Ordinace: Milan Peroutka plní přání Kláře Oltové
30.12.

Ordinační Vánoce: Známý song v podání Milana Peroutky s kiksem, tancem, chechotem a polibky! VIDEO

Ani Milan Peroutka netrhá partu a plní přání své seriálové mámě – herečce Kláře Oltové. Ustál dokonce nečekaný trabl a přítomným dámám svou interpretací chytlavé známé písně vykouzlil mnoho úsměvů. Věřte, že se ateliéry linula ještě hodně dlouho :-), takže pozor: nakažlivé!

Ordinace: Klára Oltová si přeje splnit přání od Milna Peroutky
aktualizováno 29.12.

Ordinační Vánoce: Milan Peroutka splní přání seriálové mamce. A je tak romantický! VIDEO

Do třetice všeho dobrého a zlého přišel se splněním svátečního snu na řadu Milan Peroutka coby seriálový průšvihář Jonáš Hrzán. Jeho seriálová máma – herečka Klára Oltlová – má přání, u kterého povzdechne každá divačka, jde o lásku nebeskou...

Ordinace: Květa, Denisa a Vilík
aktualizováno 07.06.

Ukázka z Ordinace: Květa skoro vynese Denisu v zubech. Za její nabídku

Co by čert nechtěl, po dalších špatných zprávách a nervech nadranc, se ve dveřích objevuje člověk, kvůli kterému se všechny současné trable odehrávají. Denisa si svůj příchod za Květou s jistou nabídkou pěkně naplánovala... Má štěstí, že mezi ní a zuřivou dámou stojí stůl.

Ordinace: Zoufalá Květa Hrzánová
17.05.

Ukázka z Ordinace: To mě zabije! Vilíku, tak řekni něco! Uslyšela Květa pravdu o synovi a milence?

Květa Hrzánová se ve svém životě bojí jedné věci, aby si její syn nezačal něco s milenkou jejího manžela Denisou. Pravda je taková, že v tom lítá až po uši a už začal. „To by mi neudělal,“ zní z jejích úst. Poté, co je spolu uvidí tokat na ulici, má obavy z nejhoršího. Dozví se pravdu? Určitě by ji to zničilo...

Ordinace: Jonáš Hrzán
29.03.

Ukázka z Ordinace: Jonáš ublíží mámě! Kvůli němu si projde doslova očistcem

Jonáš dostane svou zbrklostí a nepřemýšlením mámu Květu do bláznivé situace, kterou ona v ten moment obdivuhodně ustojí setsakramentsky s hlavou vztyčenou, avšak šrámu na duši se nevyhne. A hojit se bude asi dlouho… Do čeho ji uvrtá? Podívejte se v kázce.

Ordinace: Květa s Jonášem
01.02.

VIDEO: „Ten šašek mi fotra dělat nebude!“ Květa už má dost drzého Jonáše, co mu řekne o otci?

Chování Jonáše vůči mámině příteli Vilíkovi je otřesné, Květa už toho začíná mít dost a svému synovi leccos poví... Podívejte se v ukázce z dnešního dílu.

Ordinace: Kohoutová jako Denisa
aktualizováno 30.01.

Mrcha, nebo taky oběť? Denisa vyrazí Květě dech, čím? VIDEO

Květa vs. Denisa. Manželka čelí pravdě, o které donedávna nevěděla. Milenka čelí skutečnosti, o kterou se nezajímala. O čem bude první rozhovor dvou sokyň, kterým změnil jeden muž se dvěma tvářemi? A jak se Denisa, v podání herečky Bereniky Kohoutové, vykreslí? Ukázka odpoví i napoví!

Ordinace: Denisa Váchová
29.01.

VIDEO: Jsi hyena! Zaútočí Květa na milenku Denisu v úterní Ordinaci

Jak se chovat při střetu s milenkou manžela? Na to snad žádná pravidla nejsou a je jasné, že emoce s dotyčnou zacloumají. Velkému návalu zlosti bude v úterním díle čelit povětšinou klidná sestřička Květa Hrzánová. Čeká ji první rozhovor s milenkou manžela Denisou! Ustojí ho?

Ordinace: Zhroucená Květa
25.01.

ŠOK A ZRADA: Manžel ji podvedl, zadlužil a zbouchnul milenku! Jak Květa ustála takové zjištění?

Nejdříve za ni přišel do práce právník s tím, že dluží nemalé peníze za zesnulého manžela. Nevěřícně řešila situaci později se švagrem, který jí to bohužel jen potvrdil. Dluh je však v tuto chvíli tím nejmenším trápením, neboť příčina jeho vzniku je mnohem těžší, přímo zdrcující!

Ordinace: Fórek Ivany Jirešové
24.10.

FÓREK JIREŠOVÉ s héliem V ZÁKULISÍ způsobil výbuch smíchu! VIDEO

Představitelka barmanky Lucie, herečka Ivana Jirešová, se rozhodla pobavit kolegy přímo během natáčení. Kulisy baru U Čerta plné balonků s héliem ji prostě zlákaly a svým šmoulím hlasem se postarala o malé pozdvižení. Nápad se dokonce zalíbil natolik, že ve finále v díle zůstal! Podívejte se do zákulisí.

Ordinace: Květa Hrzánová
20.10.

FOTO: Těm to sekne! Je to snad RANDE Vilíka a Květy? V novém díle je čeká zásadní moment!

Sestřička Květa Hrzánová v krásných šatech, nalíčená, učesaná. Vilík Brouček také vyšvihnutý, ve fraku s košilí a červeným motýlkem. Vyrazí tento páreček příští týden snad konečně na vytoužené rande? Jasné je jedno, Vilík se k něčemu odhodlá! Podívejte se, jak jim to sluší a zjistěte víc.

Ordinace: Květě se ztratila Františka
12.10.

VIDEO: Květa z Ordinace prožije noční můru každé matky! Co je s dcerou Františkou?

Na vrchní sestru Květu je toho v poslední době moc, v práci kvůli rebelujícím sestrám nestíhá, pracuje do večera a hlavu má plnou starostí. Její dcerka Františka chápe, že toho má mamka teď moc, a tak když pro ni nepřijde ke škole, odjede na slíbený výlet sama! Na určené místo už ale nedorazí... Květu dnes večer čekají okamžiky plné hrůzy.