Ordinace: Youtubeři Mína a Tary - 7
aktualizováno 03.02.

Youtubeři Mína a Tary brzy vtrhnou do Ordinace. Zkrotili kamery i scénář? VIDEO

Tary a Mína jsou velmi známá jména minimálně pro vaše děti nebo třeba i vnoučata. Jedná se totiž o youtubery, kteří se na chvíli rozhodli dát stranou malou kameru a postavit se před tu velkou – profesionální. Již brzy je totiž uvidíte hrát v Ordinaci v růžové zahradě 2.

Ordinace: Lucie brunetkou a blondýnkou. Co jí sluší víc?
09.07.

Blondýnka, nebo bruneta: Jak to Lucii z Ordinace sluší víc? FOTO a ANKETA

Barmanka Lucie a stálice Ordinace v růžové zahradě je známá tím, že se nebojí experimentovat se svými vlasy. Od bláznivých účesů se s postupem času propracovala k elegantnímu střihu a světlé barvě vlasů, která ji zjemňuje. Jako tmavovlásce jí to ovšem slušelo také, připomeňte si v galerii a vyjádřete názor o tom, co jí sekne víc.

Ordinace: Lucie brunetkou a blondýnkou. Co jí sluší víc? - 9
09.07.

FOTO: Která barva vlasů sluší Lucii z Ordinace víc?

Jako brunetka, nebo blondýnka - která barva vlasů sluší Lucii ze seriálu Ordiance v růžové zahradě 2 víc?

Ordinace: Ha Thanh, Rychlý se Šimonem a Peroutka
16.04.

Kočičí chlupy v krku, prádlo v popelnici, nákaza i úchylka. O čem je řeč? Jarní úklid trápí i herce, podivně i úsměvně

Jaro s sebou kromě krásného počasí a vůně květin přináší i jednu nepříjemnost, kterou je jarní úklid. A trápí i známé tváře z Ordinace v růžové zahradě, mají své specifické problémy s touto čistotou se zabývající povinností. Podívejte se v anketě na jejich veselá vyjádření, přesvědčí vás o jednom, nejste v tom sami! :-)

Ordinace: Holec, Čáp a Jeníková dnes
14.04.

SERIÁLOVÉ POSTAVY Z MINULOSTI: Jak se dnes má a co dělá Vendulka Čížková, Marek Barna i Pavel Strnad? Víme to

Uplynulo už hezkých pár let, co jsme je mohli v Ordinaci v růžové zahradě vídat. Kam se poděly, co dnes dělají a jak na natáčení vzpomínají? Web Ordinace přináší několik tváří, kterým scénář předepsal ne vždy úplně lehký konec, jejich život jde ale s úsměvem dál.

Snídaně s Novou vysílala z ateliérů Ordinace
03.04.

SPECIÁL Snídaně s Novou z ateliérů Ordinace: Kámoši Vojta s Markem, živě z maskérny a hodně prozrazeného

K vysílanému 1 000. dílu Ordinace v růžové zahradě, celkově z obou řad, si pořad Snídaně s Novou připravil speciální vysílání přímo z ateliérů oblíbeného seriálu. Fiala, Lupták, Benoni, Morávková, Jašków, Čenský, Jirešová, Peroutka a další mnohé odhalili. Podívejte se.

Ordinace: Vzpomínání Ivany Jirešové
aktualizováno 02.04.

Po 13 letech Ivana Jirešová přiznává STRACH, který zažila při natáčení Ordinace. Může za to Langmajer! VIDEO

Radostné vzpomínky z natáčení seriálu Ordinace u pozitivní Ivanky Jirešové, kterou ve špatné náladě snad nikdy neuvidíte, tedy pochopitelně převažují, avšak přiznala se, že jí jednou bylo hodně úzko. Dnes na to vzpomíná, jak jinak, než s úsměvem a tehdy ji zachránila slivovice! O co šlo? Poslechněte si a podívejte se na to.

Ordinace: Petr Rychlý jako Čestmír Mázl a jeho ženy
01.04.

MÁZL O SVÝCH ŽENÁCH: Překvapí nejdojemnější smrtí, přizná nejžhavější vztah i prožitky u postelových scén. VIDEO

Krásných třináct let vídají diváci Ordinace sympatického gynekologa Čestmíra Mázla na obrazovkách, ušli s ním značný kus jeho života, který si nyní mohou připomenout v zajímavém sestřihu! Ve videu on sám také odhalí, jak vlastně vnímá své osudové ženy a promluví o smrti, která ho zasáhla nejvíc. Není to ta, o které se domníváte. A jaké jsou prožitky z milostných scén se svými partnerkami? O tom všem už ve videu.

Ordinace: Večírek 1000. dílu - 1
30.03.

VELKÁ GALERIE Z PÁRTY K OSLAVĚ 1000. DÍLU ORDINACE: Herci z obou řad se setkávají a baví

VELKÁ GALERIE Z PÁRTY K OSLAVĚ 1000. DÍLU ORDINACE: Herci z obou řad se setkávají a baví

Ordinace: Klapka 1000. dílu, z obou řad!
25.01.

SLAVÍME KLAPKU 1000. dílu Ordinace: Mázl snědl Mázla! A 13 let ve 2 minutách ve VIDEU!

Ve čtvrtek 25. ledna 2018 oslavil seriál Ordinace v růžové zahradě svou 1000. klapku, počítaje i první řadu! Významné jubileum se samozřejmě muselo řádně oslavit, pracovní šum tak na chvíli přerušila zábava, při které Rychlý chrlil vtipné hlášky a pak se zakousl sám do sebe. Podívejte se na fotky ze zákulisí a také na video, třináct let v několika minutách vás dojme jako herce.

Ordinace: Klapka 1000. dílu, z obou řad! - 1
25.01.

GALERIE Z PLACU: SLAVÍME KLAPKU 1000. dílu Ordinace!

Ve čtvrtek 25. ledna 2018 oslavil seriál Ordinace v růžové zahradě svou 1000. klapku, počítaje i první řadu! Významné jubileum se samozřejmě muselo řádně oslavit, pracovní šum tak na chvíli přerušila zábava, při které Rychlý chrlil vtipné hlášky a pak se zakousl sám do sebe. Podívejte se na fotky ze zákulisí.

Ordinace: Herečka Veronika Arichteva
aktualizováno 22.12.

Vánoční ´dobrota´ Sylvy z Ordinace: Pochutnává si na rodinném receptu, černé omáčce! Cože?

Každý příchozí musí tuto neobvyklou omáčku, která je u herečky Veroniky Arichteva snad jedinou dodržovanou tradicí, zdolat! To je vážně tak... zvláštní?