Ordinace: Kaktus od Saši Mázlovi
30.11.

Pichlák, namydlenej blesk i na svatýho moc… Poznáte autory pronesených frází z dílů Ordinace? Ukažte se

Někdy z oblíbenců z Ordinace vypadne věta, která diváky pošle k zemi. Jisté hlášky tak stojí za zopakování a zapamatování, pro případné použití doma. Z dílů v tomto týdnu web Ordinace vybral nejen ty zábavné, tak se pusťte do malého testu a otestujte vaši paměť i odhad. Kdo řekl co?

Ordinace: Sekora a Naďa
26.10.

Přání ženy je mužovi rozkazem: Přiřadíte hláškám z Ordinace správného autora? Vyzkoušejte test

Co nového se šustlo v Kamenici, o tom bezesporu ví Babeta a také divácí Ordiance v růžové zahradě 2. Tradiční test pozornosti ukáže, jakou paměť při sledování máte. A pokud jste se nedívali, ukáže, jak své oblíbence odhadnete. Tak se do toho pusťte.

Ordinace: Poznejte věty oblíbenců
aktualizováno 11.04.

POZNEJTE HLÁŠKY z Ordinace: „Táhne mě to jinam, ale tam už jsou zavřený dveře.“ Kdo je autorem této věty a dalších?

Tradiční test z nejnovějšího dílu Ordinace zlehka mění svou podobu, oprostěte se nyní od detailů a pozornosti a zaměřte se na to, jak moc dobře znáte seriálové hrdiny z Kamenice. Rozpoznejte věty oblíbenců hravě? Pusťte se do toho a zjistěte, jak moc dobře je znáte a procvičte trochu i paměť.

Ordinace: Herci Petr Oliva a Jana Paulová
aktualizováno 02.02.

7 NEJ HLÁŠEK Jarmily a Gustava z Ordinace: Která vás rozesmála nejvíc? Hlasujte!

Tihle dva si prostě nepadli do noty. Mají jiný pohled na život a jsou povahově jako oheň a voda. Pokud se potkají, což je nyní při soužití u Mázlů v bytě běžné, neustále se dohadují – kdo je horší, lepší, má či nemá pravdu. A u toho padají hlášky, která nás prostě baví! A co vás? Vyberte tu, co vás rozesmála nejvíc.