Ordinace: Nej momenty 12. sezóny
aktualizováno 16.06.

NEJSILNĚJŠÍ MOMENTY ORDINACE z 12. sezóny: Narození Bětušky, návrat Eduarda, smrti i Otovy rozchody! Hlasujte

Dvanáctá sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 je za námi. Přinesla nové tváře, vrátila ty staré a pár z nich vzala navždy. Životy hrdinů byly během ní plné štěstí i smutku. Krásných chvil i těch trpkých. Tady jsou ty nejzásadnější z nich. Hlasujte pro ten váš.

Ordinace: Ota se rozešel s Marikou
16.06.

SKONČILO TO: Nesmírně bolestivé zklamání přimělo Otu k rozchodu s Marikou! UDĚLAL DOBŘE?

Zprvu se nemohli vystát, později se začali přitahovat, pak byli milenec, nakonec spolu začali bydlet a čekali dítě. Rázem je ale vše pryč! Nechala si jeho dítě vzít, neustál to. Pln rozhořčení a bolesti ji okamžitě opustil. Neunáhlil se? Nebo i podle vás udělal dobře? Hlasujte!

Ordinace: Stryková o rozchodu Kateřiny a Oty
aktualizováno 11.05.

STRYKOVÁ O ROZPADU VZTAHU: To je jako kdyby někdo umřel!

Krutá rána, trpké zjištění a bolestivý moment. Kateřina se dozvěděla pravý důvod toho, proč ji její láska Ota Kovář opouští. Stojí za tím jiná žena, se kterou ji několik měsíců podváděl! Chtěla ještě vztah zachránit, po tomhle ho pochopitelně nemůže ani vidět. Být v její kůži, tak to si nechce představovat ani její představitelka herečka Jana Stryková. Udělala by něco jinak?

Ordinace: Trpká dohra rozchodu Kateřiny a Oty
aktualizováno 11.05.

BŘITKÁ ORDINACE: Už to ví! Kateřina vmete Otovi nevěru do očí! Co se odehraje pak?

Ota Kovář pořád není schopný říct Kateřině, že se s ní rozchází, protože chodí s Marikou a podváděl ji. Nicky se už nemůže dívat na to, jak Kateřina nic netuší a prozradí jí pravdu...

Ordinace: Kateřina a Marika, která je větší sympaťačka?
aktualizováno 11.05.

Která je větší sympaťačka: Kateřina, nebo Marika z Ordinace? Hlasujte v ANKETĚ

Usměvavá sestřička, nebo ambiciózní doktorka? Kateřina Vránová a Marika Lukáčová, dvě ženy, které dokázaly nejen Otovi Kovářovi poplést hlavu. Obě mají své kouzlo, jsou pohledné a osobité, i odlišné. A která z nich je vám milejší?

Ordinace: Sestřička Kateřina Vránová
11.05.

FOTO: Sestřička Kateřina Vránová z Ordinace

FOTO: Sestřička Kateřina Vránová z Ordinace

Ordinace: Ota Kovář se rozešel s Kateřinou
aktualizováno 09.05.

UDĚLAL TO! Ota Kovář se rozešel s Kateřinou. Souhlasíte s tím? HLASUJTE

Příběh velké lásky skončil! Ota Kovář se definitivně rozešel s tou, kterou kdysi tolik miloval, Kateřinou Vránovou. Jeho city se totiž upřely k jiné, zamiloval se do Mariky Lukáčové. Kapitola tohoto oblíbeného páru se uzavírá se slzami v očích. Jak už to tak chodí i v životě, aby začal příběh nový...

Ordinace: Hádka Mariky a Nicky
09.05.

Hádka bez servítek v Ordinaci: Mariko, ty mrcho!

Tohle Marika od své spolubydlící rozhodně nečeká, pořádně ji seřve! Za co? Důvod tedy rozhodně má...

Ordinace: Konec mezi Otou a Kateřinou
aktualizováno 08.05.

KONEC VELKÉ LÁSKY v Ordinaci: Ota Kovář s Kateřinou se rozešli! Kdy? Tady je odpověď i detaily

Tak moc jim to spolu slušelo, tak moc byli zamilovaní, tak moc jim diváci fandili. Je ale konec… Jak je sám život nevyzpytatelný, jsou takové i seriálové osudy populárních kamenických hrdinů.

Ordinace: Kateřina s Marikou
27.04.

Kateřina se vyzpovídala Marice! Co si řekly?

Že se tohle stane, nečekal nikdo z nich. Kateřina se s Marikou sblížila, v podstatě se jí vypovídala. Z očí do očí, upřímně, otevřeně. Co si od ní Marika vyslechla? A týkal se jejich rozhovor i Oty Kováře, muže, kterého obě milují? Sledujte ve videu.

Ordinace: Ota a Kateřina
aktualizováno 26.04.

JE KONEC, Ota Kovář chce ROZCHOD s Kateřinou! Měl by to udělat okamžitě? Hlasujte!

Ota Kovář se rozhodl, vybral si ženu pro svou budoucnost, a Kateřina to není. Končí jedna velká láska a možná začíná další, Ota volí novou životní cestu s Marikou, do které se zamiloval. Je rozhodnutý a odhodlaný se s Káťou rozejít, jenomže neblahé okolnosti okolo Kateřinina nemocného otce ho přiměly rozchod odložit, udělal správně?

Ordinace: Ota se chce rozejít s Kateřinou
25.04.

Smutné VIDEO: Ota se rozhodl, jde se s Kateřinou rozejít! S tímhle ale nepočítal…

Dlouho tápal mezi dvěma ženami, až se nakonec rozhodl. Ota Kovář chce být s Marikou Lukáčovou! Kolegiální vztah mezi nimi rychle přerostl v milenecký a v posledních dnech dokonce v partnerský, s jedním malým háčkem – Kateřinou Vránovou. Musí jí říct pravdu a odhodlal se k tomu, jenomže…