Ordinace: Bibi tváří v tvář Erice
08.03.

Rozchod, odpuštění, návrat k Vojtovi a pomsta sokyni? Bibi o tom, co bude dál

Vztah jednoho z nejoblíbenějších párů Ordinace v růžové zahradě 2 je v troskách kvůli zradě. Marek podvedl Bibi, když se snažili o miminko a ona se s bolestivou pravdou jen stěží vyrovnává. Další rána je ještě čeká i boj jeden o druhého. A jaké budou nejbližší kroky Bibi – rozejde se s Markem? Vyřídí si účty s Erikou? Vrátí se k Vojtovi?

Ordinace: Zdrcený Marek
aktualizováno 08.03.

Od Eriky přijdou tento týden zdrcující zprávy! O co asi půjde?

Bibi je na Marka právem naštvaná, velice jí ublížil. Zatímco se ona snažila otěhotnět a utvořit s ním rodinu, on jí zahnul s boxerkou Erikou. Bolestivá pravda nutí Bibi k jednomu - rozchodu. Markovi se začíná hroutit svět, a to neví, jaké zprávy od Eriky obdrží v tomto týdnu! Budou zdrcující...

Ordinace: Marek Doležal
07.03.

Markův strach mít dítě pramení z jeho dětství. Co si prožil? Svěří se Hanákovi. VIDEO

Marek prosí volno u Hanáka, aby si podruhé došel na spermiogram a mohl přijít za Bibi s tím, že dítě mít mohou a hlavně, že on tedy chce. Co ta změna? To zajímá i Hanáka, načež se mu Marek svěří, že za to může jeho otec. Poslechněte si ve videu.

Ordinace: Bibi se dozví o Markově nevěře
aktualizováno 05.03.

Bibi se dozvěděla o nevěře Marka. A ne od Radky

Tajemství se v kamenickém špitále moc dlouho neudrží, a tak bylo jen otázkou času, kdy praskne to Markovo. K uším Bibi se donesl jeho úlet s Erikou. A i když bez viny rázný drbna Radka nezůstává, Bibi se o bolestivé zradě ze strany svého milovaného přítele dozvěděla z úst toho nejbližšího. A vlastně nedopatřením. Jak zareagovala?

Ordinace: Nemile překvapený Marek
05.03.

Ukázka z Ordinace: Zoufalá a neoblomná Bibi zraní Marka

S Markovými slovy o tom, že dítě mít nechce, se Bibi rázem zhroutil její svět. Jak spolu mohou být, když mají představy o budoucnosti každý jiné? Ona se trápila za ně za oba, zatímco on myslel jen na sebe. Marek je pln představ, že vše bude v přádku a Bibi si snaží udobřit. Proto ho překvapí, s jak chladnou odezvou se střetne. Bibi ranil a ona svůj postoj k němu mění…

Ordinace: Bibi si balí věci, nechá ji Marek odejít?
01.03.

Vztah Bibi s Markem z Ordinace v krizi: Co je čeká v nejbližších dnech?

Divácky oblíbený pár v Ordinaci v růžové zahradě 2 zažívá velkou krizi: Bibi si přeje mít miminko, Marek rodičovství striktně odmítá. A navíc ji ve slabé chvíli podvedl. Dosud zamiovaný a k sobě upřímný pár je postaven před rozhodující zkoušku.

Ordinace: Bibi v slzách
28.02.

Osudová zpráva a nové životy. Co přinesou březnové díly Ordinace? VIDEO

Hlavním tématem březnových dílů se stane boj o lásku a společnou budoucnost Bibi a Marka. Životy několika hrdinů se zcela změní a naberou jiné směry. Zrodí se láska nová a znovu o sobě dá vědět Andrej Martynčák. Zjistěte, co se bude v nových dílech dít.

Ordinace: Erika s Markem
26.02.

Ukázka z Ordinace: Erika se vybarvuje. Marka odrovná a provalí jeho nevěru

Stalo se, Marek podlehl Erice. Pomilovali se po zápase ve sprše a on si záhy uvědomil, že udělal obrovskou chybu. Se svobodomyslnou Erikou se domluvil, že šlo jen o úlet, který se nebude opakovat. Je zadaný a nic na tom měnit nechce. Erika souhlasila a ještě ho uklidňovala, že o nic nešlo. Jenomže se začne chovat úplně opačně!

Ordinace: Erika
24.02.

Nevěra jako začátek: Erika bude Markovi ničit život. Jak?

Už teď si vyčítá, že jí podlehl, brzy dostane důvody se rovnou proklínat. Marek se Erikou nechal svést, a i když ho po milování ujišťovala, že s ní trable nebudou, pozná Marek opak. Holka, co respektuje jen svá vlastní pravidla, mu ze života udělá nemalé peklo…

Ordinace: Smutná Bibi
aktualizováno 21.02.

Exkluzivně z Ordinace: Tento týden padne přiznání Marka a Bibi vžene slzy do očí

Marek na popud spolubydlícího Tomáše Zajíce sebere odvahu a Bibi se přizná v zásadní věci. Uleví svému svědomí a promluví o nevěře s Erikou? Nebo má na srdci něco jiného? Ať tak, či tak – Bibi čeká bolestivá chvíle.

Ordinace. Vášnivá chvíle Marka s Erikou - 5
19.02.

Marek podléhá Erice! VIDEO

Líbila se mu od první chvíle, co ji poznal. Prvnímu pokusu, kdy ho lákala k sobě do postele, sice odolal, na druhý už do smrti nezapomene. Marek boxerce Erice nakonec podlehl a rázem svou Bibi postavil do role podvedené. Podívejte se na jejich vášnivý moment.

Ordinace: Marek s Erikou ze zákulisí
aktualizováno 21.02.

Nevěra Marka: Intimní scéna si vyžádala dámy dvě. Erika prozradí ve VIDEU víc

Schyluje se k chybě, kterou si pohledný záchranář dlouho neodpustí. Oblíbený pár utrží velkou ránu, neboť Marek Doležal podlehl boxerce Erice. Podvede tak Bibi, která se s ním snaží založit rodinu. Představitelce Eriky je jasné, že vstupuje do děje jako nenáviděná „rozvracečka“, avšak hájí se tím, že v tom není sama. A jak se jí tedy hraje s parťákem Benonim a co prozradila o intimní scéně?