Ordinace: Naďa s Rytířem - 1
13.02.

Hlasujte o nový pár: Naďa s Karlem udržují převážně vášnivý vztah. Je na čase posunout ho dál?

Byť je prozatím víc než společné zájmy spojuje fyzická přitažlivost, je jim spolu dobře. Nadě Mázlové a Karlovi Rytířovi prozatím nezávazný vztah, který si utvořili, vyhovuje. Jen v poslední době sovu přítomnost vyhledávají čím dál častěji, což je čím dál blíž posouvá k utvoření plnohodnotného páru, který by byl přinejmenším hodně zajímavý. Líbili by se vám jako zamilovaná dvojice?

Ordinace: Hanák a Denisa
aktualizováno 10.10.

Ladí jim to čím dál víc. Dokážete si Hanáka s Denisou představit jako pár? HLASUJTE

Oba dva už ví, že se v sobě mýlili. Prvotní vzájemná nevraživost je rázem pryč a z Petra a Denisy se pomalu stávají dobří přátelé. A možná i něco víc... Dokázali byste si je představit spolu?

Ordinace: Sekora a Marika
aktualizováno 12.09.

Nový pár v Ordinaci: Dají to Sekora s Marikou dohromady a měli by? HLASUJTE

Prvotní nesympatie mezi Marikou Lukáčovou a Janem Sekorou se brzy promění v opak. Sblíží je nesnadný případ nemocného chlapce, který volí mezi smrtí a vírou. Dá jim možnost se vidět v jiném světle a oni zjistí, že spolu vlastně dokáží dobře vycházet. Nebude trvat dlouho a Marika přijme pozvání k primářovi domů… Zamilují se a líbili by se vám jako pár?

Ordinace: Oblíbené páry
aktualizováno 03.07.

12 SOUČASNÝCH ORDINAČNÍCH PÁRŮ: Který je vám nejmilejší? Podpořte ho

Jak čas plyne, vyvíjí se i vztahy obyvatel seriálové Kamenice. Utvářejí se nové páry, stabilizují se ty staré známé a dokonce i znovu oprašují. Jak se říká: Srdci neporučíš. Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 ale mohou poručit svému výběru a v anketě vybrat zamilovanou dvojici, které drží palce nejvíc a mají ji rádi za to, jaká je.

Ordinace: Ke komu se Bibi hodí víc? - k Markovi, nebo Vojtovi?
aktualizováno 07.03.

MAREK, NEBO VOJTA: Kterého by si měla Bibi definitivně vybrat? Poraďte jí

Drsný Marek a hodný Vojta, to jsou dva důležití pánové v životě Bibi Mrázkové. Oba miluje a oba milují ji. Jen ještě neví, kterého víc, se kterým strávit zbytek života. Poradíte jí? Patří ke komu podle vás a najde s ním lásku i štěstí? Kterého by si měla vybrat a zůstat s ním? Hlasujte pro něj.

Ordinace: Tereza s Márou
aktualizováno 20.02.

Hodí se Tereza s Márou z Ordinace k sobě? HLASUJTE, zda to mají dát dohromady!

Dva outsideři, kteří to táhnou spolu. Tereza Benešová je neoblíbená kvůli své neschopnosti, kterou zhoršuje dětinským chováním. A Leoš Mára je mezi kolegy známý jako parchant škodící všem okolo. To, že jsou "vyhnanci" nemocnice, je spojilo. Měli by spojenectví posunout ještě dál a utvořit pár?

Ordinace: Marek a Bibi
30.09.

NOVÝ PÁR v Ordinaci: Dají to Bibi s Markem dohromady? Hlasujte!

Co se škádlívá, to se rádo mívá. Takto by mohl začít příběh nové lásky v Ordinaci v růžové zahradě 2! Marek nemohl "barbínu" Bibi dřív ani vystát, dnes je tomu naopak. Tihle dva se sbližují čím dál víc a v nových dílech tomu nebude jinak. Co je čeká, odhalí tento článek. A líbili by se vám jako pár?

Ordinace: Bibi, Marika, Jonáš, Hanák a Adam
aktualizováno 26.07.

PÁRY V NOVÉ SEZONĚ Ordinace: Kdo to dá do kupy? Některé jsou správné! Hlasujte

Vilík s Květou, Bibi s Kovářem, Marika s Jonášem? Po vztahových peripetiích se na sklonku dvanácté sezony Ordinace v růžové zahradě 2 některé páry rozpadly i rozdělily, vznikli tak svobodní jedinci toužící po další spřízněné duši. A s příchodem nových tváří v nadcházející třinácté sezóně by se v Kamenici mohli utvořit dvojice zcela nové. Tady jsou možnosti!

Ordinace: Nejbolestivější rozchody
19.05.

5 nejbolestivějších ROZCHODŮ v Ordinaci: Kterou dvojici byste chtěli vidět opět spolu?

Na jisté páry v Ordinaci, i když už nejsou spolu, se prostě nezapomíná. Tvořili totiž sehranou dvojku, tolik oblíbenou, milující se. Slušelo jim to spolu a diváci jim drželi palce. Život je však nevyzpytatelný a tyto páry rozdělil. Jejich rozchody mnohé z vás zabolely a i když už mají po boku nové milující partnery, pro mnohé z vás stále zůstávají dvojicemi, které by prostě měli být spolu! Souhlasíte?