Ordinace: Tato žena zřejmě stojí za únosem Haničky
aktualizováno včera 18:23

VELKÝ ZVRAT V PÁTRÁNÍ: Hanička žije a má ji žena na fotce! Chcete ji vidět?

Čtvrteční 882. díl Ordinace v růžové zahradě 2 přinese velký krok vpřed ve vyšetřování unesené Haničky! Poznáte osobu, která ji má evidentně u sebe?

Ordinace: Suší
aktualizováno včera 17:02

Příliš zdlouhavé pátrání po Haničce Suché a přeplněné zoufalstvím? Realita bývá srdceryvnější. VIDEO

Příběh ztracené seriálové Haničky Suché v Ordinaci v růžové zahradě 2 u vás – diváků – vyvolal vlnu různých ohlasů, mezi kterými se častokrát objevují názory na zbytečně zdramatizované pátrání. Není to smyšlené natahování děje scenáristy a dramaturgy, dějová linka je inspirovaná skutečností, ve které se děti bohužel pohřešují i roky a některé se domů už nevrátí…

Ordinace: 881. díl, nové stopy v pátrání po Haničce
aktualizováno včera 19:20

Celý 881. díl Ordinace: Posun v pátrání po Haničce! Našel se její náramek

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Rozděl a panuj!? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Ordinace: Co přinesou nové díly? - 14
aktualizováno 19.03.

UKÁZKA: Urážky a mlácení do hlavy. Opilý Suchý padá na dno

Psychicky tížívá atmosféra doma s častokrát vyšilující Zdenou, neustálé konflikty s ní a Martynčák za zády: to vše žene Davida Suchého ke sklence tvrdého, aby alespoň na pár minut zapomněl. Dnes dostane k pití o důvod víc. A v jeho alkoholovo-zoufaléckém rozpoložení ho zastihne Běle, „viník všeho zlého“. Pak se nemůže divit…

Ordinace: Erika
19.03.

UKÁZKA: Erika zdrtí Marka hned dvakrát. Kvůli dítěti i Bibi

Erika přijde za Markem oznámit mu, jak se rozhodla ohledně jejich dítěte, zda se z nich stanou rodiče, nebo sáhne po nejkrajnějším řešení. Zároveň mu společný úlet vyčte, proč s ní spal, když v tom neviděl budoucnost?! Přitom ona mluvila o nezávazném pobavení, jako první projevila inciativu a svedla ho. Pěkně se vybarvuje a otráví ho ještě víc…

Ordinace: Marek se spojí s Bibi!
aktualizováno 18.03.

TENTO TÝDEN V ORDINACI: Zprávy od Bibi i o Haničce! A velká láska

Konečně přijdou valné zprávy o Haničce! Byla spatřena v lese... S kým, je v pořádku a povedou nové stopy k jejímu nalezení? Situace u Suchých přesto bude ponurá, neustále konflikty začne David řešit alkoholem… A Eduard Valšík svolá tajnou schůzi doktorů za záchranu Kamenické nemocnice! Co víc přinesou díly Ordinace v růžové zahradě 2 v tomto týdnu, zjistíte v článku i videu.

Ordinace: Co přinesou nové díly? - 8
16.03.

FOTO: Marek v bezvědomí, Bibi na drátě a trápení u Suchých. Co přinesou nové díly?

Co se bude dít v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 na konci března? Podívejte se na fotky, které trochu napoví o tom, co se bude v životě oblíbenců odehrávat.

Ordinace: Erika
aktualizováno 19.03.

Lže a taktizuje, nebo je Erika skutečně těhotná?

Erika zničila Markovi život. Ulítl s ní jenom jednou a ona hned otěhotněla, kvůli ní přišel o Bibi. Pochopitelně ví, že si za vše může sám, z rázné boxerky se ale stala středem jeho nenávisti. Co když si s ním ale jenom hraje a dítě s ním nečeká, nebo není jeho?

Ordinace: Objeví se stopa po Haničce! Jaká?
aktualizováno 14.03.

UKÁZKA: Konec marných stop po Haničce. Pravá konečně přichází! Nese zlé zprávy?

Tak, jak rychle naděje u Suchých ve čtvrtečním díle pohasla, tak stejně rychle příští týden znovu vysvitne. Policie konečně najde valnou stopu po zmizelé Haničce! Kde, co, koho? Zjistěte v ukázce z nového dílu Ordinace v růžové zahradě 2, který v TV teprve uvidíte.

Ordinace: Zdena s Davidem oklamáni
aktualizováno 14.03.

Celý 880. díl Ordinace: Falešný únosce oklamal Zdenu se Suchým. Jaké jsou následky?

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Nápadník? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Ordinace: Hádky Sekory s Adamem
14.03.

UKÁZKA: Drásající chvíle pro Sekoru, po návratu musí hlídat kriminálníka Adama

Jan Sekora se po uzdravení a odpočinku vrací zpět do práce. Rád by znovu přebral oddělení chirurgie, jenomže vedení s ním má jiné záměry. Charlotte a Mára si tak pro bývalého primáře připravili hned několik nepříjemných překvapení, mezi kterými jsou povinné ambulantní služby s neschopným Adamem, co nese vinu na smrti jeho otce… Kam tohle povede?

Ordinace: Vojta u Mázlů na večeři
14.03.

UKÁZKA: Roztomile roztržitý Vojta u Mázlů na večeři. Co tam vyvádí?

Vojta se dnes večer octne u Mázlů na večeři! A o pracovní rozhodně nepůjde, teda opak si budou myslet všichni kromě Čestmíra. Ten totiž Nadě a Vojtovi spunktuje takové malé rande v domnění, že Vojta je tím tajným Nadiným přítelem! Vojta sám netuší, co tam dělá, o to víc je roztomilý...