Tenistka Petra Kvitová v Ordinaci
aktualizováno 17.03.

Tenistka Petra Kvitová v testu znalosti Ordinace! Jak obstála? Zkuste si ho i vy

Seriálovému Mázlovi se poštěstilo a zahrál si tenis s přední českou tenistkou. Jak je známo, jeho představitel Petr Rychlý tenis miluje, a tak si natáčení užíval i přes pocit trémy. Což se dá pochopit, kdo by nebyl nervózní čelit na kurtu profíkovi, že? Jak se ukázalo, obavy z výkonu nakonec doběhly i samotnou Petru Kvitovou. O tom všem už v reportáži, která přináší i ordinační test pro fanynku seriálu.

Ordinace: Natáčení s Petrou Kvitovou
14.03.

ZÁKULISÍ ORDINACE: Rychlý byl z natáčení s tenistkou Kvitovou nervózní, zaskočila ho i svou prosbou

Čtvrteční díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Tak hodně štěstí! nabídne divákům zajímavou podívanou. V ději se objeví slavná česká tenistka Petra Kvitová ve své vůbec první herecké roli. Trémou neměla, zato Petr Rychlý ano! Dá se to pochopit, hrát před kamerou tenis s profesionálkou, to se nervy ozvou. Vše ale dobře dopadlo a Petr s Petrou si společné natáčení užili, podívejte se do zákulisí.

Tenistka Petra Kvitová hraje v Ordinaci sama sebe - 11
12.03.

Životní střet Čestmíra Mázla a Petry Kvitové už ve čtvrtek! Do Ordinace přichází s posláním

Je to rok od chvíle, kdy herci z Ordinace přáli prostřednictvím Televizních novin tenistce Petře Kvitové k narozeninám, které slaví 8. března. Součástí přání byla výzva Petra Rychlého, ve které jí za vyhraný zápas slíbil v jejím oblíbeném seriálu roli. Kvitová vyhrála, výzvu přijala, roli natočila a rok a týden od výzvy ji tak diváci konečně uvidí na televizní obrazovce. O co se v životě Mázla zaslouží?

Petra Kvitová
22.08.

Petra Kvitová si vybojovala roli v nové sezóně Ordinace! Komu zasáhne do života?

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 se na televizních obrazovkách objeví už dnes večer. Spolu s novými tvářemi do seriálu míří i jedna hvězda, která si svou roli musela tvrdě vybojovat na kurtu!

Petr Rychlý a Petra Kvitová
aktualizováno 27.05.

PETRA KVITOVÁ V ORDINACI? S Petrem Rychlým uzavřela sázku o roli! Jaké jsou podmínky?

Společnými fotkami s Petrou Kvitovou překvapil ve čtvrtek na sociální síti Petr Rychlý. Populární herec a naše nejúspěšnější tenistka si to na nich rozdali v páce a je zřejmé, že levačka tenistky je po vážném zranění zase v pořádku. Rychlý prohrál na plné čáře. Jejich setkání ale mělo mnohem podstatnější důvod. Víme, co spolu kujou…