Ordinace: Se Sekorou je znovu zle
21.02.

Ukázka z Ordinace: Se Sekorou je znovu zle, Marika ho nachází v mizerném stavu

Jan Sekora se nechal předčasně uschopnit a znovu nastoupí do práce, aby přebral primariát a vyšoupl kralujícího Máru, který si s jeho oddělením po dobu jeho rekonvalescence dělal, co chtěl. Bohužel své síly podcení. Podívejte se, v jak mizerném stavu ho Marika najde…

Ordinace: Špatné zprávy pro Adama
aktualizováno 14.02.

Marika už má Adama plný zuby! A zakročí

Adam Svoboda přijal nabídku Máry a příští týden nastoupí jako lékař do nemocnice, kde je nenáviděn a kde ho čeká nejeden střet. A to i se ženou, kvůli které byl půl roku zavřený v base! Vrátil se, protože chce být Marice nablízku a mít tak alespoň nějakou naději. A žádá trochu soucitu. Jenomže Marika má jeho "kňourání" už plný zuby a vpálí mu pravdu, se kterou se bude muset naučit žít...

Ordinace: Adam ztrapní Mariku
07.02.

Adam Svoboda PŘIJÍŽDÍ za Marikou. Co jí provedl? VIDEO

Z vězení propuštěný Adam se z ničeho nic objevil v Kamenici, a to v dost bídném stavu. Zamířil si to rovnou za Marikou, která si myslela, že už ho nikdy neuvidí. V nemocnici tak došlo k situaci, na kterou dlouho nezapomene... Co Adam vyvedl? Podívejte se.

Ordinace: Marika se Sekorou
09.10.

Ukázka z Ordinace: Sekora vyvede Mariku z míry. Co zjistil o ní a osudné noci?

Marika má v práci průšvih kvůli dívce, která vyskočila z okna! Mára po ní jde a ona je v úzkých. Sekroa ji proto pozve na panáka, aby ji uklidnil. Ovšem, jak se ukáže, jeho záměr je zcela jiný. Využije příležitost, aby z ní vytáhl informace o osudné noci a leccos se mu už podařilo zjistit! Ustojí Marika jeho tlak?

Ordinace: Marika se Sekorou
aktualizováno 23.09.

Poraďte Marice z Ordinace: Měla by Sekorovi povědět pravdu o smrti jeho otce? HLASUJTE

Marika zabila otce Jana Sekory, teď to ví. Zná totožnost muže, kterého srazila autem a neposkytla mu první pomoc. Za osudovou chybu platí a trpí, neboť se do Sekory zakoukala a děsivou informaci dostala po vášnivé noci s ním strávené. Může ji napravit pravdou, vše mu povědět. Měla by?

Ordinace: První natáčení po prázdninách
aktualizováno 20.08.

Ze zákulisí nových dílů: Jan Hájek o boji s labutí a Růžičková o prokletí Mariky

Nový primář chirurgie Sekora se po svém nástupu brzy spřátelí s kolegyní Lukáčovou, kvůli nenávisti Leoše Máry se ocitnou na jedné lodi, obrazně i doslova. Jan má totiž hausbót a rád bude trávit volno s doktorkou, která v Kamenici moc přátel nemá. Diváci tak v nových dílech tuto dvojici uvidí pohromadě poměrně často. Díky zábavě při prvním natáčení, se herci na stejnou vlnu naladili hladce, i když museli odolávat velkému lákadlu. Zavítejte na plac.

Ordinace: Marika Lukáčová
aktualizováno 17.08.

Strach v podobě Máry, stará láska jménem Kovář i pan nový. Kráska Marika o tom, co ji brzy čeká. VIDEO

Změnila jim životy, nyní jí ho budou měnit oni. Leoš Mára, Ota Kovář, Adam Svoboda a Jan Sekora, to jsou muži, kteří v životě Mariky Lukáčové sehrají znovu i nově významné role. Bezesné noci, touha po změně, bolestné ozvěny minulosti, nové naděje, city, přátelství, radost, bolest i strach. Každý z nich má pro ni připravený jiný koktejl emocí, který ji zabolí i zachutná...

Ordinace: První natáčení po prázdninách - 2
aktualizováno 06.08.

NOVÝ MUŽ v životě Mariky z Ordinace: V šílených vedrech oblékli svetry a ponořili se do komplikací. FOTO

V ateliérech seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 už je zase rušno. Po měsíční prázdninové pauze se herci a štáb opět potkávají v dekoracích divákům dobře známé kamenické nemocnice. A hned v prvních natáčecích dnech nové sezóny se pořádně zapotili…

Ordinace: Marika se vrací do Kamenice
aktualizováno 22.06.

MARIKA ZPĚT V ORDINACI: Citové zvraty a zásahy do životů. Růžičková odhaluje, co ji čeká

V nové sezoně Ordinace v růžové zahradě 2, hned po prázdninách, se diváci znovu setkají s charismatickou doktorkou Marikou Lukáčovou. Vrátí se do Kamenice zatížená osudovou chybou a dějem znovu zamává! Co od ní čekat, prozrazuje její představitelka herečka Andrea Růžičková.

Ordinace: Chat s Andreou Růžičkovou
aktualizováno 06.10.

VIDEOCHAT s Andreou Růžičkovou: Její syn byl celou dobu s ní! Ukázala nakonec Tobiáška?

Představitelka Mariky, milá herečka Andrea Růžičková, si našla chvilku a ze svého obýváku spustila online chat s fanoušky Ordinace. Celou dobu byl vedle ní její syn Tobiášek a také Kiara a Grace! Rozpovídala se o Marice, proč se chová jako mrcha. I o tom, co s nimi oběma bude dál! Prozradila, jak její manžel snáší její líbací scény a přiznala, jaký byl porod. A co víc?

Ordinace: Jak skončí Adam s Marikou?
aktualizováno 29.09.

ROZUZLENÍ TENTO TÝDEN: Dramatická situace Mariky a Adama skončí! Co je čeká?

Zabili člověk a tají to. Svědomí je ovšem dohání, stejně jako důkazy. Tíživá situace je velmi brzy dožene, verdikt padne už tento týden! Co Mariku s Adamem čeká? Tady jsou tři verze příběhu, z nichž jedna je pravdivá, poznáte ji?

Ordinace: Marika s Otou - 3
26.09.

VIDEO: Adam přistihl Mariku s Otou!

Adam nese večeři pro dva a rudou růži. Marika mu dala najevo, že jí na něm záleží, a tak se snaží nepodléhat těžkému svědomí z nehody a v hlavě si místo toho raději plánuje vášnivou noc s tou, do které se bezhlavě zamiloval. Chce Mariku překvapit a míří k ní do garsonky bez ohlášení. Po otevření dveří se mu ovšem naskytne pohled, který si opravdu nepřál!