Malý Milan Peroutka
aktualizováno 06.01.

Poznáváte ho? Tento nadějný mladík založil kapelu, věnuje se hraní a jeho dědeček byl publicistou

Chlapeček na fotce je vnukem publicisty a spisovatele a synem bývalého bubeníka skupiny Olympic. Před šesti lety založil kapelu, ve které působí dodnes. A znát ho můžete i z Ordinace v růžové zahradě 2 nebo z pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Ordinace v růžové zahradě 2 - Jan Hájek a Simona Matásková
28.08.

Porazil 30 mužů a stal se novým ´panem Božským´. Nováček Ordinace má další tajemství, která nyní praskla. VIDEO

Doktor Jan Sekora, to je jméno nového doktora v Ordinaci v růžové zahradě 2, o kterém se hlavně Leoši Márovi a Marice Lukáčové bude dlouho zdát. Jeho představitel Jan Hájek slibuje zajímavou podívanou, kdy děj pořádně rozvíří. Ostatně o rozruch se postaral už při prvním natáčení, kdy mu odborný poradce zachránil nohu! A překvapuje dál, při určitých scénách ho nahrazuje dublér, protože mu něco chybí… Vám s ním ale nebude chybět vůbec nic.

Miroslav Etzler
14.08.

Nová žena v životě Rytíře z Ordinace bude výjimečná. Jeho představitel prozrazuje víc

V posledním díle uplynulé sezóny porodila Alena Rytířovi syna Benjamina. Pouhý den poté se jeho představiteli Miroslavu Etzlerovi narodil syn i v reálném životě. Náhoda, nebo osud?

Ordinace - rozhovor s Robertem
29.04.

Přiznání Roberta Jaškówa: Které scény se mu v Ordinaci hrají nejhůře? S jedním kolegou má velký problém!

Roberta Jaškówa znají diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jako nekompromisního a zákeřného doktora Leoše Máru. A že mu jdou role záporáků skvěle! V roli vlídného a milého prince by ho člověk hledal marně. V reálu je ale vzorným otcem tří dětí! Jak se úspěšnému herci daří skloubit herectví s péčí o rodinu?

Jiří Laštovka v Ordinaci v růžové zahradě
aktualizováno 10.02.

SMUTNÁ ZPRÁVA: Nečekaně zemřel mladý herec, který si zahrál i v Ordinaci. Upřímnou soustrast

Herce mohou diváci televize Nova znát například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Policie Modrava nebo Dokonalý svět. Dlouhodobě působil v divadle Minor, které také na svých stránkách informovalo o hercově smrti.

Operace Běly Valšíkové - 1
30.01.

TOP 3: Nejvyšší český herec se prosadil i v Ordinaci! Víte, o koho jde?

Role oblíbeného lékaře v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vynesla známého herce na vrchol. Na kterém už nějakou dobu byl. I když ne na tom hereckém. Česká republika nemá vyššího herce, než je on.

Helena Bartalošová a Miroslav Etzler v Indonésii
aktualizováno 22.01.

GALERIE: Miroslav Etzler s přítelkyní

GALERIE: Miroslav Etzler s přítelkyní

Ordinace: Ivan Lupták
18.01.

Lupták z Ordinace promluvil o tom, jak jeho vztah s Bibi naruší Markův návrat!

Hluboce se zamilovala do Marka, ale ten ji opustil kvůli manželce, která se znenadání objevila. S Vojtou se sbližuje a bude i dál, jenomže to netuší, že se Marek docela brzy vrátí! Co nastane pak? Představitel Vojty Ivan Lupták naznačuje. Producentka Simona Matásková navíc v rozhovoru odpověděla i na otázku, s kým Alena čeká dítě!

Ordinace: Seriálový Miky a jeho skutečná máma Klára Šedivá
aktualizováno 17.11.

Seriálový Miky je na place pořádný šprýmař! Co ještě práskla jeho mamka? VIDEO

Miky Mázl je divákům Ordinace moc dobře znám, bez něj a dalších ratolestí by si příběhy seriálových hrdinů už ani představit nedokázali. Natáčení s malými herci leckdy ale není vůbec snadné. To víte, někdy se jim nechce držet scénáře a je to pochopitelné, jsou to děti! Ovšem z dospěláků si umí i vystřelit.

Herec Láďa Ondřej
aktualizováno 15.09.

DEN S NOVOU: Ladislav Ondřej z Ordinace si vyzkoušel novou roli!

V sobotu 9. září se v pražské Hostivaři uskutečnil Den s Novou. Tuto akci přichystala televize Nova pro své fanoušky, kteří si mohli užít den plný zábavy. Návštěvníci se mimo jiné podívali do ateliérů, kde se natáčí seriál Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě 2. A právě v ateliérech, kde se sžívá s rolí Jakuba Mázla se jeho představitel Láďa Ondřej zhostil jisté úlohy, o co šlo? Poslechněte si.

Braňo Holiček - 2
aktualizováno 15.08.

POZNÁVÁTE HO: A několik faktů, které o režisérovi a trojnásobném tátovi z Ordinace netušíte!

Tatínek, herec a především režisér, to je výčet rolí, které ve svém životě zastává Braňo Holiček, kterého diváci Ordinace v růžové zahradě 2 moc dobře znají jako Tomáše Zajíce a čerstvě také režiséra oblíbeného seriálu. Mladý a sympatický Slovák toho na svůj věk stihl opravdu hodně. Co o něm ještě možná ani netušíte?

Ladislav Ondřej
07.08.

VIDEO: POZNÁTE POTÁPĚČE? Je to vtipálek a seriálový taťka!

Tento herec, co miluje výzvy i adrenalin, vás provádí seriálem Ordinace v růžové zahradě 2 od jeho úplného začátku. V současné době vychovává svého potomka, studuje medicínu a žije v domě s Čestmírem Mázlem! Už tušíte, o kom je řeč?