Simona Lewandowská - Den s Novou
29.09.

Simona Lewandowská coby Ema o nejzábavnější scéně v Ordinaci a velké novině v soukromém životě. VIDEO

Jak se má Ema Rytířová dnes? Teda, čemu se nyní věnuje milá herečka Simona Lewandowská a jakou novinu prožívá? Zjistěte o ní víc a zavzpomínejte s ní i na zajímavé momenty z Ordinace v růžové zahradě 2, které zvesela komentuje.

Ordinace: To nej ke Dni s Novou
17.09.

Fakta o natáčení, holá pravda i zkažené klapky! Ordinace přináší to nejlepší ke Dni s Novou

Ke Dni s Novou pro vás web Ordinace společně s oblíbenými seriálovými hrdiny připravil zcela unikání video, ve kterém vás zábavnou formou představitelé Běly, Eduarda, Oty, Mariky, Heluš i Boba informují o veškerém dění kolem vašeho oblíbeného seriálu. Nechybí ani (ne)povedené záběry. Usaďte se a pozorně dívejte :).

Den s Novou 2018, výběr Ordinace - 18
17.09.

Galerie: Takto probíhal Den s Novou 2018

Podívejte se na letošní Den s Novou, který probíhal ve filmových studiích u Hostivařských ateliérů, které si návštěvníci mohli projít. Stejně tak bavit se s programem, vystupujícími a jít si pro podpis od známých tváří.

Ordinace: Fanoušci seriálu na prohlídce v ateliérech
16.10.

VIDEO: Kamenická nemocnice odkryla své tajemství! Jaké jsou ve skutečnosti kulisy Ordinace?

Vidět na vlastní oči dekorace známé a oblíbené seriálové nemocnice je pro diváka Ordinace v růžové zahradě 2 vždy velkým překvapením i radostí. Má totiž jedno tajemství, které mnozí z vás už sami odhalili – je mnohem menší než v TV a z její chodby se dostanete třeba do bytu Mázla! Podívejte se na vaše reakce, když zjistíte, jak to ve skutečnosti vlastně je!

Herec Láďa Ondřej
aktualizováno 15.09.

DEN S NOVOU: Ladislav Ondřej z Ordinace si vyzkoušel novou roli!

V sobotu 9. září se v pražské Hostivaři uskutečnil Den s Novou. Tuto akci přichystala televize Nova pro své fanoušky, kteří si mohli užít den plný zábavy. Návštěvníci se mimo jiné podívali do ateliérů, kde se natáčí seriál Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě 2. A právě v ateliérech, kde se sžívá s rolí Jakuba Mázla se jeho představitel Láďa Ondřej zhostil jisté úlohy, o co šlo? Poslechněte si.

Ladislav Ondřej na Dni s Novou - 1
09.09.

GALERIE: Ladislav Ondřej na Dni s Novou

Ladislav Ondřej na Dni s Novou

Den s Novou - ateliéry Ordinace - 19
aktualizováno 09.09.

GALERIE: Podívejte se do ateliérů Ordinace! Den s Novou je tu pro vás, co se uvnitř děje?

Dnešní sobotní den se nese ve znamení dne otevřených dveří televize Nova – Den s Novou je tady! Známé tváře, autogramiády, koncerty, prohlídky v ateliérech. To vše je dnes pro vás. Stále můžete přijít, ale pokud u toho nemůžete být, nasajte atmosféru alespoň přes naši galerii.