Ordinace: Vlasové kreace Aničky Slováčkové coby sestřičky Radky
04.01.

Duhové, svítící, na kluka i trvalá. Vlasové kreace sestřičky Radky neznají mezí. Která je ale ta nejslušivější? Poraďte jí

Sestřička Radka, je co se týče barvy vlasů a stylu účesu celkem usedlá. Zato její představitelka Anička Slováčková v soukromém životě na své hlavě vyzkoušela už spoustu experimentů. Hlasujte, co se k ní hodí nejvíc.

Anička Slováčková
aktualizováno 24.09.

VIDEO: Co čeká sestřičku Radku z Ordinace? Její představitelka Anička Slováčková promluvila

Hudbě se věnuje od dětství, v rodině slavných umělců to ani jinak nešlo. Zpěvačka Anna Julie Slováčková však na sebe nejvíc upozornila před dvěma lety v show Tvoje tvář má známý hlas, kde si za svá hudební čísla vysloužila čtvrté místo. Od té doby má práce nad hlavu! A k hudbě přidala i herectví, kdy štve diváky Ordinace v růžové zahradě 2 jakožto drzá sestřička Radka.

Ordinace: Babeta, Tien, Lada a Radka
aktualizováno 10.07.

ODVÁŽNÁ ZMĚNA: Na hlavě má doslova lagunu! Sestřička z Ordinace zase překvapuje. FOTO

Léto je obdobím plné zážitků a ty mohou mít různé podoby, třeba právě v bláznivé barvě vlasů. Tyrkysový odstín má na své kštici nyní herečka z Ordinace, která v seriálu doposud nosila modrou jen v podobě sesterského mundúru. Musí se však konstatovat, že jí to opravdu sluší.

Nové postavy v Ordinaci
21.08.

Potvora, anděl a mílius: Radka, Květa a Jonáš, nové posily z Ordinace, se představují osobně!

Ve třinácté sezóně Ordinace v růžové zahradě 2, která v TV začne už zítra 22. srpna, se diváci mohou těšit na dějové zvraty a nové tváře. A ty se představují, jaká bude postava Aničky Slováčkové, Milana Peroutka a Kláry Oltové? Sami prozrazují, zavítejte na natáčení.

Ordinace: Anička Slováčková coby sestřička Radka
03.08.

Nová potvora v Ordinaci: Sestřička Radka rozproudí emoce, bude to mrcha! Ale...

Z divačky aktérkou! Ordinaci sledovala a nyní je součástí tolik oblíbeného kamenického týmu, Anička Slováčková tomu pořád nemůže uvěřit. Nová sestřička Radka udělá radost i příznivcům zápornějších postav, mazlit se s ničím rozhodně nebude a vnese do sesterny nový průvan. Co víc diváky s Radkou čeká, a jak se výzvy Anička chopila?