Ordinace: Leoš Mára
29.11.

Mára předává Charlotte materiály o vině Terezy ze smrti pacientky. Její reakce překvapí. VIDEO

Bezpáteřní Leoš Mára bere smutnou příležitost za pačesy a připravuje si "píseček" pro post ředitele nemocnice, zatímco ten stávající bojuje o život! Jak ten chlap vůbec může v klidu spát? Co na to generální ředitelka? Budete překvapeni.

Ordinace: Zoufalá a šokovaná Tereza
aktualizováno 27.11.

Dal bych ti pár facek, ty náno blbá! Nemůžu tě ani cejtit! Omráčí Mára Terezu. VIDEO

Leoš Mára je hajzl bez špetky citu a tento moment z úterního dílu to potvrzuje. Terezu celou dobu sprostě využíval a ani při rozchodu v sobě nenašel kousek lidskosti, aby jí po všem prožitém do tváře nevpálil tento hnus. Jinak se to opravdu říct nedá. Je to fakt síla, podívejte se, čemu bude čelit…

Ordinace: Bezcitný Leoš Mára
aktualizováno 26.11.

Z ÚTERNÍ ORDINACE: Terezu čeká sprostě bezcitný rozchod, ze slov Máry jí bude dlouho zle

Mára se Terezy v úterním díle zbaví jako odpadu. Už je pro něj nepotřebná, proto se jí musí zbavit. A udělá to způsobem, ze kterého se protočí panenky nejenom jí. Podívejte se, co dalšího zásadního přinese premiérový 853. díl Ordinace.

Ordinace: Naštvaná Tereza
aktualizováno 23.11.

V předpremiéře Ordinace: D*vko! Řve Tereza na zástupkyni nemocnice a jednu jí švihne. VIDEO

Přistihla partnera při nevěře a po probdělé noci plné slz potká tu, která se s ním pelešila. Tereze Benešové je v tu chvíli úplně jedno, jak vysoké postavení žena na jejím pracovišti má a bez rozmyšlení se do ní pustí slovně i fyzicky! A co pak? Sledujte v ukázce z nového dílu už nyní.

Ordinace: Drsné prozření pro Terezu
aktualizováno 20.11.

Tereza přistihla Máru v posteli s jinou. Jeho reakce? Na facku málo! FOTO

Životem ztrápená Tereza našla spásu v muži, do kterého se bezhlavě zamilovala. Nyní přišla o jeho dítě a záhy ho přistihne v té nejbolestivější situaci, s milenkou v hotelovém pokoji! To jsou pořádné osudové rány. A co na to on? Jednu mu rádi vlepíte sami…

Ordinace: Zničená Tereza
aktualizováno 19.11.

Další rána pro zničenou Terezu tento týden: Co dalšího ošklivého ji čeká? Odtajnění

Po dlouhém boji Tereza nakonec přišla o dítě. Je to rána osudu, se kterou se bude muset učit žít. Prožívá velmi bolestivé chvíle, se kterými jí nepomůže vůbec nikdo, jen čas. A co by čert nechtěl, v jejím životě přijde další ťafka a bude to jako rána pěstí od člověka, na kterém jí tak moc záleží…

Ordinace: Leoš Mára v slzách
aktualizováno 13.11.

Parchant Leoš Mára v slzách! A dokonce vysloví něco, co by od něj zaboha nikdo nečekal. VIDEO

Žádná hra, ani manipulace, ani předvádění se. Jde o nefalšované a upřímné slzy, však vidět je v očích grázla Leoše Máry je jevem nevídaným. Je tomu ale tak, jeho lidská část promlouvá v bolestivé situaci... Jaká zpráva ho sráží na kolena?

Ordinace: Zoufalý Mára
30.10.

Ukázka z Ordinace: Mára se hroutí…

Je to k nevíře, avšak grázl Leoš Mára má evidentně také nějaké city. Stav Terezy a svého ohroženého dítě nezvládá. Neboje to jenom pěkný cirkus... Podívejte se v ukázce, co je na něj moc.

Ordinace: Mára s Terezou
aktualizováno 18.10.

Ukázka z Ordinace: Mistr přetvářky s plnou snůškou blábolů dává Tereze kopačky

Leoš Mára se rozchází s Terezou! Jaký pádný důvod si vymyslel, aby konec vztahu přijala? Pořádnou porci vypočítavých slov schovaných za bolestivou pravdu a mírumilovnost. Na rozdíl od Terezy se u nich budete bavit. Podívejte se v ukázce ze čtvrtečního dílu.

Ordinace: Leoš Mára
aktualizováno 02.10.

Mistr manipulátor Mára: Terezu hravě donutí k čemukoli. I jí odpornému činu. VIDEO

Je možné, aby někdo s někým manipuloval jako se svou loutkou? Evidentně ano. Leoš Mára Terezu dokonale ovládá. I ve chvílích, kdy ona cítí, že ji tlačí do něčeho, co opravdu nechce. Tak to stejně udělá, jako toto. Sledujte v ukázce z dnešního dílu.

Ordinace: Tereza v úzkých
11.09.

VIDEO: Zabilas pacientku! Vpálila Běla Tereze. Jak zareagovala, co Běle udělala?

Panuje mezi nimi tiché příměří, které brzy skončí. Běla při své upřímnosti Tereze znovu připomene bolestivý moment a zároveň ji naštve i ublíží. Dohra bude...

Ordinace: Eduard a Tereza
aktualizováno 10.09.

Z ÚTERNÍ ORDINACE: Tereza šokuje otce. Co od něj chce? VIDEO

Tahá ji ze dna, kryje její chyby, pomáhá jí na sále, je vydírán jejím ničemným přítelem, mlčí o jejím zabití pacientky a teď tohle... Možná na to má nárok, ale určitě ne způsob, jakým si o to žádá. Tereza opět nemile překvapí svého otce. Co na něj vybalí?