nešikovná Lada se stala postrachem celé nemocnice. Zatímco v Ordinaci hraje Hana Kusnjerová mladičkou sestřičku, v reálu je téměř o 12 let starší než její seriálová postava. Je to až k neuvěření! Zjistěte, co o této půvabné dámě ještě nevíte.

Hana Kusnjerová - 5
30.05.

GALERIE: Kráska Hana Kusnjerová z Ordinace

GALERIE: To je ale kráska! Hana Kusnjerová z Ordinace není žádné ošklivé káčátko

Ordinace: Radim Fiala s kolegy na chatu
19.05.

VIDEO: Radim Fiala ukázal, koho má opravdu rád! A prásknul, kdy bude den otevřených dveří!

„Ahoj, já jsem Radim Fiala a od této chvíle mi můžete pokládat otázky, jaké budete chtít,“ zaznělo z úst představitele tolik oblíbeného Petra Hanáka a rozjel se živý chat. Okamžitě byl zahrnut tolika pozdravy, že o otázky musel prosit :-). Ty poslušně následovaly a Radim tak na sebe leccos prozradil – o rodině, dovolené, platu, natáčení a nejen o tom. Do chatu zapojil i kolegy! A vzniklo mnoho kouzelných momentů, podívejte se.

Ordinace: Hana Kusnjerová a Anežka Rusevová na pole dance! - 5
aktualizováno 21.01.

EXKLUZIVNÍ A SEXY REPORTÁŽ: Tanec u tyče představitelky Lady s kolegyní musíte vidět!

Hana Kusnjerová a Anežka Rusevová mají hodně společného. Obě jsou herečky, obě v seriálech ztvárňují netykavky a obě to na pole dance umí pořádně rozjet! Byli jsme s kamerou u toho! WOW!

Ordinace: Představitelka Lady na pole dance!
aktualizováno 20.01.

VIDEO: V Ordinaci stydlivka, ve skutečnosti dračice. Podívejte se, jak řádí polonahá u tyče

V seriálu Ordinace ji znáte jako nešikovnou, stydlivou a šedou myšku sestřičku Ladu. Její představitelka je ale velmi atraktivní ženská, která to u tyče umí pořádně rozjet! To musíte vidět!

Vánoce v Ordinace
aktualizováno 21.12.

VÁNOCE JSOU TADY! Podívejte se, jak je budou trávit herci Ordinace

V rodinném kruhu, na samotě u lesa nebo na vesnici? Přečtěte si, jak budou vánoční svátky trávit herci z Ordinace v růžové zahradě 2! Pro některé to bude odpočinek po hodně dlouhé době...