Vilík a Květa
aktualizováno 27.08.

CO SE CHYSTÁ DÁL: Během livechatu s Vilíkem a Květou došlo na něžné polibky! Dojde k nim i v seriálu?

Herce Romana Štabrňáka a Kláru Oltvovou z ordinace v růžové zahradě 2 vyzpovídali jejich nejvěrnější fanoušci a přejí jim, aby jejich seriálové postavy k sobě našli cestu, jelikož se Vilík do Květy až po uši zamiloval. A oba dva možná divákům prozradili, co dalšího se odehraje v nových dílech!

Nové postavy v Ordinaci
21.08.

Potvora, anděl a mílius: Radka, Květa a Jonáš, nové posily z Ordinace, se představují osobně!

Ve třinácté sezóně Ordinace v růžové zahradě 2, která v TV začne už zítra 22. srpna, se diváci mohou těšit na dějové zvraty a nové tváře. A ty se představují, jaká bude postava Aničky Slováčkové, Milana Peroutka a Kláry Oltové? Sami prozrazují, zavítejte na natáčení.

Ordinace: Klára Otlová coby sestřička Kateřina Hrzánová
06.08.

Za milým úsměvem tajemství: Nová sestřička Květa ještě překvapí! A bude s Vilíkem?

Tichá voda břehy mele, to vystihuje sestřičku Květu, se kterou se diváci Ordinace v růžové zahradě 2 letmo seznámili v díle před prázdninami. To je ta usměvavá blondýnka, do které se Vilík na první pohled zamiloval. Křehké nitro, hroší kůže, také ovšem bojovnice životem naučená. Neměla to snadné a nesnadné to s ní občas bude mít i její okolí, její představitelka Klára Oltová prozrazuje víc.

Ordinace: Nové postavy ve 13. sezoně
aktualizováno 01.08.

A je to venku! NOVÉ POSTAVY v ORDINACI: Benoni, Poullain, Slováčková a další! Kdo a jak?

Otvíráme třináctou sezónu dlouhodobě nejúspěšnějšího seriálu Česka! Třináctka je podle numerologie magická, a přesně taková bude i letošní Ordinace! Okouzlující ženy, učarovaní muži a dojde na skutečná kouzla, ale i čarování s emocemi. A o nové zvraty se zaslouží tyto nové posily.