Ordinace: První střet Máry a Mariky po roce a pokusu o znásilnění
aktualizováno 30.08.

VIDEO: Marika neustojí první střet s nechutným Márou

Zachraňovala mu život, když umíral na podlaze špitálu předávkovaný kokainem. Oživovala ho, i když se ji nedlouho předtím pokusil znásilnit. Ve čtvrtečním díle se do děje Ordinace vrátí Marika a v Kamenici ji čeká šok, v baru si vedle ní přisedne ten, kterého nesnáší a bojí zároveň – Leoš Mára. Dotěrný a slizký bude jako kdysi… Podívejte se na jejich znovu setkání už nyní.

Ordinace: Dramatický příchod nové postavy
28.08.

Nový lékař vtrhne do Kamenice za dramatických událostí, jde o životy

Jen co na silném stroji s větrem v zádech mine hranice Kamenice, bude muset vytasit zbraně a ukázat svaly, ty doktorské. Tajemný drsňák cestou do Kamenické nemocnice zabojuje o životy dvou dětí a pak rozdrtí hlavního nemocničního parchanta. Tak to je nástup do práce par excellence! Jmenuje se Sekora, Jan Sekora. Jeho tempo je neúnavné a jeho revírem je ode dneška Ordinace. Klaďas každým coulem je tu!

Ordinace: Msta Inny dostane Bibi do nebezpečí
aktualizováno 28.08.

VIDEO: Bibi v ohrožení života kvůli Inně! Msta si vezme sovu daň

Bibi se na výjezdu se záchrankou ocitne před rozzuřeným psem, okamžitě volá o pomoc vysílačkou Innu, která plná zášti její prosbu o záchranu záměrně ignoruje! Touží se jí pomstít a vidí v tom příležitost. Chvíli na to už Bibi čelí útoku…

Ordinace: Tereza s Márou
aktualizováno 28.08.

ORDINACE V TV UŽ DNES: Kamenickou chirurgií otřese nový muž, bude svatba i agresivní útok

Brány kamenické nemocnice se po prázdninách znovu otevírají, 28. srpna začíná 14. sezóna seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A začíná pěkně zostra. Na chirurgii se koná konkurz na primáře, na post si brousí zuby Leoš Mára, který bude výsledkem hodně překvapen. Jindřich a Aloisie mají svůj velký den, ale něco se zkomplikuje... Stejně jako spolupráce Bibi a Inny na záchrance, touha po pomstě přivede Bibi do smrtelného nebezpečí...

Ordinace: Jan Hájek jako MUDr. Jan Sekora
27.08.

Vousy nosí z velmi zajímavého důvodu. Nováček z Ordinace Jan Hájek na sebe naprášil ještě víc

Už v úterý vtrhne na televizní obrazovky pokračování Ordinace v růžové zahradě 2 a s ním také nová posila lékařského týmu v divácky známé Kamenici. Český herec Jan Hájek se představí jako doktor Jan Sekora, na kterém jen stěží jeho představitel hledá mouchy. Oba to jsou sympatičtí pohodáři, kteří se divákům jistě brzy vryjí pod kůži. Přesvědčit se o tom mohou sami už nyní, kdy v Tajnostech Jan Hájek povypráví o svém životě: jak vylítl ze školy, kvůli čemu nosí vousy a co si ve svých letech uvědomil.

Ordinace: Vojta a Inna v nových dílech spolu? - 4
aktualizováno 21.08.

FOTO z nových dílů Ordinace: Bibi načape Vojtu s Innou v posteli!

Společný žal Vojtu a Innu v premiérových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 semkne. Oba dva se nacházejí ve stejné situaci, proto pro sebe budou mít notnou dávku pochopení a zároveň si budou oporou v hořkých chvílích, kdy se v práci budou střetávat s těmi, kteří je odkopli. Zamilovaná dvojice Marek a Bibi je poženou k častějším společným večerům…

Ordinace: Sekora na konkurzu o primariát setře Máru - 2
aktualizováno 12.08.

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Nováček Sekora hned dvakrát knokautuje Leoše Máru!

Zná ho jen pár vteřin a už mu podkopává zem pod nohama, Leoš Mára se obouvá do svého protivníka, seč může. Bojuje o svůj vytoužený primariát, avšak je knokautován. Sice jen slovně, zato rázně a totálně. Vztekem i žárlivostí se mu protáčejí panenky, zatímco jeho soupeři a nově příchozímu doktoru Janu Hájkovi se mírně zvedají koutky. Sledujte v předpremiéře „zápas“ z nového dílu Ordinace.

Ordinace: Libor Stach v rozhovoru o své postavě
10.08.

NÁVRAT ADAMA do Ordinace: I zpoza mříží se postará o rozruch. Připravte se. VIDEO

Mladík bezhlavě zamilovaný do Mariky, odpykávající si za ni trest, se vrací do děje! S Adamem Svobodou se diváci Ordinace v růžové zahradě 2 budou opět setkávat, a to v nadcházející čtrnácté sezoně seriálu. A byť je za mřížemi, nuda s ním rozhodně nebude. Jeho představitel naznačuje, co se bude dít. A přiznává, jaký to je nosit vězeňský mundúr.

Ordinace: Jan Hájek jako MUDr. Jan Sekora
08.08.

Nováček Sekora to v Kamenici rozsekne. Je tak lidský, až to bolí. Zabolí však hlavně jeho minulost

Jeho tajemství změní životy. Do Kamenice se doslova přiřítí a hnaný zatím neprozrazeno čím, rozvíří stojaté vody v nemocnici. O rozruch v životě se především ale postará doktorce Marice Lukáčové. Jmenuje se Jan Sekora a jeho představitel si vás získá. Tady je hned několik důvodů.

Ordinace: Podzimní sezona 2018
aktualizováno 07.08.

Z NOVÉ SEZONY ORDINACE: Hanákovi zkříží život Denisa, Čestmírovi nová žena! Strach o život, nevěra, msty i šokující pravda. ODHALENÍ

Otvíráme čtrnáctou sezónu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2! Sezónu nečekaných návratů, výjimečných objevů, šokujících zápletek i překvapivých rozhodnutí… Váš oblíbený seriál je zpět s novými díly, kdy začne a co vás čeká? Podívejte se!

Ordinace: Nové postavy v podzimní sezoně 2018
aktualizováno 07.08.

Motorkář a laborantka: Nové posily Ordinačního týmu. Jací jsou a komu zasáhnou v nových dílech do života?

Ve čtrnácté sezoně Ordinace v růžové zahradě 2, která na obrazovky vstoupí v posledním srpnovém týdnu, se představí nové postavy v podání Pavlíny Němcové a Jana Hájka. Komu zavaří, jací budou? Zjistěte vše.