Nové posily, výhrůžky a nečekaná setkání: Na co se můžete těšit tento týden v Ordinaci?

Aktualizováno 27.08.2019


V prvním poprázdninovém týdnu se v Ordinaci bude dít plno novinek. Kromě nových postav do děje vstoupí i výhružky, odplaty, bezmoc a tvrdé rány osudu. Na co se můžete těšit tento týden?

AlenaČestmírem vyrazí na společnou dovolenou. Čestmíra ale dožene práce i tady – sestřička Lada totiž začne rodit. Alena se seznámí s Mázlovým kamarádem - charismatickým doktorem Martinem Brabcem. Do nemocnice nastoupí Márova snacha Táňa. Příbuzenství s neoblíbeným primářem je pro ni ale stigma, se kterým se bude muset vyrovnat. Maričino trauma vyústilo v psychické problémy a nespavost. Pronásledují ji děsivé sny, ve kterých se potkává s Adamem.

 

Otu Kováře čeká soud kvůli podvodu s transplantací. Jako svědkyně obžaloby vystoupí pedantická lékařka Zita, která se pokusí Otu potopit. Mára se zlobí na Táňu, že odmítla jeho protekci. Rozhodne se, že jí ukáže, jak může být život lékaře tvrdý. Táňa bude na oddělení prožívat horké chvilky. Martin Brabec požádá Mázla, zda by k němu mohl nastoupit na gynekologii v Kamenici. Celá rodina Mázlů se raduje. Martin si získal Alenu i děti, stal se rodinným přítelem.

Ordinaci v růžové zahradě 2 můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20.20 na Nově.