Ordinace: Naďa s Rytířem - 1
13.02.

Hlasujte o nový pár: Naďa s Karlem udržují převážně vášnivý vztah. Je na čase posunout ho dál?

Byť je prozatím víc než společné zájmy spojuje fyzická přitažlivost, je jim spolu dobře. Nadě Mázlové a Karlovi Rytířovi prozatím nezávazný vztah, který si utvořili, vyhovuje. Jen v poslední době sovu přítomnost vyhledávají čím dál častěji, což je čím dál blíž posouvá k utvoření plnohodnotného páru, který by byl přinejmenším hodně zajímavý. Líbili by se vám jako zamilovaná dvojice?

Ordinace: Bibi žádá Marka o ruku
05.02.

V Ordinaci došlo k netradiční ŽÁDOSTI O RUKU. VIDEO

Bibi požádala Marka o ruku! Vyrazila mu tím dech, došla mu slova… A pak jí dal svou odpověď, která buď znamená společnou cestu životem, nebo definitivní odchod. Podívejte se na romantickou chvíli oblíbeného páru.

Ordinace: Inna s Vojtou
aktualizováno 16.11.

NOVÝ PÁR v Ordinaci: Inna s Vojtou to dali dohromady. Vydrží to, co vy na to?

Jejich partneři se dali dohromady a jim zůstala jen vzájemná opora, ze které se rychle stalo přátelství plné pochopení. A to už je krok k něčemu víc, který ve čtvrtečním díle Inna s Vojtou udělali. Sice si zbyli, ze žalu spolu ale nejsou. TO mají za sebou, nyní je to jiné, bez sebe už totiž být nechtějí. Jak se vám nová zamilovaná dvojice líbí?

Ordinace: Inna s Vojtou
13.11.

Ukázka z Ordinace: Vřelá chvíle Inny s Vojtou. Dají to konečně dohromady?

Vojta míří k soudnímu stání kvůli rozvodu s Bibi a nervy s ním cloumají, bojí se být opět za hlupáka. O to je radši, že s ním je jeho milá opora Inna. Sbližování těchto dvou pokračuje a přerůstá v něco víc!

Ordinace: Inna s Vojtou
aktualizováno 08.11.

Další sblížení Vojty s Innou: Překročí dnes i oni hranici přátelství? VIDEO

Inna po kauze s Loukotou zatím dál zůstává v Kamenici a raději se straní Marka i Bibi. Odjezd na Ukrajinu zatím odložil a kdo ví, zda ho nezruší úplně, neboť s Vojtou je jí příjemněji čím dál víc...

Ordinace: Co přinese tento týden?
05.11.

ORDINACE TENTO TÝDEN: Návrat vraha, vzplanutí zakázaných citů, střet s pravdou a nové začátky

Hanák se znovu setká s vrahem své manželky Andrey! Saša zkomplikuje Mázlovi život a Marika navštíví zuboženého Adama. Co víc čeká na oblíbence z Kamenice v tomto týdnu? Zjistěte.

Ordinace: Sekora s Marikou
aktualizováno 01.11.

DŮKAZ ZAMILOVANOSTI: Marika a Sekora v tom lítají až po uši. VIDEO

Říká se, že srdci neporučíš – a Marika Lukáčová by o tom mohla vyprávět. Zamilovala se do muže, kterému zabila otce. Obávala se, že je Jan Sekora vážně zraněn a v ten moment oba prozřeli. Podívejte se na důkaz o tom, že se mají rádi, i když se snaží o opak.

Ordinace: Ke komu se Bibi hodí víc? - k Markovi, nebo Vojtovi?
aktualizováno 07.03.

MAREK, NEBO VOJTA: Kterého by si měla Bibi definitivně vybrat? Poraďte jí

Drsný Marek a hodný Vojta, to jsou dva důležití pánové v životě Bibi Mrázkové. Oba miluje a oba milují ji. Jen ještě neví, kterého víc, se kterým strávit zbytek života. Poradíte jí? Patří ke komu podle vás a najde s ním lásku i štěstí? Kterého by si měla vybrat a zůstat s ním? Hlasujte pro něj.

Ordinace: Tereza s Márou
aktualizováno 20.02.

Hodí se Tereza s Márou z Ordinace k sobě? HLASUJTE, zda to mají dát dohromady!

Dva outsideři, kteří to táhnou spolu. Tereza Benešová je neoblíbená kvůli své neschopnosti, kterou zhoršuje dětinským chováním. A Leoš Mára je mezi kolegy známý jako parchant škodící všem okolo. To, že jsou "vyhnanci" nemocnice, je spojilo. Měli by spojenectví posunout ještě dál a utvořit pár?