Ordinace: Líbačka Denisy s Hanákem - 8
aktualizováno 06.11.

Denisa nakonec podlehla Hanákovi! PRVNÍ FOTO vášnivé chvíle

V 848. díle Ordinace v růžové zahradě 2 se přitažlivost neudržela na uzdě. Mladý Jonáš na zralejšího konkurenta právem žárlil, jeho Denisa totiž skončila v Hanákově náruči. Z přátelského obětí se přenesli k vášnivému políbení.

Ordinace: Líbačka Denisy s Hanákem - 1
06.11.

Galerie: Vášnivá chvíle Denisy a Hanáka!

Denisa se v premiérovém 848. díle políbí s Hanákem! Kam až jejich vášeň zajde?

Ordinace: Hanák u Denisy doma
16.10.

Ukázka z Ordinace: Usměvavý Hanák se zdrží u Denisy...

On domů nespěchá, nemá proč. Ona domů naopak spěchá pokaždé, kvůli dětem. On má čas a chuť jí pomoct, ona pomoc potřebuje. Mezi Hanákem a Denisou vzniká ideální souhra. Je jim spolu dobře a evidentně v tom hodlají pokračovat…

Ordinace: Hanák s Denisou
11.10.

Ukázka z Ordinace: Hanák milým gestem potěší Denisu

Sbližování Hanák a Denisy pokračuje. Po pozvání na kávu v práci přichází podání pomocné ruky. Zcela nečekaně a zcela upřímně tak, jak to dělají dva přátelé. Čím Hanák Denise vykouzlí úsměv?

Ordinace: Hanák a Denisa
aktualizováno 10.10.

Ladí jim to čím dál víc. Dokážete si Hanáka s Denisou představit jako pár? HLASUJTE

Oba dva už ví, že se v sobě mýlili. Prvotní vzájemná nevraživost je rázem pryč a z Petra a Denisy se pomalu stávají dobří přátelé. A možná i něco víc... Dokázali byste si je představit spolu?

Ordinace: Hanák s Denisou
09.10.

Hanák se v důvěrném rozhovoru Denisy vyptává na Jonáše. Zdvořilost, nebo záměr? VIDEO

Sice ji pozve na kávu v práci, přesto je to gesto dalšího sblížení. Denisa Hanáka neodmítne a oba je čeká upřímný rozhovor. O čem? A kam povede? Sledujte v ukázce z úterního dílu.

Ordinace: Smutný Hanák
04.10.

Ukázka z Ordinace: Hanákovo prozření o Denise, které mu změní život...

Petr Hanák stále pln zlosti ze ztráty Andrey dnes večer na minutu vyhodí dispečerku Denisu. Jak Otovi později přizná, byť udělala chybu, pravým důvodem byla její slova o smrti. Hanák díky Otovi zjistí, že jsou kolem lidé se stejným osudem. Jak moc ho to sebere a donutí ho zjištění k nápravě?

Ordinace: Denisa v slzách
03.10.

ČTVRTEK V ORDINACI: Vypadni! Zraněný Hanák s Denisou vyrazí dveře. A svoboda pro Adama? VIDEO

A tím vše teprve začíná! Denisa ve čtvrtek opět pochybí a tentokrát to bude mít následky. Hanáka na krku pořeže agresivní muž na místě výjezdu, protože Denisa nezavolá policii. Je jasné, že si na ní pak vybije zlost…

Ordinace: Vystrašená Denisa
aktualizováno 11.09.

V PŘEDPREMIÉŘE: Hanák běsní a Denisa se děsí! První den na záchrance totiž selže. VIDEO

Denisa okusí Hanákův hněv! Nastupuje na dispečink záchranky, kde není pro chyby místo. Jednu kvůli své nezkušenosti, i přes dozor Standy, udělá. Od nerudného a přísného šéfa si vyslechne slova břitká a urážlivá, za rámeček si je nedá. Podívejte se na vyhrocenou chvíli z nového dílu v předpremiéře!

Ordinace: Co přinese tento týden?
10.09.

ORDINACE TENTO TÝDEN: Nová posila na záchrance, vážná nemoc, odtajněné tajemství a trable s policií

V nemocnici vykradli sklad léků a podezřelý je Jonáš Hrzán! Denisa hned první den v práci selže a Běla v hádce řekne Tereze, že ví o smrti pacientky Pokorné. Co víc přinesou nové díly v tomto týdnu? Zjistěte.

Herečky Marika Šoposká a Berenika Kohoutová v plavkách - 8
aktualizováno 17.07.

Léto plné sexy křivek: Představitelky Bibi a Denisy jsou vskutku šťabajzny! FOTO

Hrají ve stejném seriálu, jsou nejlepší kamarádky, mají společné projekty a také je spojuje další věc, obě mají sexy křivky! Podívejte se na jejich ladná těla v plavkách, do kterých se obléknou, aby nezkazili žádnou legraci, klidně i v zimě.

Ordinace: Květa, Denisa a Vilík
aktualizováno 07.06.

Ukázka z Ordinace: Květa skoro vynese Denisu v zubech. Za její nabídku

Co by čert nechtěl, po dalších špatných zprávách a nervech nadranc, se ve dveřích objevuje člověk, kvůli kterému se všechny současné trable odehrávají. Denisa si svůj příchod za Květou s jistou nabídkou pěkně naplánovala... Má štěstí, že mezi ní a zuřivou dámou stojí stůl.