Ordinace: Zkažená klapka, Marek
aktualizováno 31.12.

ZKAŽENÉ KLAPKY: Uvězněný Marek i uvíznutý Prchal, když dekorace zlobí, herci perlí

Štěpán Benoni coby Marek se marně dobývá na šér a postupně baví představitelku Bibi i štáb, neboť rekvizitáři nechali na dveřích zámek. Další nástraze čelí při scéně v koupelně, kdy má pln zoufalství usednout na koš, a to doprovází takový rachot, že následuje výbuch smíchu. A to není vše, podívejte se na novou várku (ne)povedených záběrů, kdy herci „válčí“ s dekorací.

Ordinace: Hanák chce zabít Prchala
08.11.

Hořká chvíle v Ordinaci: Hanák zabíjí Prchala! Dokoná pomstu na vrahovi své manželky?

Petra Hanáka čeká ve čtvrtečním díle velká životní zkouška. Opět se ocitne tváří v tvář střelci, který ukončil život jeho milované ženě Andree, tentokrát to však bude jiné. Prchal je zraněný, bezmocný a v bezvědomí – zcela odsouzen na milost, či nemilost nenávistí pohlceného Hanáka, který má příležitost k dokonání své pomsty… A taky to udělá!

Ordiance: Pavel Prchal se vrací do Kamenické nemocnice - 6
02.11.

NÁVRAT GRÁZLA do Ordinace! Kdo bude velmi brzy čelit tvrdé zkoušce?

Příští týden se do Kamenické nemocnice vrátí jak místním, tak divákům Ordinace v růžové zahradě 2 dobře známý parchant. Záporák, vrah a nenáviděný člověk, který postaví jednoho oblíbence před životní zkoušku.

Ordinace: Hanák vs. Janák
31.05.

Prchal se probral a promluvil! Policie zamířila k Hanákovi, k čemu došlo?

Pomstil se vrahovi své ženy a nyní si vyslechl verdikt. Prchal se totiž probral, vše si pamatuje a vypovídal! Dostal Petr Hanák, zničený smrtí Andrey i jejím pohřbem, pouta? Jak moc bude za svou pomstu pykat? Odpověď najdete ve videu.

Ordinace: Hanák si najde vraha Andrey
aktualizováno 29.05.

Ukázka z Ordinace: Hanák našel vraha své ženy! Stane se z pomsty další zločin?

Říká se, že pomsta je sladká. Vždy má ale hořkou příchuť. Zaplatí Pavel Prchal za život Andrey svým vlastním? Zajde bolestí naplněný Hanák až takhle daleko? Smutné je, že už nemá co ztratit…

Ordinace: Petr Buchta o roli Pavla Prchala
27.05.

Týral ženu, zabil doktorku. Odpověď Petra Buchty, proč hraje takové parchanty, polechtá bránice

Gamblery, feťáky i násilníky. Záporáckých rolí má na svém hereckém kontě třiatřicetiletý Petr Buchta už několik, ale že povýší na vraha hlavní postavy, tak to je zkušenost zcela nová, překvapivá, trochu obávaná, avšak profesně výživná. Jen si na ulici za Pavla Prchala občas poslechnete: „Ty vrahu!“ Skutečnost je jiná, milá a zábavná. Podívejte se.

Ordinace: Ze zákulisí natáčení přestřelky Andrey
24.05.

VIDEO: Mám ji rád, ale zabít jsem ji musel! Směje se Prchal v ZÁKULISÍ s Andreou

Hrát parchanta, který ukončí život hlavní a oblíbené postavě, není tak snadné, jak by se mohlo zdát. Všichni vás nesnáší! Své o tom ví představitel Prchala, kterého samotného násilná smrt Andrey překvapila! A divákům se omlouvá. Podívejte se do zákulisí na den, kdy Andree vpálil dvě kulky do břicha. Bolelo to hodně? A jak se něco takového vlastně točí?

Ordinace: 819. díl, Andrea zachrání Martinu a schytá za ní kulky
22.05.

Celý 819. díl Ordinace: Miluju tě, zašeptá z posledních sil umírající Andrea své lásce

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Andreo, bojuj!? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Ordinace: Andrea zachrání život Martině tím svým
aktualizováno 22.05.

DĚSIVÝ MOMENT v Ordinaci: Andrea se nechá zastřelit! VIDEO

Smrt jedné z nejoblíbenějších postav se blíží. Osud Andrey Hanákové je zpečetěn. V dnešním 819. díle Ordinace promluví do děje naposledy. I když trpí nevyléčitelnou nemocí, zemže za mnohem dramatičtějších okolností, než by kdokoliv předpokládal. Bude zastřelena, podívejte se na moment, kdy ví, že udělá osudovou věc...

Ordinace: Petr Hanák zatouží po pomstě
aktualizováno 21.05.

Další smrt a vězení v Ordinaci... Prchal Hanákovi zastřelil milovanou ženu, zpečetil si tím stejný osud?

Petr Hanák přišel o to nejcennější ve svém životě. O Andreu, svou lásku. Je to horká hlava a drsný chlápek, který si život řeší sám a nečeká na příležitosti, vytváří si je. A to, že půjde po Prchalovi, je víc než jasné. Otázkou je, zda ho dostane a co přijde pak…

Ordinace: Pusa v zákulisí pro Kláru Cibulkovou
19.05.

Poslední natáčení Andrey: Na place schytala dvě kulky, v zákulisí pak polibek od kolegy! VIDEO

Natáčení přestřelky, během které obětuje populární doktorka Andrea Hanáková život, si její představitelka užívala naplno. Patřilo totiž mezi ty poslední. Web Ordinace u toho nemohl chybět, a když s Klárou Cibulkovou točil rozhovor, stalo se něco nečekaného a krásného! Tak se na to podívejte.

Ordinace: Prchal se opět chová výhružně vůči Andree a Hanákovi
19.04.

Ukázka z Ordinace: Prchal zase útočí, vystartuje po Andree! Rupnou už Hanákovi nervy s grázlem?

Prchalova drzost nezná mezí, krotit neumí ani svou agresivitu, kterou opět projeví vůči Hanákovým, berou mu totiž jeho "mašinu na peníze", tedy Martinu. Lidského chování u něj nehledejte, asi je jen otázkou času, kdy se s Hanákem dostane do potyčky. A bude to dnes poté, co po nich opět vystartuje? Podívejte se v ukázce.