VELKÁ PÁRTY: Míša Badinková chystá velkolepou oslavu svých kulatin! Kdo z hereckých kolegů dorazí?
aktualizováno 03.02.

Seriálové role jí ukradly ty filmové. Veverka, Lenka, Alena a především Badinková otevřeně o životě nejen čtyřicátnice

I když si ji diváci Novy zamilovali jako Lenku Hejlovou v Ulici a Alenu Mázlovou v Ordinaci, v pamětích zůstává nejvíc jako zrzka Veverka z Básníků. Pracovních tváří má herečka Michaela Badinková několik a všechny si je užívá, v životě však jen jednu – upřímnou. A takový je i rozhovor o balancování, strádání, rolích i soukromí, prostě životě, když jí kalendář předepsal čtyřicítku.

Ordinace: Saša přijde k Mázlovi domů
aktualizováno 18.12.

Ukázka z Ordinace: Naštvaná Saša nakráčí k Mázlovi domů, kde zaskočí Alenu dost podivnými slovy

Saša už má dost toho, jak jí Čestmír Mázl tvrdí, že je mezi nimi konec a pak jí posílá erotické zprávy. Jde si to s ním vyříkat rovnou k němu domů, dveře jí však otevře Alena s dětmi. Saša po pár slovech zjistí, že jde o Čestmírovu manželku, tak co teď? Na to se podívejte v ukázce z úterního dílu.

Ordinace: Alena s Mázlem
aktualizováno 21.11.

Se Sašou a Mázlem se to zvrtne, prozrazuje víc seriálová Alena. VIDEO

Manželství Mázlových se brzy zatřese kvůli půvabné Saše. Seriálová Alena a vítězka páté řady show Tvoje tvář má známý hlas Michaela Badinková se při živém chatu rozpovídala o tom, co diváky Ordinace s její postavou v nových dílech čeká. Promluvila i o líbání s Peterem Rychlým, natáčení i milé výhře.

Ordinace: Život Jarmily
20.11.

VIDEO: Jako Jarmila bude brzy zachraňovat dceru. A v životě nyní diktuje tam, kde byste nečekali

Herečka Jana Paulová alias sex koučka Jarmila Kočková se rozpovídala o tom, na co se mohou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 těšit. V rozhovoru ve Snídani s Novou prozradila, že kromě záchrany pošramoceného vztahu manželů Švarcových, bude dávat do kupy i manželství své seriálové dcery Míši Badinkové alias Aleny Mázlové. A taky leccos prozradila o sobě.

Ordinace: Alena a Čestmír Mázlovi
29.06.

Tajemství Aleniných náušnic: Všimli jste si jich? Nyní odkrývají svůj příběh. VIDEO

Seriálová Alena často nosí jedny a ty samé náušnice v bledě modré barvě, jak diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jistě zaznamenali. Má je ráda a bere si je i na významné události, měla je dokonce na své svatbě s Čestmírem Mázlem. Patří přímo herečce Michaele Badinkové a nejsou jen tak ledajaké, mají pro ni význam. Poslechněte si ve videu.

Ordinace: Ze zákulisí porodu Aleny - 11
aktualizováno 19.06.

ZAJÍMAVOSTI: Jak se točí porod? Bez gatěk a hekání ani ránu. Badinková o intimní scéně. VIDEO

Natáčení porodu je velmi choulostivou záležitostí, i když jste ostřílenou nejen seriálovou rodičkou. O to víc vznik takovýchto scén diváky zajímá a o to víc se na ně web Ordinace zaměřuje. A tak s námi zjistěte, co prožívá herečka, když má nohy do praku před kolegy a co má tam dole...

Ordinace: Benjamin, syn Aleny a Karla Rytíře - 1
aktualizováno 14.06.

Alena DNES porodí. Podívejte se na PRVNÍ FOTO Benjamina z Ordinace!

Ve čtvrtečním díle Ordinace v růžové zahradě 2, posledním před prázdninami, přijde na svět klubko štěstí, Aleně se narodí syn Benjamin! Podívejte se zcela exkluzivně na první fotky s ním! Je nádherný.

Ordinace: Nevěsta Alena
aktualizováno 13.06.

GALERIE: Pohádkové šaty nevěsty Aleny z Ordinace. Jak se vám líbí? Ohodnoťte je!

Svatba Mázla a Aleny je za dveřmi! Čestmír se dočkal dalšího štěstí a milující ženy po svém boku. Ve čtvrtek si tak k oltáři dovede krásnou nevěstu v nebeských šatech. Podívejte se, jak moc jim to sluší. A jak moc se vám šaty nevěsty líbí? Obodujte je.

Ordinace: reportáž o svatbě
aktualizováno 11.06.

ZÁKULISÍ SVATBY: Rychlý přežil natáčení v trenkách díky jisté věci. Živý kůň zlobil a Etzler plakal. VIDEO

Svatba Čestmíra a Aleny se v Ordinaci nezadržitelně blíží, a to s pořádným překvapením a několika trabli. A takové bylo i natáčení životního okamžiku. Herci se na place rozhodně nenudili! To musíte vidět.

Ordinace: Svatba Aleny a Mázla s nejasným koncem - 8
aktualizováno 07.06.

Rytíř v brnění, Mázl bez kalhot a trable u oltáře! SVATBA Aleny a Čestmíra v ohrožení

Fanoušky očekávaná chvíle brzy nastane a jen tak na ni nezapomenou! Na vlastní oči, po osmi letech, uvidí druhou svatbu nejoblíbenějšího gynekologa v zemi. Čestmír Mázl vstupuje do svazku manželského s milovanou Alenou Rytířovou. Jenomže historie se opakuje a veselka nabere nečekaný průběh s nejasným koncem…

Ordinace: Andrea Hanáková umírá
aktualizováno 24.05.

Nejsmutnější letošní díl Ordinace: Život Andrey dnes pohasne! Přijde i magická chvíle, výběr jména a odhalení

Jeden z nejsilnějších dílů historie seriálu čeká diváky Ordinace v růžové zahradě 2 už dnes! Dnešním dnem se totiž uzavře příběh záchranářky Andrey Hanákové. Zprvu nebyla v oblibě, nakonec si získala srdce všech. A to její dnes přestane tlouct...

Ordinace: Jak se bude jmenovat syn Aleny, Karla a Čestmíra?
12.05.

ANKETA: Jak se bude JMENOVAT SYN Aleny, Karla a Čestmíra? Jedno jméno je to pravé!

Dítě Aleny dostane hned po narození krásný dárek – dva tatínky! Biologického otce Karla Rytíře, pro kterého je druhou šancí a životním motorem a milujícího tátu Čestmíra Mázla, který ho i přes jiné geny už teď považuje za svého. Tatínci začnou velmi brzy řešit výběr jména pro svého syna a mámu Alenu svými návrhy zprvu šokují, až jedna varianta všem vykouzlí blažený úsměv…