Ordinace: Režisér a herec Braňo Holiček
aktualizováno 10.02.

2v1: Braňo Holiček jako režisér Ordinace a představitel Tomáše Zajíce

2v1: Braňo Holiček jako režisér Ordinace a představitel Tomáše Zajíce

Ordinace: Režisér a herec Braňo Holiček
aktualizováno 10.02.

CO SE DĚJE NA PLACE, když Braňo Holiček potká Tomáše Zajíce? VIDEO

Před pěti lety poznali diváci Ordinace Braňa Holička jako doktora Tomáše Zajíce. Z hodného kluka se brzy stal místní parchant, který však z Kamenice odcházel poučen z vlastních chyb. Z děje sice zmizel, z dění ale ne. Braňo se chopil režírování seriálu, a když se jeho postava do děje opět vrátila, přišla s ní i výzva v podobě režírování a hraní zároveň. Zjistěte, jak to na place vypadá, když k tomu dojde i víc.

Ordinace: Do děje se vrací Tomáš Zajíc
aktualizováno 22.01.

ODTAJNĚNO: Do Ordinace se vrací Tomáš Zajíc! Bývalý padouch sám prozradí, co od něj čekat tentokrát. VIDEO

Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 se brzy setkají s postavou z minulosti. Jde o muže, který před pěti lety vstupoval do děje jako mladý doktor a o dva roky později příběh opouštěl s nálepkou tehdy největšího „ordinačního“ padoucha, který si ovšem tíhu svých činů uvědomil. Nyní se do seriálu, který ve skutečnosti nikdy neopustil, vrací...

Ordinace: Zákulisí natáčení zbití Marka
aktualizováno 14.11.

JEN TAK NEUVIDÍTE: Takto vzniklo Markovo zranění po útoku. Práce maskérů KROK PO KROKU

Několik tržných ran v obličeji Marka po napadení bandou pomstychtivých Rusů, pro maskérky Ordinace v růžové zahradě 2 hračka. Stačila tekutá a tuhá umělá krev, kapátko a štěteček. Máte možnost, se detailně podívat. Natáčení zmlácení už si vyžádalo víc času.

Ordinace: Ze zákulisí natáčení se Šoposkou, Fialou a Benonim
12.09.

Zákulisí náročné scény: Šoposká se odbourala svou neschopností, což Braňo vtipně okomentoval! VIDEO

Natáčení dramatické scény, kdy Radim Fiala, Štěpán Benoni a Marika Šoposká coby trojice záchranářů pomáhají tonoucím vodákům, se neslo ve zcela jiném duchu. Humor měl zelenou! Představitelka Bibi nemohla pacientovi nasadit límec, nad čímž se štáb pobavil a režisér Braňo Holiček vše okořenil ještě svou hláškou. Následný výstup trojice z erzety dobrou náladu na place jen potvrdí, podívejte se.

Braňo Holiček - 2
aktualizováno 15.08.

POZNÁVÁTE HO: A několik faktů, které o režisérovi a trojnásobném tátovi z Ordinace netušíte!

Tatínek, herec a především režisér, to je výčet rolí, které ve svém životě zastává Braňo Holiček, kterého diváci Ordinace v růžové zahradě 2 moc dobře znají jako Tomáše Zajíce a čerstvě také režiséra oblíbeného seriálu. Mladý a sympatický Slovák toho na svůj věk stihl opravdu hodně. Co o něm ještě možná ani netušíte?

Ordinace: Zkažené klapky
aktualizováno 07.08.

ZKAŽENÉ KLAPKY z Ordinace: Když se Zounar přežblebtne, Holiček dusí smích a Rychlý dobývá dveře!

Zounar se přeřekne tak kouzelně, že sám ze sebe vyprskne smíchy, Stránský se otáčí na Štěpánovou a místo dialogu spustí smích, Holiček s Krausem se snaží nesmát, ale vůbec jim to nejde a další povedené kousky oblíbených herců z Ordinace, které v TV jen tak neuvidíte! Pobavte se nad (ne)povedenými záběry.

Braňo Holiček režisér - eye
aktualizováno 11.06.

KLÍČ K ÚSPĚCHU? Braňo Holiček ví, co musí splňovat režisér! Zavítejte na plac Ordinace

Fanoušci oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jistě pamatují doktora Zajíce, který nejedné postavě pořádně zatopil! Nahlédněte do zákulisí seriálu, tedy přímo na natáčecí plac. Takhle si Braňo Holiček vede v nové roli - v roli režiséra Ordinace v růžové zahradě 2!

Ordinace: Zákulisí natáčení
aktualizováno 25.05.

Jen v kalhotkách a se zalepenými bradavkami! O zákulisí postelových scén otevřeně se Šárkou

V díle Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem V poutech nastal zlom v příběhu doktora Hanáka a zdravotní sestřičky Šárky Šedivé. Ta ve snaze ulovit renomovaného lékaře překročila všechny meze. Hanáka svedla a stvořila děsivý plán! Natáčení sexu s Radimem Fialou mladou herečku stresovalo, stejně jako hrát znásilněnou. Takový nápor na psychiku ještě nezažila...

Ordinace: Braňo Holiček coby režisér - 9
aktualizováno 22.05.

Ve zcela jiné roli, ale je zpět! Tomáš Zajíc z Ordinace opět na scéně!

Kdo by zapomněl na zprvu ňoumu, později křiváka Tomáše Zajíce z Ordinace v růžové zahradě 2! Zatímco on je z Kamenice pryč, jeho představitel Braňo Holiček ateliéry seriálu neopustil. Všimli jste si jména v titulcích? Nyní je na režisérském postu! Musel si u kolegů vydobýt respekt, jak se mu vede na opačné straně?