Ordinace: Zkažená klapka, Tereza s Márou
aktualizováno 04.01.

ZKAŽENÉ KLAPKY z Ordinace: Vyhrňte si ruku! Komicky popletenými větami Tereza baví Máru i štáb

Hercům se věty předepsané scénářem občas popletou tak, že nechtěně zplodí takovou hlášku, která odbourá je i okolí. Blábolení je pak leckdy nakažlivé pro samotného autora i jeho kolegy, rychle se šíří a to je pak zábavná podívaná do zkažených klapek :-).

Ordinace: Zkažená klapka, Bobo s Milanem
01.01.

ZKAŽENÉ KLAPKY z Ordinace: Přežblebty, co baví! Ploché nohy odrovnají Boba, Hudo zase Heluš i víc

Někdy herci do předepsané repliky vloží svá vlastní slova, aniž by zamýšleli vykolejit kolegu – no, a stane se přesně to. Jindy se prostě zaseknou u jistého slova či věty a zaboha ji nemohou dopovědět, což je doprovázeno smíchem a ještě větší snahou to říct, což je opět vrátí na začátek. Nebo jim něco nevyjde a už se vezou na vlně smíchu. Podívejte se na různé přeřeky oblíbenců z Ordinace.

Ordinace: Zkažená klapka, Marek
aktualizováno 31.12.

ZKAŽENÉ KLAPKY: Uvězněný Marek i uvíznutý Prchal, když dekorace zlobí, herci perlí

Štěpán Benoni coby Marek se marně dobývá na šér a postupně baví představitelku Bibi i štáb, neboť rekvizitáři nechali na dveřích zámek. Další nástraze čelí při scéně v koupelně, kdy má pln zoufalství usednout na koš, a to doprovází takový rachot, že následuje výbuch smíchu. A to není vše, podívejte se na novou várku (ne)povedených záběrů, kdy herci „válčí“ s dekorací.

Ordinace: To nej ke Dni s Novou
17.09.

Fakta o natáčení, holá pravda i zkažené klapky! Ordinace přináší to nejlepší ke Dni s Novou

Ke Dni s Novou pro vás web Ordinace společně s oblíbenými seriálovými hrdiny připravil zcela unikání video, ve kterém vás zábavnou formou představitelé Běly, Eduarda, Oty, Mariky, Heluš i Boba informují o veškerém dění kolem vašeho oblíbeného seriálu. Nechybí ani (ne)povedené záběry. Usaďte se a pozorně dívejte :).

Ordinace: Ze zákulisí natáčení Jašków, Stránský, Dosoudil
aktualizováno 19.07.

Když se natáčení (ne)daří: Představitel Leoše Máry perlí na sále. Neví, kdo je! VIDEO

„Já na rozdíl od vás jsem specialista na hrudní chirurgii, takže vím, co dělám.“ A nevěděl! Tato věta se při natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 stala zakletou pro herce Roberta Jaškówa coby doktora Máru, který netušil, na co je to vlastně specialista. Je jasné, co se pak dělo. Ano, smích.

Ordinace: Petr Rychlý se svou malou kopií Mázla
aktualizováno 28.01.

Mončičák i pipka: PŘEŘEKY Mázla, Fialy a Tien z ORDINACE! VIDEO

Herci občas zkomolí text, to se prostě stává a občas tak krkolomně, že vytvoří frázi, kterou opravdu nechtěli, avšak stojí za to, protože odbourá smíchy všechny přítomné i je samotné. Tři nejlepší přeřeky herců z Ordinace v růžové zahradě převypráví Petr Rychlý. Lehnete smíchy, poslechněte si!

Ordinace: Záchvat smíchu Jakuba Mázla!
16.01.

VIDEO: Jakub se neudrží a vyprskne před tátou smíchy! Proč?

Konverzaci dvou Mázlů, na závažné téma ohledně dítěte Aleny, nečekaně přeruší Jakubův záchvat smíchu. Tohle snad ani není hrané :-). Co ho tak dostane? Vás zcela jistě nakažlivý smích Ládi Ondřeje!

Ordinace: Zkažené klapky
aktualizováno 07.08.

ZKAŽENÉ KLAPKY z Ordinace: Když se Zounar přežblebtne, Holiček dusí smích a Rychlý dobývá dveře!

Zounar se přeřekne tak kouzelně, že sám ze sebe vyprskne smíchy, Stránský se otáčí na Štěpánovou a místo dialogu spustí smích, Holiček s Krausem se snaží nesmát, ale vůbec jim to nejde a další povedené kousky oblíbených herců z Ordinace, které v TV jen tak neuvidíte! Pobavte se nad (ne)povedenými záběry.

Ordinace: Čenský a Morávková
04.08.

Fórek Čenského z Ordinace: Nevydržel a napodobil Zdenu Suchou! VIDEO

Podívejte se na zkaženou klapku z natáčení Ordinace, kdy herec Jan Čenský nevydržel móresy seriálové Zdeny a napodobil ji. Zrovna natáčeli dialog týkající se rozvodu. Pobavil štáb i kolegyni Danu Morávkovou a doufáme, vykouzlí úsměv i vám.

Zkažené klapky eye
aktualizováno 18.07.

LEHNETE SMÍCHY: Nejvtipnější zkažené klapky reportérek Novy i s herci!

Natočit dobrou reportáž nemusí být vždy zrovna jednoduchý úkol. Někdy totiž samotné reportéry i celý štáb překvapí ne zrovna očekávané okolnosti. U zkažených klapek reportérek Volejte Novu se rozhodně zasmějete, neboť při rozhovorech se občas nedaří jim i samotným hercům. Odtajňujeme zákulisní tajemství !

Ordinace: Zkažené klapky - Cibulková a Fiala
10.07.

ZKAŽENÁ KLAPKA: Seriáloví manželé Fiala s Cibulkovou se odbourají! A může za to žába!

Když se herci občas přeřeknou, dokážou zplodit slovo i větu, která všechny přítomné pošle k zemi. Smích se prostě udržet nedá. Radim Fiala odrovnal kolegyni Kláru Cibulkovou slovem žába, co řekl? Zasmějte se taky!

Ordinace: Zkažená klapka s Jaškówem
aktualizováno 10.03.

ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Tak tohle (ne)vyšlo, zfetovaného Máru málem vyklopili!

Zničený drogou i potupou. Unavený, na pokraji sil a rezignovaný na všechny svoje boje. S takovým výrazem se měl v dnešním díle Ordinace rozloučit docent Leoš Mára s kamenickou nemocnicí. Jeho představitel Robert Jašków měl ale co dělat, aby se u dramatické scény nechechtal! Proč? Klikněte na video, to musíte vidět!