Ordinace: 819. díl, Andrea zachrání Martinu a schytá za ní kulky
22.05.

Celý 819. díl Ordinace: Miluju tě, zašeptá z posledních sil umírající Andrea své lásce

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Andreo, bojuj!? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Ordinace: Martina děkuje Andree za život
aktualizováno 22.05.

VIDEO: Je konec, Andrea umírá! Co jí na smrtelné posteli pověděla zachráněná Martina?

Co říct člověku, který se obětavě vrhnul před kulku určenou vám? Martinu čekal opravdu těžký hovor, který jí vehnal slzy do očí stejně jako divákům. Stihla se s Andreou rozloučit?

Ordinace: Andrea zachrání život Martině tím svým
aktualizováno 22.05.

DĚSIVÝ MOMENT v Ordinaci: Andrea se nechá zastřelit! VIDEO

Smrt jedné z nejoblíbenějších postav se blíží. Osud Andrey Hanákové je zpečetěn. V dnešním 819. díle Ordinace promluví do děje naposledy. I když trpí nevyléčitelnou nemocí, zemže za mnohem dramatičtějších okolností, než by kdokoliv předpokládal. Bude zastřelena, podívejte se na moment, kdy ví, že udělá osudovou věc...

Květen v Ordinaci
aktualizováno 04.05.

Začátek KVĚTNA V ORDINACI: Rána pro Andreu, žárlící Inna, striptýz Heluš a bláznění Jonáše!

Andreu zasáhne rána, kterou nikdo nečekal. A Heluš bude muset v cestě za vytouženým bohatstvím vytáhnout ženské zbraně. Co dalšího přinesou nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 začátkem května? Čtěte.

Sandra a Viola Černodrinské
29.04.

STEJNÁ, PŘESTO JINÁ: Martina Kaiserová prošla v nových dílech Ordinace velkou proměnou. Všimli jste si?

V 811. díle Ordinace v růžové zahradě 2 prošla Martina Kaiserová radikální proměnou, které si všimne jen velmi pozorný divák! Tak co, přijdete na to?

Předčasný porod
aktualizováno 24.04.

PŘEDČASNÝ POROD V ORDINACI: Jednu z těhotných žen dnes čeká pořádný stres!

Ne vždy probíhá těhotenství podle plánu a předčasný porod je pro matku i dítě rizikový. Jedna z nastávajících maminek v Ordinaci v růžové zahradě 2 se o tom už dnes večer přesvědčí na vlastní kůži!

Ordinace: Prchal se opět chová výhružně vůči Andree a Hanákovi
19.04.

Ukázka z Ordinace: Prchal zase útočí, vystartuje po Andree! Rupnou už Hanákovi nervy s grázlem?

Prchalova drzost nezná mezí, krotit neumí ani svou agresivitu, kterou opět projeví vůči Hanákovým, berou mu totiž jeho "mašinu na peníze", tedy Martinu. Lidského chování u něj nehledejte, asi je jen otázkou času, kdy se s Hanákem dostane do potyčky. A bude to dnes poté, co po nich opět vystartuje? Podívejte se v ukázce.

Sandra Černodrinská coby Martina v Ordinaci
15.03.

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Představitelka Martiny z Ordinace je novopečenou maminkou!

Těhotná Martina Kaiserová, nosící dítě cizím lidem, týraná manželem a pod ochranou Andrey Hanákové, tak diváci Ordinace v růžové zahradě 2 znají herečku Sandru Černodrinskou, která před pár dny přivedla na svět svého prvního potomka. Je to holka, nebo kluk? A jak to bude v seriálu dál, kdo ji zastoupí? Přece dvojče!

Ordinace: Prchal zastrašuje Andreu
13.03.

Napadení v Ordinaci: Prchal přiškrtí Andreu! VIDEO

Andrea se na vlastní kůži přesvědčí o tom, že Prchal má skutečně násilnické sklony, bohužel. Sice se mu prohrabe ve věcech a projede mobil, což by naštvalo snad každého, však nemůže si dovolit to, co si dovolí.

Ordinace: Postavu Martiny ztvárňují dvojčata
24.02.

Těhotná v seriálu i reálu: TAJEMSTVÍ postavy Martiny v Ordinaci? Hrají ji dvě!

S mladou těhotnou holkou Martinou Kaiserovou se už diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 seznámili. S postupem času se jim pod kůži dostane ještě mnohem víc, stejně jako Andree Hanákové. Velkou a odtajněnou zajímavostí je, že za postavou Martiny se ukrývají hned dvě herečky!