Kdo je tato malá princezna?
17.02.

FOTO: Kdo je tato malá princezna? Poznejte DĚTI HERCŮ z Ordinace

Nejen seriálové role mají herci z Ordinace, mnoho z nich plní role mnohem důležitější, ty životní – jsou rodiči i prarodiči. Všimli jste si, jak moc velký fešák roste z nejmladšího syna Petra Rychlého? Víte, jak dnes vypadá malá Zounarová? A jak jde čas s dcerou Ivany Jirešové? Podívejte se.

Michaela Badinková
aktualizováno 25.01.

JE TO VENKU! Michaela Badinková původně nebyla Michaela Badinková! Rodiče jí jméno museli změnit

Herečka Michaela Badinková je v poslední době nejvíce vidět v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje doktorku Alenu Rytířovou, která momentálně neví, s kým čeká dítě. A jak vypadá soukromý život herečky, také skrývá nejedno tajemství!

Ordinace: Matyáš Svoboda coby Hugo
29.11.

Za co utrácí svůj HONORÁŘ představitel Huga z Ordinace? Možná se budete divit

Jedenáctiletý Matyáš Svoboda, seriálový syn Boba Švarce ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, toho má i přes svůj útlý věk spoustu za sebou. K herectví se dostal náhodou a vyfoukl tak roli tátovi! Jaký má záložní plán a co dělá s honorářem? Prozradil nejen to v rozhovoru.

Ordinace: Seriálová Františka, Hugo a Miky
aktualizováno 22.11.

DĚTŠTÍ HERCI ORDINACE: Nejen Miky boduje u štábu! O náročné a legrační momenty s nimi se podělil i režisér

Malé i větší děti jsou neodmyslitelnou součástí natáčení Ordinace v růžové zahradě 2, neboť hlavní hrdinové mají své rodiny a ratolesti. Práce s dětským hercem není vždy snadná, oplatí to ale svou bezprostředností a humorem.

Ordinace: Květě se ztratila Františka
12.10.

VIDEO: Květa z Ordinace prožije noční můru každé matky! Co je s dcerou Františkou?

Na vrchní sestru Květu je toho v poslední době moc, v práci kvůli rebelujícím sestrám nestíhá, pracuje do večera a hlavu má plnou starostí. Její dcerka Františka chápe, že toho má mamka teď moc, a tak když pro ni nepřijde ke škole, odjede na slíbený výlet sama! Na určené místo už ale nedorazí... Květu dnes večer čekají okamžiky plné hrůzy.

Ordinace: malá herečka Viktorka Rybová coby Františka Hrzánová - 6
aktualizováno 23.09.

VIDEO: Roztomilá představitelka Františky o tom, jak se k roli dostala. Nebylo to jen tak!

V Ordinaci v růžové zahradě 2 se to od podzimní sezony jen hemží novými postavami. A tak je na čase, abychom vám blíže představili nováčky, kteří začínají míchat kartami, nebo jsou prostě moc kouzelní!

Ordinace: David Suchý se synem
aktualizováno 17.09.

NEJLEPŠÍ TÁTA Z ORDINACE: Kdo to je? Podpořte ho!

Každý den bojují o životy druhých a ve svém povolání se snaží být nejlepší. A těmi nejlepšími chtějí být i doma, v očích svých ratolestí, zastávají totiž i role otců. A jako tátové jsou skvělí, ať už jsou ostřílení, či se ji teprve učí. Který tatínek z Ordinace v růžové zahradě 2 je vám nejsympatičtější? Kdo si ve vašich očích zaslouží titul "NEJ táta"? Dejte mu hlas!

Ordinace: Klára Cibulková coby Andrea Hanáková
aktualizováno 03.09.

TAJNOSTI KLÁRY CIBULKOVÉ: Na co je v životě nejvíce pyšná a jak by řešila nevěru?

Zuřivé hádky, žárlivost, nevěra, vážná nemoc - to všechno zažívala v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 postava Andrey Hanákové. Jaká je herečka v soukromí a jaké jsou její tajnosti? Prozradila i to, jak se jí hrály vypjaté scény mezi Andreou a Petrem.

Ordinace: Martin Stránský
aktualizováno 28.08.

ZPOVĚĎ: Dvojnásobný otec Martin Stránský promluvil o rodině!

Herce a dabéra Martina Stránského mohou diváci vídat na obrazovkách Novy v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako nezapomenutelného Otu Kováře. Reportérka TV Nova za sympaťákem a pohodářem vyrazila domů, do Plzně, aby zjistila jak "válčí" se svými nezbednými dětmi a nejraději tráví volný čas.

Ordinace: Svatební stůl
25.07.

Sympaťák z Ordinace PŘEKVAPIL: TAJNÁ SVATBA se ženou, která mu zachránila život! Kdo?

Praštil do toho podruhé! Herec, kterého diváci znají od první řady Ordinace v růžové zahradě až po současnost překvapil skvělou novinou! Představitel psychologa z Kamenice – herec Tomáš Krejčíř je čerstvě ženatý! Vzal si ženu, která ho vytáhla ze spárů nebezpečné sekty...

Herečka Anna Kulovaná s dcerou Žofií - 7
aktualizováno 19.07.

POZNÁTE JI: Její slavná máma je doktorka z ORDINACE! O koho jde?

Rozpoznáte v ní její maminku, lékařku ze seriálové nemocnice? Máma světlovlasého andílka jménem Žofie má taktéž blond vlasy a modré oči. V oblíbeném seriálu vystupovala jako cílevědomá doktorka, která se dobrovolně vzdala rodičovské role, šla na potrat. V reálném životě tomu bylo právě úplně naopak, kariéra šla stranou a rodina na první místo. Takhle se dnes má a vypadá Erika Jánská, dvojnásobná maminka.

Maminy s rozumem – 75. díl
14.07.

Jsou v pořádku fyzické tresty? V živém vysílání odpovídal kontroverzní psycholog Marek Herman

Pro pohlavek nejde daleko, bojuje za odpočinek maminek a tvrdí, že 21. století je století selhání otců. V živém vysílání odpovídal psycholog Marek Herman na vše, co vás zajímá. O mateřství a výchově.