VELKÁ PÁRTY: Míša Badinková chystá velkolepou oslavu svých kulatin! Kdo z hereckých kolegů dorazí?
aktualizováno 03.02.

Seriálové role jí ukradly ty filmové. Veverka, Lenka, Alena a především Badinková otevřeně o životě nejen čtyřicátnice

I když si ji diváci Novy zamilovali jako Lenku Hejlovou v Ulici a Alenu Mázlovou v Ordinaci, v pamětích zůstává nejvíc jako zrzka Veverka z Básníků. Pracovních tváří má herečka Michaela Badinková několik a všechny si je užívá, v životě však jen jednu – upřímnou. A takový je i rozhovor o balancování, strádání, rolích i soukromí, prostě životě, když jí kalendář předepsal čtyřicítku.

Ordinace: Dana Morávková
aktualizováno 08.01.

Dana Morávková o noční můře všech rodičů: Zdenu z Ordinace čeká velké drama

Po týrání expřítelem Andrejem Martynčákem přichází v rodině Suchých další rána hned poté, co se postavili na nohy. Jejich pětiletá dcera Hanička se ztratí v nákupním centru a oni jako rodiče začnou prožívat noční můru. Představitelka Zdeny nejen o tom, co je čeká.

Anička Slováčková
aktualizováno 24.09.

VIDEO: Co čeká sestřičku Radku z Ordinace? Její představitelka Anička Slováčková promluvila

Hudbě se věnuje od dětství, v rodině slavných umělců to ani jinak nešlo. Zpěvačka Anna Julie Slováčková však na sebe nejvíc upozornila před dvěma lety v show Tvoje tvář má známý hlas, kde si za svá hudební čísla vysloužila čtvrté místo. Od té doby má práce nad hlavu! A k hudbě přidala i herectví, kdy štve diváky Ordinace v růžové zahradě 2 jakožto drzá sestřička Radka.

Hana Kusnjerová z Ordinace
03.05.

Hana Kusnjerová z Ordinace doufá ve velký comeback: Bude mít Lada také miminko? VIDEO

Sestřičku Ladu znají fanoušci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako ztřeštěnou mladou holku, která nejde pro trapas daleko a pociťuje, že se jí nic nedaří. Ovšem poslední dobou moc velký prostor před kamerou nemá. Jak to bude s její postavou dál?

Sandra a Viola Černodrinské
29.04.

STEJNÁ, PŘESTO JINÁ: Martina Kaiserová prošla v nových dílech Ordinace velkou proměnou. Všimli jste si?

V 811. díle Ordinace v růžové zahradě 2 prošla Martina Kaiserová radikální proměnou, které si všimne jen velmi pozorný divák! Tak co, přijdete na to?

Herečka z Ordinace byla okradena! Skočila na špek profesionálnímu podvodníkovi
aktualizováno 24.01.

Herečka z Ordinace byla okradena! Skočila na špek profesionálnímu podvodníkovi

Herečka, kterou mohli diváci Ordinace v růžové zahradě 2 vidět jako bláznivou milenku Kováře, měla opravdu velkou smůlu. Jak se profesionálnímu podvodníkovi podařilo ji oklamat? Vše měl do detailu promyšlené!

Ordinace: Herečka Veronika Arichteva
aktualizováno 22.12.

Vánoční ´dobrota´ Sylvy z Ordinace: Pochutnává si na rodinném receptu, černé omáčce! Cože?

Každý příchozí musí tuto neobvyklou omáčku, která je u herečky Veroniky Arichteva snad jedinou dodržovanou tradicí, zdolat! To je vážně tak... zvláštní?

Veronika Arichteva
16.12.

Vánoce v Thajsku: Veronika Arichteva, Sylva z Ordinace, je proplakala! Proč?

Herečku Veroniku Arichteva znají diváci Ordinace v růžové zahradě jako Sylvu, jak se redaktorce při rozhovoru svěřila, Vánoce povětšinou tráví s rodinou doma, jednou však udělala výjimku a odletěla na svátky do exotického Thajska, kde Štědrý večer proplakala! Co se přihodilo?

Ordinace: Klára Cibulková coby Andrea Hanáková
aktualizováno 03.09.

TAJNOSTI KLÁRY CIBULKOVÉ: Na co je v životě nejvíce pyšná a jak by řešila nevěru?

Zuřivé hádky, žárlivost, nevěra, vážná nemoc - to všechno zažívala v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 postava Andrey Hanákové. Jaká je herečka v soukromí a jaké jsou její tajnosti? Prozradila i to, jak se jí hrály vypjaté scény mezi Andreou a Petrem.

Petra Pudová jako Angelina Kodatová
aktualizováno 16.08.

GALERIE: Herectví pověsila na hřebík! Co dnes dělá bývalá láska Jakuba Mázla, krásná Angelina? Je v tom hodně dobrá!

Petra Pudová alias Angelina Kodatová, která se čtyři roky objevovala v Ordinaci v růžové zahradě 2, pověsila hereckou kariéru na hřebík. Svůj čas nyní věnuje něčemu úplně jinému!

Herečka Dana Morávková
aktualizováno 29.07.

SYMPATICKÁ herečka z Ordinace slaví narozeniny! Jak se Dana Morávková měnila v průběhu let? GALERIE

Oblíbená herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slaví narozeniny. Z celkem nevýrazné dívky se během let stala nejen výborná herečka ale také manželka, matka a v neposlední řadě i módní ikona. Podívejte, jak se během let Dana Morávková měnila.

Dana Morávková
28.07.

Dana Morávková z Ordinace slaví narozeniny! Během let se neuvěřitelně změnila

Oblíbená herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slaví narozeniny. Z nevýrazné dívky se během let stala nejen výborná herečka ale také manželka, matka a v neposlední řadě i módní ikona. Podívejte, jak se během let Dana Morávková měnila.