Ordinace: Vlasové kreace Aničky Slováčkové coby sestřičky Radky
04.01.

Duhové, svítící, na kluka i trvalá. Vlasové kreace sestřičky Radky neznají mezí. Která je ale ta nejslušivější? Poraďte jí

Sestřička Radka, je co se týče barvy vlasů a stylu účesu celkem usedlá. Zato její představitelka Anička Slováčková v soukromém životě na své hlavě vyzkoušela už spoustu experimentů. Hlasujte, co se k ní hodí nejvíc.

Anička Slováčková
aktualizováno 24.09.

VIDEO: Co čeká sestřičku Radku z Ordinace? Její představitelka Anička Slováčková promluvila

Hudbě se věnuje od dětství, v rodině slavných umělců to ani jinak nešlo. Zpěvačka Anna Julie Slováčková však na sebe nejvíc upozornila před dvěma lety v show Tvoje tvář má známý hlas, kde si za svá hudební čísla vysloužila čtvrté místo. Od té doby má práce nad hlavu! A k hudbě přidala i herectví, kdy štve diváky Ordinace v růžové zahradě 2 jakožto drzá sestřička Radka.

Ordinace: Babeta, Tien, Lada a Radka
aktualizováno 10.07.

ODVÁŽNÁ ZMĚNA: Na hlavě má doslova lagunu! Sestřička z Ordinace zase překvapuje. FOTO

Léto je obdobím plné zážitků a ty mohou mít různé podoby, třeba právě v bláznivé barvě vlasů. Tyrkysový odstín má na své kštici nyní herečka z Ordinace, která v seriálu doposud nosila modrou jen v podobě sesterského mundúru. Musí se však konstatovat, že jí to opravdu sluší.

Ordinace: Kostková, Špetlíková, Peroutka a Rychlý
aktualizováno 13.04.

ZE ZÁKULISÍ: Mázl, Běla, Jonáš, Lucie i Mandlová vtipně vysvětlují, co u nich znamená fráze „Leze na mě jaro“

Co se vám vybaví, když se řekne známá fráze: "Jde na mě jaro?" Tváře seriálu Ordinace v růžové zahradě se nad otázkou pousmějí a pak bezostyšně odpovídají. Kdo dělá co, se dozvíte ve videu!

Ordinace: K 753. dílu
aktualizováno 12.09.

Z Ordinace: Fiala s Benonim mrznou v Sázavě a Anna Slováčková nastupuje!

V dnešním díle Ordinace půjde o život! Adrenalinové bylo i samotné natáčení. Jak zákeřná může být řeka, na vlastní kůži pocítili Radim Fiala (46) a Štěpán Benoni (33) v rolích záchranářů Petra Hanáka a Marka Doležala.

Ordinace: Ke 13. sezoně
aktualizováno 01.08.

DETAILNĚ ODHALENO z podzimní Ordinace: Syn Švarce, zakřiknutá Zdena, nemocná Ema i tragédie a další NOVÉ ZVRATY!

Bobo Švarc zjistí, že má syna! Marika je po rozchodu s Otou v nemilosti všech a jediný, kdo pro ni má pochopení, je Adam. Ještě víc je semkne tragické tajemství! Bibi nastoupí na záchranku a kdo ví, třeba s novou prací přijde i nová láska s novým kolegou. U Mázlových budou na nohou kvůli Emě, začíná se chovat divně. Vilík bude bojovat o náklonnost Květy a Zdena přijede z Ameriky s nemilosrdným Andrejem za zády... Co vás čeká a nemine v nové třinácté sezoně Ordinace v růžové zahradě 2? Zjistěte!

Ordinace: Nové postavy ve 13. sezoně
aktualizováno 01.08.

A je to venku! NOVÉ POSTAVY v ORDINACI: Benoni, Poullain, Slováčková a další! Kdo a jak?

Otvíráme třináctou sezónu dlouhodobě nejúspěšnějšího seriálu Česka! Třináctka je podle numerologie magická, a přesně taková bude i letošní Ordinace! Okouzlující ženy, učarovaní muži a dojde na skutečná kouzla, ale i čarování s emocemi. A o nové zvraty se zaslouží tyto nové posily.