Ordinace: Leoš Mára
aktualizováno 02.10.

Mistr manipulátor Mára: Terezu hravě donutí k čemukoli. I jí odpornému činu. VIDEO

Je možné, aby někdo s někým manipuloval jako se svou loutkou? Evidentně ano. Leoš Mára Terezu dokonale ovládá. I ve chvílích, kdy ona cítí, že ji tlačí do něčeho, co opravdu nechce. Tak to stejně udělá, jako toto. Sledujte v ukázce z dnešního dílu.

Ordinace: Robert Jašków jako MUDr. Leoš Mára
aktualizováno 03.08.

Boj o post primáře v nových dílech Ordinace: Kdo bude Márovi šlapat na paty? Černý kůň má jméno

Přijal výzvu v show Tvoje tvář má známý hlas, kde bude zpívat i tančit. Do toho se bude v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 jako Leoš Mára připravovat na roli táty. Žena, kterou jen sprostě využívá, čeká jeho dítě. Zda ho nová životní role obměkčí se teprve uvidí. Roli v charakterním boji sehraje i post primáře, pro Máru vytoužený. Má ho na dosah ruky, ve hře je ale jistý „černý kůň“… Fanoušci herce Roberta Jaškówa se mají na co těšit!

Ordinace: Hanák ublíží Otovi
aktualizováno 31.05.

VIDEO: Moment, za který budou diváci Hanáka nenávidět?!

To už Petr Hanák trochu přehání, ne? Otovi dal zase sežrat vinu na smrti Andrey, ale jak hnusně! A ke všemu si ho vychutnal před Márou, který jde Otovi dennodenně po krku a vlastně mu tak vrazil nabitou zbraň přímo do ruky. Asi záměr... Podívejte se. Chápete Hanáka, nebo byste mu dali jednu výchovnou, aby se probral?

Ordinace: Co přinesou nové díly?
aktualizováno 16.02.

Sblížení Bibi s Markem, Jonáš u Denisy: Co přinese konec února v Ordinaci? FOTO!

Konec února se ponese v duchu pravdy! V Ordinaci v růžové zahradě 2 brzy dojde k odkrytí hned několika tajemství! Uskuteční se přiznání a něktěří dojdou k uvědomění si čehosi důležitého. Zjistěte víc!

Ordinace: Leoš Mára
11.01.

Rozepře ohledně Leoše Máry v Ordinaci: Rozseknete ji?

Na někdejšího primáře chirurgie se nedá zapomenout. Za jeho nadvlády okusili zaměstnanci pekelné chvíle. Jeho arogantní i agresivní chování bylo ovlivněno braním drog, což ho ovšem neomlouvá. Operoval pod jejich vlivem, pokusil se znásilnit Mariku a trousil nenávist, kde se dalo. Dnes je údajně napravený a chce zpět! Přijali byste ho?

Ordinace: Leoš Mára sexuálně napadne Mariku, znásilní ji? - 6
16.02.

Andrea Růžičková o znásilnění v Ordinaci: Všechno mě bolelo!

Prožila noční můru každé ženy! I když pouze před kamerou, z natáčení znásilnění své postavy Mariky Lukáčové, které uvidíte už v dnešním díle Ordinace v růžové zahradě 2, si herečka Andrea Růžičková odnesla nejen nepříjemnou vzpomínku…

Ordinace: Leoší Mára dotírá na Mariku - 3
31.01.

FOTO: Mára nechutně dotírá na Mariku

FOTO: Mára nechutně dotírá na Mariku