Malý Milan Peroutka
aktualizováno 06.01.

Poznáváte ho? Tento nadějný mladík založil kapelu, věnuje se hraní a jeho dědeček byl publicistou

Chlapeček na fotce je vnukem publicisty a spisovatele a synem bývalého bubeníka skupiny Olympic. Před šesti lety založil kapelu, ve které působí dodnes. A znát ho můžete i z Ordinace v růžové zahradě 2 nebo z pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Ordinace: Milan Peroutka plní přání Kláře Oltové
30.12.

Ordinační Vánoce: Známý song v podání Milana Peroutky s kiksem, tancem, chechotem a polibky! VIDEO

Ani Milan Peroutka netrhá partu a plní přání své seriálové mámě – herečce Kláře Oltové. Ustál dokonce nečekaný trabl a přítomným dámám svou interpretací chytlavé známé písně vykouzlil mnoho úsměvů. Věřte, že se ateliéry linula ještě hodně dlouho :-), takže pozor: nakažlivé!

Ordinace: Klára Oltová si přeje splnit přání od Milna Peroutky
aktualizováno 29.12.

Ordinační Vánoce: Milan Peroutka splní přání seriálové mamce. A je tak romantický! VIDEO

Do třetice všeho dobrého a zlého přišel se splněním svátečního snu na řadu Milan Peroutka coby seriálový průšvihář Jonáš Hrzán. Jeho seriálová máma – herečka Klára Oltlová – má přání, u kterého povzdechne každá divačka, jde o lásku nebeskou...

Ordinace: Jonáš je shozen ze střechy!
aktualizováno 11.12.

Exkluzivně z Ordinace: Z útěku se stává boj o život. Podvedený Jonáš je shozen ze střechy!

Jonáš na konci úterního dílu policistům při přejezdu do vazby utekl. V epizodě nové vyhledá Patrika s prosbou o pomoc, a až pozdě pochopí, že tenhle kamarádíček mu leda tak pomůže do hrobu! Sledujte vyhrocené a možná osudné okamžiky Jonáše z dílu, který v TV teprve uvidíte.

Ordinace: Vyděšená Květa
06.12.

Ukázka z Ordinace: Ze syna je drogový dealer. Květa čelí otřesné zprávě

Květa dostane ťafku v práci, kdy za ní přijde policie s tím, že podezření z kšeftování s léky pro drogové dealery padá i na ni. Je z toho nešťastná a doma pláče, jak s ní teprve zamává zjištění, že v tom jede její milovaný synáček… Podívejte se.

Ordinace: Janák, Květa a Jonáš
15.11.

Ukázka z Ordinace: Policie si jde pro Jonáše! Nejsi drogový dealer, že ne? Děsí se Květa…

Ano, dealuju, mami. Tak takovou odpověď pochopitelně Květa od svého syna neuslyší, to by zřejmě dostala infarkt. Od Jonáše si společně s policistou Janákem ale leccos vyslechne, co si přichystal? A zbaští mu to?

Ordinace: Jonáš a Hanák
aktualizováno 01.11.

Ukázka z Ordinace: Jonáš už má dost Hanákovy péče o Denisu. A jde si na něj došlápnout

Naštvaný Jonáš zamíří za Hanákem domů, už má dost toho, jak se pořád obětavě věnuje Denise. Tentokrát jí totiž nabídne peníze za Jonášův průšvih, a to je na mladého Hrzána už moc.

Ordinace: Adam před pokusem o sebevraždu
aktualizováno 31.10.

Bolestivá čtvrteční Ordinace: Adam ukončí život v cele zoufalým činem

Život za mřížemi není život, svá muka se Adam rozhodne skončit jednou provždy. Naplánuje si sebevraždu a v cele se oběsí. Ještě předtím na chvíli zahlédne tu, která ho srazila na kolena.

Milan Peroutka
21.09.

Trable Milana Peroutky: Čeká ho velká životní zkouška! Když neuspěje, nemá papír

Většina z nás si léto a prázdniny spojí automaticky s dovolenou, Milan Peroutka má ale v tomto období nejvíce práce. Nejenže zkouší představení v divadle, koncertuje, ale i jeho seriálová postava Jonáše má teď v Ordinaci v růžové zahradě 2 napilno. Dočkají se fanoušci při tomto nabitém pracovním programu nové desky?

Ordinace: Vyděšená Marika s Adamem
17.09.

Video z úterní Ordinace: Adamův otec vydírá Mariku. Jaká bude cena za mlčení?

Nečekaně se objeví u ní doma s výhružnými slovy. Otec Adama, který se ve vězení hroutí čím dál víc, je Marice stále v patách a následoval ji i zpět do Kamenice. Doslova ji dýchá na záda a určuje své podmínky. Odhalí se pravda dřív, než si všichni myslí?

Ordinace: Co přinese tento týden?
10.09.

ORDINACE TENTO TÝDEN: Nová posila na záchrance, vážná nemoc, odtajněné tajemství a trable s policií

V nemocnici vykradli sklad léků a podezřelý je Jonáš Hrzán! Denisa hned první den v práci selže a Běla v hádce řekne Tereze, že ví o smrti pacientky Pokorné. Co víc přinesou nové díly v tomto týdnu? Zjistěte.

Ordinace: Milan Peroutka v Gymplu a dnes
30.07.

PERLIČKA Z ARCHIVU: Sladký tanec Milana Peroutky. Svou zadnici dokonale rozhýbal ve vířivém tanci. VIDEO

Zelené gatě, fialová kostkovaná košile, šibalský výraz a kroutící se boky. Dnes osmadvacetiletý zpěvák a herec Milan Peroutka ve středu tanečníků předvádí tanec, za který by se nestyděl ani sám Danny z Pomády. Tato scéna ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným ve vás znovu rozvíří krev. A nejen ona.