Ordinace: Tato žena zřejmě stojí za únosem Haničky
aktualizováno včera 18:23

VELKÝ ZVRAT V PÁTRÁNÍ: Hanička žije a má ji žena na fotce! Chcete ji vidět?

Čtvrteční 882. díl Ordinace v růžové zahradě 2 přinese velký krok vpřed ve vyšetřování unesené Haničky! Poznáte osobu, která ji má evidentně u sebe?

Ordinace: Co přinesou nové díly? - 14
aktualizováno 19.03.

UKÁZKA: Urážky a mlácení do hlavy. Opilý Suchý padá na dno

Psychicky tížívá atmosféra doma s častokrát vyšilující Zdenou, neustálé konflikty s ní a Martynčák za zády: to vše žene Davida Suchého ke sklence tvrdého, aby alespoň na pár minut zapomněl. Dnes dostane k pití o důvod víc. A v jeho alkoholovo-zoufaléckém rozpoložení ho zastihne Běle, „viník všeho zlého“. Pak se nemůže divit…

Ordinace: Erika
19.03.

UKÁZKA: Erika zdrtí Marka hned dvakrát. Kvůli dítěti i Bibi

Erika přijde za Markem oznámit mu, jak se rozhodla ohledně jejich dítěte, zda se z nich stanou rodiče, nebo sáhne po nejkrajnějším řešení. Zároveň mu společný úlet vyčte, proč s ní spal, když v tom neviděl budoucnost?! Přitom ona mluvila o nezávazném pobavení, jako první projevila inciativu a svedla ho. Pěkně se vybarvuje a otráví ho ještě víc…

Ordinace: Objeví se stopa po Haničce! Jaká?
aktualizováno 14.03.

UKÁZKA: Konec marných stop po Haničce. Pravá konečně přichází! Nese zlé zprávy?

Tak, jak rychle naděje u Suchých ve čtvrtečním díle pohasla, tak stejně rychle příští týden znovu vysvitne. Policie konečně najde valnou stopu po zmizelé Haničce! Kde, co, koho? Zjistěte v ukázce z nového dílu Ordinace v růžové zahradě 2, který v TV teprve uvidíte.

Ordinace: Hádky Sekory s Adamem
14.03.

UKÁZKA: Drásající chvíle pro Sekoru, po návratu musí hlídat kriminálníka Adama

Jan Sekora se po uzdravení a odpočinku vrací zpět do práce. Rád by znovu přebral oddělení chirurgie, jenomže vedení s ním má jiné záměry. Charlotte a Mára si tak pro bývalého primáře připravili hned několik nepříjemných překvapení, mezi kterými jsou povinné ambulantní služby s neschopným Adamem, co nese vinu na smrti jeho otce… Kam tohle povede?

Ordinace: Vojta u Mázlů na večeři
14.03.

UKÁZKA: Roztomile roztržitý Vojta u Mázlů na večeři. Co tam vyvádí?

Vojta se dnes večer octne u Mázlů na večeři! A o pracovní rozhodně nepůjde, teda opak si budou myslet všichni kromě Čestmíra. Ten totiž Nadě a Vojtovi spunktuje takové malé rande v domnění, že Vojta je tím tajným Nadiným přítelem! Vojta sám netuší, co tam dělá, o to víc je roztomilý...

Ordinace: Bibi v náruči Vojty
12.03.

UKÁZKA: Bibi znovu v náruči Vojty!

Vztah Bibi a Marka je v krizi, a na scéně se objevuje Vojta se svou vlídnou náručí...

Ordinace: Erika přišla za Bibi
12.03.

UKÁZKA: Milenka s přítelkyní tváří v tvář! Jak Bibi zareaguje na Eriku? A co jí ona chce?

Ať už hnaná úmyslem získat Marka jenom pro sebe nebo skutečným problémem, Erika dnes večer navštíví Bibi. Milenka Marka má co říct jeho přítelkyni. Jak Bibi sokyni na svém prahu uvítá? A jakou informaci ponese Eričina zpráva, která je srazí na kolena?

Ordinace: Marek Doležal
07.03.

Markův strach mít dítě pramení z jeho dětství. Co si prožil? Svěří se Hanákovi. VIDEO

Marek prosí volno u Hanáka, aby si podruhé došel na spermiogram a mohl přijít za Bibi s tím, že dítě mít mohou a hlavně, že on tedy chce. Co ta změna? To zajímá i Hanáka, načež se mu Marek svěří, že za to může jeho otec. Poslechněte si ve videu.

Ordinace: Naštvaný Suchý
07.03.

Tak to je gól: Suchý doma najde psychopata Martynčáka. Co udělá?

Davidovi Suchému se po příchodu domů naskytne pohled, který by neočekával snad ani ve snu. U jednoho stolu se Zdenou uvidí Andreje Martynčáka, jak spolu v klidu popíjejí kávičku, jakoby ji nikdy fyzicky i psychicky netýral. Jak se k muži, kterého stále za psychopata považuje, zachová?

Ordinace: Bibi ví o nevěře Marka
aktualizováno 06.03.

ČTVRTEK V ORDINACI: Spal si s ní?! Uhodí Bibi na Marka. A Martynčák si udobřuje Zdenu. VIDEO

Vztah Bibi a Marka se otřese v základech, Bibi se totiž dozví o Markově vášnivé chvíli s boxerkou Erikou. David Suchý doma najde Martynčáka, jak si v klidu se Zdenou popíjí kávičku a po Darkovi půjde Mára. Co ještě přinese 878. díl Ordinace ve čtvrtek?

Ordinace: Bibi se dozví o Markově nevěře
aktualizováno 05.03.

Bibi se dozvěděla o nevěře Marka. A ne od Radky

Tajemství se v kamenickém špitále moc dlouho neudrží, a tak bylo jen otázkou času, kdy praskne to Markovo. K uším Bibi se donesl jeho úlet s Erikou. A i když bez viny rázný drbna Radka nezůstává, Bibi se o bolestivé zradě ze strany svého milovaného přítele dozvěděla z úst toho nejbližšího. A vlastně nedopatřením. Jak zareagovala?