Ordinace: Brigita Mrázková alias Bibi
aktualizováno 14.03.

ANKETA: Bibi z Ordinace zvolila nekompromisní rozchod a odjezd. Udělala podle vás správně?

Poté, co se Bibi přímo od holky, se kterou Marek spal, dozvěděla, že s ním při jeho nevěře otěhotněla, sbalila si Bibi věci, poslala Markovi klíče a odjela bez rozloučení pryč z Kamenice. Souhlasíte s takto razantním koncem kdysi velké lásky?

Ordinace: Bibi utíká z Kamenice
aktualizováno 12.03.

Co bude s Bibi? Poraďte scenáristům

Milovaný muž jí vrazil kudlu přímo do srdce: čeká totiž dítě s milenkou! Marek Bibi krutě zradil a taky za to zaplatil. Bibi ho opustila, sbalila se a bez rozloučení utekla z Kamenice. Co s ní teď bude dál, je možná i ve vašich rukou…

Ordinace: Bibi v náruči Vojty
12.03.

UKÁZKA: Bibi znovu v náruči Vojty!

Vztah Bibi a Marka je v krizi, a na scéně se objevuje Vojta se svou vlídnou náručí...

Ordinace: Erika přišla za Bibi
12.03.

UKÁZKA: Milenka s přítelkyní tváří v tvář! Jak Bibi zareaguje na Eriku? A co jí ona chce?

Ať už hnaná úmyslem získat Marka jenom pro sebe nebo skutečným problémem, Erika dnes večer navštíví Bibi. Milenka Marka má co říct jeho přítelkyni. Jak Bibi sokyni na svém prahu uvítá? A jakou informaci ponese Eričina zpráva, která je srazí na kolena?

Ordinace: Bibi tváří v tvář Erice
08.03.

Rozchod, odpuštění, návrat k Vojtovi a pomsta sokyni? Bibi o tom, co bude dál

Vztah jednoho z nejoblíbenějších párů Ordinace v růžové zahradě 2 je v troskách kvůli zradě. Marek podvedl Bibi, když se snažili o miminko a ona se s bolestivou pravdou jen stěží vyrovnává. Další rána je ještě čeká i boj jeden o druhého. A jaké budou nejbližší kroky Bibi – rozejde se s Markem? Vyřídí si účty s Erikou? Vrátí se k Vojtovi?

Ordinace: Zdrcený Marek
aktualizováno 08.03.

Od Eriky přijdou tento týden zdrcující zprávy! O co asi půjde?

Bibi je na Marka právem naštvaná, velice jí ublížil. Zatímco se ona snažila otěhotnět a utvořit s ním rodinu, on jí zahnul s boxerkou Erikou. Bolestivá pravda nutí Bibi k jednomu - rozchodu. Markovi se začíná hroutit svět, a to neví, jaké zprávy od Eriky obdrží v tomto týdnu! Budou zdrcující...

Ordinace: Bibi ví o nevěře Marka
aktualizováno 06.03.

ČTVRTEK V ORDINACI: Spal si s ní?! Uhodí Bibi na Marka. A Martynčák si udobřuje Zdenu. VIDEO

Vztah Bibi a Marka se otřese v základech, Bibi se totiž dozví o Markově vášnivé chvíli s boxerkou Erikou. David Suchý doma najde Martynčáka, jak si v klidu se Zdenou popíjí kávičku a po Darkovi půjde Mára. Co ještě přinese 878. díl Ordinace ve čtvrtek?

Ordinace: Bibi se dozví o Markově nevěře
aktualizováno 05.03.

Bibi se dozvěděla o nevěře Marka. A ne od Radky

Tajemství se v kamenickém špitále moc dlouho neudrží, a tak bylo jen otázkou času, kdy praskne to Markovo. K uším Bibi se donesl jeho úlet s Erikou. A i když bez viny rázný drbna Radka nezůstává, Bibi se o bolestivé zradě ze strany svého milovaného přítele dozvěděla z úst toho nejbližšího. A vlastně nedopatřením. Jak zareagovala?

Ordinace: Bibi si balí věci, nechá ji Marek odejít?
01.03.

Vztah Bibi s Markem z Ordinace v krizi: Co je čeká v nejbližších dnech?

Divácky oblíbený pár v Ordinaci v růžové zahradě 2 zažívá velkou krizi: Bibi si přeje mít miminko, Marek rodičovství striktně odmítá. A navíc ji ve slabé chvíli podvedl. Dosud zamiovaný a k sobě upřímný pár je postaven před rozhodující zkoušku.

Ordinace: Radka zaskočí Bibi
28.02.

Ukázka z Ordinace: Drbna Radka Markovu nevěru asi dlouho neudrží. Už dnes Bibi něčím zaskočí

Vojta a Radka vědí o Markově úletu s Erikou. A byť by toho Vojta mohl parádně zneužít, nedělá to. Chce dát Markovi šanci a nechat to na něm. Mlčí a nutí do toho i Radku, jenomže drzá sestřička s prořízlou pusou má s udržením jakéhokoliv tajemství docela problém. A u dnes Bibi zalarmuje…

Ordinace: Erika s Markem
26.02.

Ukázka z Ordinace: Erika se vybarvuje. Marka odrovná a provalí jeho nevěru

Stalo se, Marek podlehl Erice. Pomilovali se po zápase ve sprše a on si záhy uvědomil, že udělal obrovskou chybu. Se svobodomyslnou Erikou se domluvil, že šlo jen o úlet, který se nebude opakovat. Je zadaný a nic na tom měnit nechce. Erika souhlasila a ještě ho uklidňovala, že o nic nešlo. Jenomže se začne chovat úplně opačně!

Ordinace: Erika
24.02.

Nevěra jako začátek: Erika bude Markovi ničit život. Jak?

Už teď si vyčítá, že jí podlehl, brzy dostane důvody se rovnou proklínat. Marek se Erikou nechal svést, a i když ho po milování ujišťovala, že s ní trable nebudou, pozná Marek opak. Holka, co respektuje jen svá vlastní pravidla, mu ze života udělá nemalé peklo…