Ordinace: Herci Láďa Ondřej a Milan Peroutka
aktualizováno 11.07.

DVA TÝPCI Z ORDINACE: Jakub a Jonáš v boji o titul diváckého miláčka. Tak který? Hlasujte

Oba jsou mladí, perspektivní, pohlední, pohodoví a s krásným úsměvem. Jsou si tak podobní, přitom tolik rozdílní. Spojuje je číslo 13 a přízeň Ordinačních diváků, avšak s rozdílem několika "věrných" let. Tak ruku na srdce, vyhraje v pomyslném žebříčku sympatického týpka seriálová stálice, nebo nováček uplynulé sezony?

Ordinace: Večírek 1000. dílu
aktualizováno 30.03.

VÍTEJTE NA PÁRTY 1000. DÍLU I VY: Vtipné momenty z pódia, zákulisní perličky, dojaté rozhovory i pěvecká vystoupení ve VIDEU

Dvanáct let, šest měsíců a dvacet osm dní. To je doba, kterou Ordinace v růžové zahradě urazila od prvního vysílání k 1 000. dílu. Ten diváci TV Nova uvidí v úterý 3. dubna ve 20:20. Takové jubileum si vyžádalo velkolepou oslavu. Na té se setkaly stovky tváří a duší seriálu. Večerem provedl Petr Rychlý, který v Ordinaci působí od samého začátku. VSTUPTE S NÁMI NA PÁRTY TAKÉ!

Ordinace: Záchvat smíchu Jakuba Mázla!
16.01.

VIDEO: Jakub se neudrží a vyprskne před tátou smíchy! Proč?

Konverzaci dvou Mázlů, na závažné téma ohledně dítěte Aleny, nečekaně přeruší Jakubův záchvat smíchu. Tohle snad ani není hrané :-). Co ho tak dostane? Vás zcela jistě nakažlivý smích Ládi Ondřeje!

Ordinace: David Suchý se synem
aktualizováno 17.09.

NEJLEPŠÍ TÁTA Z ORDINACE: Kdo to je? Podpořte ho!

Každý den bojují o životy druhých a ve svém povolání se snaží být nejlepší. A těmi nejlepšími chtějí být i doma, v očích svých ratolestí, zastávají totiž i role otců. A jako tátové jsou skvělí, ať už jsou ostřílení, či se ji teprve učí. Který tatínek z Ordinace v růžové zahradě 2 je vám nejsympatičtější? Kdo si ve vašich očích zaslouží titul "NEJ táta"? Dejte mu hlas!

Ladislav Ondřej
07.08.

VIDEO: POZNÁTE POTÁPĚČE? Je to vtipálek a seriálový taťka!

Tento herec, co miluje výzvy i adrenalin, vás provádí seriálem Ordinace v růžové zahradě 2 od jeho úplného začátku. V současné době vychovává svého potomka, studuje medicínu a žije v domě s Čestmírem Mázlem! Už tušíte, o kom je řeč?

Ordinace: Zkažená klapka, Mázl se rozmáznul
16.05.

ZKAŽENÁ KLAPKA: Mázl se rozmáznul! Když Rychlý spadne z vozíku, všichni VYPRSKNOU SMÍCHY!

Mělo to být poklidné natáčení Ordinace. „Mázl se s Alenou vrací domů z nemocnice. Alena ho přiváží na invalidním vozíku, oba mají náladu pod psa,“ stálo v natáčecím plánu. Poklidné natáčení a nálada pod psa se v mžiku změnila v pravý opak. A stačil jeden neopatrný pohyb Petra Rychlého na vozíku. Z této (NE)POVEDENÉ KLAPKY budete slzet smíchy!

Ordinace: Zákulisní srandičky Mázlů
05.03.

Tohle v TV jen tak neuvidíte: Zákulisní blbnutí Mázlů z Ordinace!

S Mázlovic rodinou z Ordinace v růžové zahradě 2 se nikdy nenudíme. A v poslední době o to méně, neboť společné soužití šesti dospělých a dvou dětí v jednom malém bytě, přináší jednu humornou situaci vedle druhé. A neméně je tomu při natáčení, herci se baví možná ještě víc!

Ordinace: Zákulisní srandičky Mázlů - 6
05.03.

FOTO: Tohle v TV jen tak neuvidíte! Zákulisní srandičky Mázlů z Ordinace

FOTO: Tohle v TV neuvidíte! Zákulisní srandičky Mázlů z Ordinace

Ordinace: Mikulášské historky
aktualizováno 07.12.

VIDEO: Rychlý vzpomíná na prvního ordinačního Mikuláše. Před 12 lety to bylo trochu jinak...

Petr Rychlý zažívá Mikuláše v Ordinaci už dvanáctým rokem. Jak vypadalo první Mikulášské natáčení ještě s Jiřím Langmajerem. Bylo to trochu jinak, než to vypadalo v televizi.

Ordinace: Jakub s Emou
24.11.

VIDEO: Skupinový sex? Jakub Emu šokuje!

„Rád to dělám v hodně lidech,“ odrovnal těmito slovy Jakub svou přítelkyni Emu! Má opravdu mladý Mázl takovéto choutky?

Ordinace: Jakub se porval s tátou
aktualizováno 22.11.

VIDEO: „Jsi pošuk!“ Vyhrkne Jakub, zatímco se pere s otcem! Důvod? Tady je!

„Ty jsi opravdu pošuk, zavolám k vám na psychinu, ať si pro tebe přijedou,“ vyhrkne ze sebe Jakub, když mu otec brání odejít z bytu... Dnes večer to v Ordinaci bude pořádně vřít.

Ordinace: Lewandowská o líbací scéně
27.10.

Vášnivá líbačka Ládi Ondřeje s novou kolegyní. Bylo to divný, práskla kráska!

Tady to ale pěkně zajiskřilo! Syn Petra Rychlého (51) a dcera Michaely Badinkové (37) to v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 dali dohromady. Jejich představitelé Ladislav Ondřej (25) a Simona Lewandowská (17) mají za sebou první líbací scénu.