Ordinace: Překvapený Vojta
aktualizováno 08.01.

Ukázka z dnešní Ordinace: Vojta se dozví o těhotenství Bibi! Jak to s ním zamává?

Bibi má ranní nevolnosti, kteréch se nemůže zbavit. Dokonce kvůli nim zůstane i doma a nemocnicí, se hlavně díky Babetě a Radce, začne bleskově šířit zpráva o tom, že je těhotná. Co jiného by za tím stálo, že? A tato zpráva doputuje i k Vojtovi, podívejte se, jak se k tomu postaví.

Ordinace: Mikuláš u Švarců
05.12.

Hezkého Mikuláše! V Ordinaci letos nadělují ztřeštění Švarcovi. A co bude v pytli? VIDEO

To je skvadra! Mikuláš mluví v ženském rodě, táta čert se schovává za černou punčochu a máma anděl zapomněla odhodit čepeček bufetářky. Jen strejda to docela zachraňuje. U této vskutku vytříbené mikulášské sestavy je důležitá hlavně ta snaha, kterou nakonec ocení i Hugo. Překvapení ho ale nemine. Vezměte si nadílku ze čtvrtečního dílu.

Ordinace: Martin Zounar a Bára Štěpánová
02.07.

Babeta a Bobo z Ordinace: Spolu celé léto i v nových dílech! Co je čeká?

Sestřička, bez které by si diváci seriál Ordinace v růžové zahradě 2 už jen stěží představili. A neméně oblíbený doktor, který se divákům stará o humor. V nových dílech spolu budou mít společného víc než jen diváckou oblíbenost, Štěpánová bude v roli Zounarovi pomáhat s jeho... mužstvím!

Ordinace: Bára Štěpánová coby Babeta
aktualizováno 14.12.

Na 36 let staré fotografii Báru Štěpánovou nepoznáte! Babeta z Ordinace oslavila narozeniny, její věk vás překvapí

Barbora Štěpánová, představitelka jedné z nejoblíbenějších postav seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, slaví narozeniny. Na fotografii z jednoho z Bářiných prvních filmů by slavnou herečku poznal málokdo!

Ordinace: Babeta
28.11.

Babeta už toho měla dost! Co neustála a s Květou skoro zatřásla? VIDEO

Babeta spustila na Květu takový monolog, že jí z toho vyhrkly slzy! Co jí řekla, udělala a proč? To uvidíte ve videu.

Ordiance: Babeta byla sesazena z postu vrchní sestry - 4
aktualizováno 14.09.

CO BUDE DÁL s Babetou a chcete ji zpět na post vrchní sestry? HLASUJTE

Vidět Babetu v slzách a slyšet z jejích úst zlá slůvka, to se v Ordinaci v růžové zahradě 2 jen tak nestává. Nyní však dostala důvod, po dlouhých letech dobře odvedené práce byla nejvyšším vedením sesazena z postu vrchní sestry! Jaké budou další její kroky, odejde úplně?

Ordinace: Zástupkyně majitele Charlotte a sestry
14.09.

VIDEO: Chantal Poullain dnes poprvé v Ordinaci! A Babetě přináší velmi špatné zprávy! O co jde?

V Ordinaci v růžové zahradě 2 budou dneska všichni na nohou! Nejen hromadný příjem, ale především příjezd zástupkyně majitele kamenické nemocnice, Charlotte Moreau, nenechá zdravotnický personál kamenické nemocnice ani chvilku v klidu. Nekompromisní manažerka v podání herečky Chantal Poullain výrazně ovlivní osudy oblíbených postav. Jako první její kroky pocítí Babeta!

Ordinace: Babeta sprdne Mariku
23.05.

Babeta se drsně pustí do Mariky! Zpraží ji za Kateřinu

Babeta dá Marice jasně a bez servítek najevo, jak ji nenávidí za to, co udělala Kateřině. Do očí ji drsně vpálí, co si o ní myslí. Marika je v nemocnici vystavena nenávisti nejen od Babety za to, že odloudila Otu od Kateřiny a Verunky. Nedokážou jí zapomenout, že Kateřině tolik ublížila a rozbila rodinu s malým dítětem.

Ordinace: Jak šel čas s Babetou - Bárou Štěpánovou - 8
aktualizováno 14.12.

Babeta oslavila narozeniny! Uhodnete, kolik jí je? Nevypadá na to!

Herečka Bára Štěpánová, kterou pravidelně vídáte v Ordinaci jako vrchní sestru Babetu, má dnes narozeniny a na svůj věk teda rozhodně nevypadá! Uhodnete, kolikáté narozeniny slaví?