Ordinace: Zkažená klapka, Tereza s Márou
aktualizováno 04.01.

ZKAŽENÉ KLAPKY z Ordinace: Vyhrňte si ruku! Komicky popletenými větami Tereza baví Máru i štáb

Hercům se věty předepsané scénářem občas popletou tak, že nechtěně zplodí takovou hlášku, která odbourá je i okolí. Blábolení je pak leckdy nakažlivé pro samotného autora i jeho kolegy, rychle se šíří a to je pak zábavná podívaná do zkažených klapek :-).

Ordinace: Zoufalá a šokovaná Tereza
aktualizováno 27.11.

Dal bych ti pár facek, ty náno blbá! Nemůžu tě ani cejtit! Omráčí Mára Terezu. VIDEO

Leoš Mára je hajzl bez špetky citu a tento moment z úterního dílu to potvrzuje. Terezu celou dobu sprostě využíval a ani při rozchodu v sobě nenašel kousek lidskosti, aby jí po všem prožitém do tváře nevpálil tento hnus. Jinak se to opravdu říct nedá. Je to fakt síla, podívejte se, čemu bude čelit…

Ordinace: Bezcitný Leoš Mára
aktualizováno 26.11.

Z ÚTERNÍ ORDINACE: Terezu čeká sprostě bezcitný rozchod, ze slov Máry jí bude dlouho zle

Mára se Terezy v úterním díle zbaví jako odpadu. Už je pro něj nepotřebná, proto se jí musí zbavit. A udělá to způsobem, ze kterého se protočí panenky nejenom jí. Podívejte se, co dalšího zásadního přinese premiérový 853. díl Ordinace.

Ordinace: Naštvaná Tereza
aktualizováno 23.11.

V předpremiéře Ordinace: D*vko! Řve Tereza na zástupkyni nemocnice a jednu jí švihne. VIDEO

Přistihla partnera při nevěře a po probdělé noci plné slz potká tu, která se s ním pelešila. Tereze Benešové je v tu chvíli úplně jedno, jak vysoké postavení žena na jejím pracovišti má a bez rozmyšlení se do ní pustí slovně i fyzicky! A co pak? Sledujte v ukázce z nového dílu už nyní.

Ordinace: Zničená Tereza
aktualizováno 19.11.

Další rána pro zničenou Terezu tento týden: Co dalšího ošklivého ji čeká? Odtajnění

Po dlouhém boji Tereza nakonec přišla o dítě. Je to rána osudu, se kterou se bude muset učit žít. Prožívá velmi bolestivé chvíle, se kterými jí nepomůže vůbec nikdo, jen čas. A co by čert nechtěl, v jejím životě přijde další ťafka a bude to jako rána pěstí od člověka, na kterém jí tak moc záleží…

Ordinace: Tereza v úzkých
11.09.

VIDEO: Zabilas pacientku! Vpálila Běla Tereze. Jak zareagovala, co Běle udělala?

Panuje mezi nimi tiché příměří, které brzy skončí. Běla při své upřímnosti Tereze znovu připomene bolestivý moment a zároveň ji naštve i ublíží. Dohra bude...

Ordinace: Zoubková a Jašków
01.09.

ZE ZÁKULISÍ: Těhotenské bříško za pár vteřin a posilnění před natáčením. Zoubková a Jašków chvíli před akcí

Co vyvádějí herci v útrobách hostivařských ateliérů chvíli předtím, než uslyší své jméno s voláním na plac? Podívejte se na zoubek Monice Zoubkové a jejímu seriálovému partnerovi, přistihli jsme je tam, kde je povětšinou najdete při tom, co většinou dělají…. Jak se rychle z netěhule stane těhule a kam se míří po dotočení? Podívejte se v zákulisní reportáži.

Ordinace: Kdo vyrostl ze roztomilého zrzavého písklete?
aktualizováno 20.07.

FOTO Z DĚTSTVÍ: Kdo vyrostl z roztomilého zrzavého písklete?

Krásný úsměv jí v životě zůstal, i když v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jím moc neoplývá, role jí totiž předepisuje výraz převážně opačný, životními problémy zatížený. O to větší hereckou výzvou její postava je. Odešla a vrátila se... Už víte?

Ordinace: Tereza s dcerou Alžbětou a Leošem Márou
18.06.

Leoš Mára otcem v nové sezoně Ordinace! Změní ho to?

Jde si za svým nehledě na nikoho, takový je parchant Leoš Mára, kterého jen máloco dokáže obměkčit. Po boku má submisivní Terezu, o kterou se sice hezky stará, protože ji ale využívá. Jestli k ní chová alespoň kousek citu, se teprve ukáže. Jeho loutka v boji proti řediteli nemocnice je totiž těhotná. Jak s ním role táty zamává?

Ordinace: Monika Zoubková jako Tereza Valšíková
20.04.

14 faktů, které nevíte o Monice Zoubkové: Koho má doma, čím je posedlá a co si nosí do práce?

Moniku Zoubkovou diváci znají z Ordinace v růžové zahradě 2 jako problémovou Terezu Benešovou, se kterou herečku moc nespojuje. V reálu je šťastná, usměvavá a úspěšná. Je manželkou a mámou dvou dětí. Má ráda čaj a ticho. Co víc o ní nevíte?

Ordinace: Tereza Benešová
19.04.

GALERIE: Monika Zoubková - Ordinace v růžové zahradě

GALERIE: Monika Zoubková - Ordinace v růžové zahradě

Ordinace: Zhroucená Tereza
aktualizováno 18.04.

Útěk, nasávání alkoholu, pokus o sebevraždu?! Co bude s Terezou z Ordinace po smrti pacientky?

To, čeho se tolik obávala, se stane. Tereze zemře pacientka v důsledku její chyby, nesprávně podaného léku. Jak se osudová chyba odrazí na její i tak oslabeném psychickém zdraví pod tíhou starostí, které neumí řešit a unést? Sáhne opět po zoufalém řešení, sáhne si na život? Hlasujte v anketě o tom, co myslíte, že s ní bude.