Ordinace: To nej ke Dni s Novou
17.09.

Fakta o natáčení, holá pravda i zkažené klapky! Ordinace přináší to nejlepší ke Dni s Novou

Ke Dni s Novou pro vás web Ordinace společně s oblíbenými seriálovými hrdiny připravil zcela unikání video, ve kterém vás zábavnou formou představitelé Běly, Eduarda, Oty, Mariky, Heluš i Boba informují o veškerém dění kolem vašeho oblíbeného seriálu. Nechybí ani (ne)povedené záběry. Usaďte se a pozorně dívejte :).

Ordinace: Ha Thanh, Rychlý se Šimonem a Peroutka
16.04.

Kočičí chlupy v krku, prádlo v popelnici, nákaza i úchylka. O čem je řeč? Jarní úklid trápí i herce, podivně i úsměvně

Jaro s sebou kromě krásného počasí a vůně květin přináší i jednu nepříjemnost, kterou je jarní úklid. A trápí i známé tváře z Ordinace v růžové zahradě, mají své specifické problémy s touto čistotou se zabývající povinností. Podívejte se v anketě na jejich veselá vyjádření, přesvědčí vás o jednom, nejste v tom sami! :-)

Ordinace: VIP hosté
06.04.

VIP HOSTÉ V ORDINACI: Václav Havel, Meky Žbirka, Jan Nedvěd a další. Dojemné i milé VIDEO

Prezident, zpěváci i sportovci, v seriálu Ordinace v růžové zahradě se za třináct let existence objevilo v malých rolích hned několik významných osobností a v dané době populárních. Připomeňte si je, zavzpomínejte, usmějte se.

Ordinace - 1000. díl - Čestmír Mázl
aktualizováno 03.04.

Z 10 dílů 13 let: Příběh Mázla změnil Rychlému život. Herec pro to má jedno proklatě významné slovo

Osudy lékaře Čestmíra Mázla a barmanky Lucie Vágnerové sledují diváci Ordinace dlouhých 13 let! Jak herci svou důležitou životní etapu vnímají?

Snídaně s Novou vysílala z ateliérů Ordinace
03.04.

SPECIÁL Snídaně s Novou z ateliérů Ordinace: Kámoši Vojta s Markem, živě z maskérny a hodně prozrazeného

K vysílanému 1 000. dílu Ordinace v růžové zahradě, celkově z obou řad, si pořad Snídaně s Novou připravil speciální vysílání přímo z ateliérů oblíbeného seriálu. Fiala, Lupták, Benoni, Morávková, Jašków, Čenský, Jirešová, Peroutka a další mnohé odhalili. Podívejte se.

Ordinace: Jonáš s nevlastní ségrou Anežkou, dcerou Denisy
03.04.

805. díl - Jedna ovečka za druhou

Bobo a Heluš předstírají, že jsou nadšení farmáři. Čestmír řeší vážné komplikace u porodu. A Jonáš opět končí v náruči Denisy!

Ordinace: Naštvaná Květa
03.04.

VIDEO z úterního a celkově 1 000. dílu Ordinace: Květa by Jonáše nejradši zaškrtila! Znovu ji šokuje

Jonášovi se v hlavě trochu zatmělo, protože dál pomáhá té, která zničila a ničí jeho rodinu! Květu tak opět čeká scénka, která jí zvedne tlak. Při čem syna nachytá? A co víc přinese celkově 1 000. díl Ordinace? Podívejte se.

Ordinace: 1 000. díl
03.04.

1000. DÍL ORDINACE = 3 750 dní natáčení, 1 947 postav, 140 litrů filmové krve: Co o natáčení fenoménu netušíte! VIDEO

Dvanáct let, šest měsíců a dvacet osm dní, to je doba, kterou Ordinace v růžové zahradě urazila od prvního vysílání k 1 000. dílu, který diváci TV Nova mají možnost vidět 3. dubna. S jubilejním číslem přicházejí další a peprně zajímavá a tak by vám rozhodně neměla uniknout!

Ordinace: Co přinese tento týden?
03.04.

ORDINACE TENTO TÝDEN: Zvěsti o dítěti, farmařina, rozchod a odjezd jedné dámy

Marek se trápí kvůli Bibi: dozví se, že je těhotná s Vojtou! Ema šokuje celou rodinu včetně Jakuba svým životním rozhodnutím. A Bobo s Heluš musí začít farmařit, což se jim hnusí... Z Jonášova zájmu o Denisu se stává lehká posedlost a Čestmír se řítí do průšvihu... Co víc přinese jubilejní díl v úterý a čtvrtek? Zjistěte.

Ordinace: Vzpomínání Ivany Jirešové
aktualizováno 02.04.

Po 13 letech Ivana Jirešová přiznává STRACH, který zažila při natáčení Ordinace. Může za to Langmajer! VIDEO

Radostné vzpomínky z natáčení seriálu Ordinace u pozitivní Ivanky Jirešové, kterou ve špatné náladě snad nikdy neuvidíte, tedy pochopitelně převažují, avšak přiznala se, že jí jednou bylo hodně úzko. Dnes na to vzpomíná, jak jinak, než s úsměvem a tehdy ji zachránila slivovice! O co šlo? Poslechněte si a podívejte se na to.

Ordinace: Petr Rychlý jako Čestmír Mázl a jeho ženy
01.04.

MÁZL O SVÝCH ŽENÁCH: Překvapí nejdojemnější smrtí, přizná nejžhavější vztah i prožitky u postelových scén. VIDEO

Krásných třináct let vídají diváci Ordinace sympatického gynekologa Čestmíra Mázla na obrazovkách, ušli s ním značný kus jeho života, který si nyní mohou připomenout v zajímavém sestřihu! Ve videu on sám také odhalí, jak vlastně vnímá své osudové ženy a promluví o smrti, která ho zasáhla nejvíc. Není to ta, o které se domníváte. A jaké jsou prožitky z milostných scén se svými partnerkami? O tom všem už ve videu.

Ordinace: Večírek 1000. dílu - 1
30.03.

VELKÁ GALERIE Z PÁRTY K OSLAVĚ 1000. DÍLU ORDINACE: Herci z obou řad se setkávají a baví

VELKÁ GALERIE Z PÁRTY K OSLAVĚ 1000. DÍLU ORDINACE: Herci z obou řad se setkávají a baví