Požár v Hostivaři
aktualizováno 09.05.

Kvůli požáru v Hostivaři se ruší dnešní natáčení Ordinace a Ulice. Jak jsou na tom herci a štáb?

Nad Prahou se v úterý vznášela oblaka dýmu – velký požár v Hostivaři hasiči dostávali pod kontrolu dlouhé hodiny. Událost se dotkla i natáčení populárních seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice.

Ordinace: Dekorace v seriálu
18.02.

ZÁKULISÍ: Odhalujeme tajemství všech místností v Ordinaci! Co je spojuje? VIDEO

Každý pokoj, místnost, chodba, hala i operační sál, prostě každý kout je v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 promyšlen do těch nejmenších detailů. I pokud to tak nevypadá, je to záměr. Nic není jen tak. A pokud si myslíte, že za tvorbou stojí tým lidí, mýlíte se. Pod palcem to má jen jeden člověk, který neustále nakupuje!

Ordinace: Fanoušci seriálu na prohlídce v ateliérech
16.10.

VIDEO: Kamenická nemocnice odkryla své tajemství! Jaké jsou ve skutečnosti kulisy Ordinace?

Vidět na vlastní oči dekorace známé a oblíbené seriálové nemocnice je pro diváka Ordinace v růžové zahradě 2 vždy velkým překvapením i radostí. Má totiž jedno tajemství, které mnozí z vás už sami odhalili – je mnohem menší než v TV a z její chodby se dostanete třeba do bytu Mázla! Podívejte se na vaše reakce, když zjistíte, jak to ve skutečnosti vlastně je!

Ordinace: Zákulisí s Michaelou Badinkovou
22.10.

Exkluzivně DO ZÁKULISÍ Ordinace: A s průvodkyní Michaelou Badinkovou!

Není snad lákavější prohlídky spojené se seriálem, než jeho zákulisí. A o to zajímavější bude nahlédnutí do míst, která neznáte a jen tak nevidíte. A naší exkluzivní průvodkyní zákulisím Ordinace je Michaela Badinková coby doktorka Alena. Podívejte se.