Ordinace: Milan Peroutka plní přání Kláře Oltové
30.12.

Ordinační Vánoce: Známý song v podání Milana Peroutky s kiksem, tancem, chechotem a polibky! VIDEO

Ani Milan Peroutka netrhá partu a plní přání své seriálové mámě – herečce Kláře Oltové. Ustál dokonce nečekaný trabl a přítomným dámám svou interpretací chytlavé známé písně vykouzlil mnoho úsměvů. Věřte, že se ateliéry linula ještě hodně dlouho :-), takže pozor: nakažlivé!

Ordinace: Klára Oltová si přeje splnit přání od Milna Peroutky
aktualizováno 29.12.

Ordinační Vánoce: Milan Peroutka splní přání seriálové mamce. A je tak romantický! VIDEO

Do třetice všeho dobrého a zlého přišel se splněním svátečního snu na řadu Milan Peroutka coby seriálový průšvihář Jonáš Hrzán. Jeho seriálová máma – herečka Klára Oltlová – má přání, u kterého povzdechne každá divačka, jde o lásku nebeskou...

Ordinace: Vánoční tutoriál Radima Fialy, alias Ráďa na síti
27.12.

Ordinační Vánoce: Make-up tutoriál od Rádi na síti rozpláče smíchy

Jelikož Radim Fiala nezkazí žádnou legraci, tak se do plnění ztřeštěného svátečního přání pro Ha Thanh pustil po hlavě a poctivě natočil tutoriál na silvestrovské líčení tak, jak to dělají blogerky. Drsňáckou tvář Hanáka nechal za dveřmi, přípravu nepodcenil a výsledek pojal po svém. Tak se usaďte a nerozmažte si u toho make-up, až smíchem zaslzíte :-).

Ordinace: Ha Thanh si přeje splnit přání od Radima Fialy
aktualizováno 26.12.

Ordinační Vánoce: Ha Thanh svým přáním dostane Fialu, co bláznivého jí má splnit? VIDEO

Plnění vánočních přání v Ordinaci pokračuje. Nyní si přeje Ha Thanh, která to má za odměnu po splnění přání Liborovi Stachovi. A ten si velmi oddechl, když si půvabná představitelka sestřičky Tien za svého Ježíška vybrala kolegu a kamaráda Radima Fialu! Co pro ni má udělat? Podívejte se i na jeho reakci, když se to dozví.

Ordinace: Kouzelné svátky
aktualizováno 24.12.

MAGICKÉ SVÁTKY VÁM PŘEJE ORDINACE!

Marika Šoposká, Libor Stach a Jan Hájek – každý jinak, všichni od srdce vystihují to, co vám chceme říct. Buďte zdraví, milovaní, milujte. A ať se vám sny v tyto dny plní! Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás v roce novém, plném hojnosti po všech stránkách.

Ordinace: Vánoce 2018 - 20
24.12.

Vánoce v Ordinaci v růžové zahradě 2

Vánoce v Ordinaci v růžové zahradě 2

Ordinace: Vánoční soutěž
aktualizováno 24.12.

Vánoční SOUTĚŽ: Komu poputují podepsané ozdoby od Bibi, Hanáka, Babety, Marka, Heluš i dalších?

Malý Ježíšek obíhal i Ordinaci a připravil si pro vás pěkné vánoční ozdoby s autogramy oblíbenců. Kromě trochy štěstí jste potřebovali i malinko kreativity. Kdo ozdoby vyhrál?

Ordinace: natáčení Vánoc u Švarců
aktualizováno 16.12.

Dokonalé linecké už v září: Takhle slaví nejkrásnější svátky v roce v Ordinaci. VIDEO

S příchodem podzimu se lidé stále více nemohou dočkat Vánoc a děti mrzí, že jsou tyto svátky jen jednou ročně. To však neplatí pro herce z Ordinace v růžové zahradě 2, kteří si vánoční atmosféru užívají hned několikrát. A začíná u nich už v září. Zatímco jejich fanoušci se ještě v neobvykle teplém babím létě slunili, seriálová rodinka Švarců se ládovala cukrovím a poštěla lodičky. Podívejte se do zákulisí.

Ordinace: Vánoce u Hrzánů
14.12.

Štědrý den už v Ordinaci klepe na dveře: Kdo se s kým sejde u stromečku? A návrat v novém roce

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 příští týden odvysílá své poslední díly v tomto roce, tak si je nenechte ujít! Jisté příběhy naberou svých konců a nastane čas Vánoc. Spojí magické svátky Denisu s Hanákem? S kým svátky stráví Adam a s kým skončí Vojta? A hlavně, kdy se Ordinace vrátí na obrazovky v novém roce? Zjistěte vše!

Televizní program na Vánoce
aktualizováno 13.12.

KOMPLETNÍ VÁNOČNÍ PROGRAM: Co vás během svátků čeká na Nově? Oblíbené pohádky i zahraniční komedie!

Televize Nova připravila na vánoční svátky celou řadu oblíbených českých i zahraničních pohádek, včetně animovaných příběhů a nestárnoucích komedií. Štědrý den v hlavním vysílacím čase bude patřit české pohádce Tři bratři. Během svátečního dne se můžete těšit také na oblíbené pohádky Byl jednou jeden král nebo Z pekla štěstí, chybět nebude ani romantická komedie Pretty Woman!

Ordinace: Rozvod Boba a zásuby s Babákovou
09.12.

GALERIE: Jak bude Martin Zounar alias Bobo Švarc trávit Vánoce?

Oblíbeného herce Martina Zounara znáte jako vypočítavého doktora Bobana, co touží po bohatství. Ve skutečnosti je ale úplně jiný. Podívejte se na videu, jak bude Martin trávit Vánoce.