Ordinace. Vášnivá chvíle Marka s Erikou - 5
19.02.

Marek podléhá Erice! VIDEO

Líbila se mu od první chvíle, co ji poznal. Prvnímu pokusu, kdy ho lákala k sobě do postele, sice odolal, na druhý už do smrti nezapomene. Marek boxerce Erice nakonec podlehl a rázem svou Bibi postavil do role podvedené. Podívejte se na jejich vášnivý moment.

Ordinace: Žhavé polibky
aktualizováno 31.05.

VIDEO: Bibi s Markem znovu podlehli vášni! Došlo k nevěrnému sexu?

Políbila ho v den svojí vlastní svatby s Vojtou a udělala to zase! Kdy už těmhle dvěma dojde, že by měli být spolu, protože si celou dobu jen něco namlouvají? Jenomže, oba jsou v manželství s někým jiným a svým polovičkám rozchodem bezesporu ublíží. Co je ale horší, nevěra za zády?...

Ordinace: Milování Jonáše s Denisou - 1
17.04.

FOTO: Jonáš se vyspí s milenkou svého otce Denisou!

FOTO: Jonáš se vyspí s milenkou svého otce Denisou!

Ordinace: Milování Jonáše s Denisou
aktualizováno 17.04.

ZAKÁZANÝ SEX v Ordinaci: Jonáš se vyspí s milenkou otce! VIDEO

Po vášnivém polibku se v Jonášovi a Denise vzájemná přitažlivost jen prohloubila. Oba vědí, že zacházejí moc daleko, avšak neudrží se. Podívejte se v ukázce na jejich chvíli plnou chtíče.

Ordinace: Tereza s Márou
aktualizováno 22.03.

Ukázka z Ordinace: Leoš Mára k nepoznání! Terezu po záchraně znovu šokuje

Zoufalstvím poháněný bláhový moment na hraně života a smrti vše změní. Vlastně Leoš Mára obrátí Terezin život po pokusu o sebevraždu naruby, v tom dobrém slova smyslu. Nejenže jí život zachrání, dokonce ho doslova spasí. Už nebude sama, má teď jeho a víc, než kdy předtím. Podívejte se v ukázce, čím ji vyrazí dech.

Ordinace: Tereza a Mára po společné noci utvořili pár - 1
aktualizováno 20.07.

FOTO: Tereza Benešová a Leoš Mára po vášnivé noci utvořili pár

Tereza Benešová a Leoš Mára z Ordinace po vášnivé noci utvořili pár. Terezin pokus o sebevraždu tak má nečekanou dohru.

Ordinace: Bibi s Markem v posteli
13.03.

Ukázka z Ordinace: Vojta přistihne Bibi s Markem v posteli!

Vášeň, zklamání i uvědomění, to vše přináší v životě Bibi tento moment. Zprvu je v náruči Marka, podruhé v posteli s Vojtou, co se to děje? Na to odpoví tato ukázka z dnešního dílu.

Ordinace: Udivená Bibi
23.01.

To přehnal: Vojta znechutí Bibi, naráží na její sex s Eduardem! VIDEO

Upovídaný a upřímný Vojta tentokrát přestřelí! Bibi ho lehce svádí a naznačuje mu, že by mohli zůstat doma a oddat se vášni. Vojta z toho ale všemožně couvá, až z něj Bibi dostane důvod proč – zjistil, že chodila a spala s Eduardem! Jeho průpovídky o jejím sexuálním životě si mohl nechat pro sebe...

Ordinace: Smutná Bibi
14.12.

Ukázka z Ordinace: Hořká dávka zklamání a bolesti. Marek si tohle mohl odpustit

Vidět milovaného chlapa, který vám tvrdí, že s vámi chce být, v posteli s jinou ženou, je úzkostný moment, který vám sevře všechny vnitřnosti v těle. Takovou chvíli dnes prožije Bibi, podívejte se. Ještě ale nic není jisté...

Ordinace: Marek se vyspí s Innou a Hugo v neezpečí
13.12.

VIDEO ze čtvrteční Ordinace: Marek se vyspí s Innou! Co na to Bibi? A ještě se objeví Martynčák...

Násilník Andrej Martynčák ještě neřekl poslední slovo a v nemocnici se znovu objeví! Bibi čeká bolestivá rána, když přistihne Marka s Innou v posteli! Nový díl Ordinace přinese další zvraty v životě oblíbenců, které byste si neměli nechat ujít.

Ordinace: Bibi s Markem - 2
10.11.

Prozrazeno z Ordinace: Co čeká Bibi s Markem po společné noci?

Bibi s Markem podlehli vzájemné přitažlivosti a strávili spolu noc. Co se bude dít po probuzení? Vznikne v Ordinaci v růžové zahradě 2 nový a dlouho očekávaný pár? Tady je odpověď.

Ordinace: Alena Rytířová
aktualizováno 09.11.

PŘIZNAT NEVĚRU: Jaký názor zastáváte vy? A měla by to Alena z Ordinace udělat? Hlasujte!

Přiznat partnerovi, že jste mu byli nevěrní, nebo zatloukat do konce života? Jakého jste názoru vy a co byste poradili Aleně Rytířové, která se dopustila úletu se svým bývalým manželem? Její matka jí doporučuje mlčet. Co když se to ale jednoho dne provalí…