Dnes poprvé v Ordinaci: Jak do seriálu vstoupí dvě nové postavy? Dramaticky!

Publikováno 03.09.2019


Za velmi dramatických okolností se dnes večer diváci Ordinace v růžové zahradě 2 seznámí se dvěma novými tvářemi: Lenkou Termerovou a Zdeňkem Godlou. Jejich postavy, kolotočáři Libuška Ludva Hečkovi, do seriálu vstupují tragicky, vážnou nehodou na pouti a bojem o záchranu Libuščina života.

Moje postava se jmenuje Ludvík, je to bratr Boba Švarce, kterého hraje Martin Zounar. Navzájem o sobě nevěděli, protože každý vyrůstal jinde. Že jsou bratři, zjistí náhodou při neštěstí na pouti, kde se těžce zraní jejich maminka, kterou hraje Lenka Termerová,“ přibližuje svoji novou roli Zdeněk Godla. „Ludva je takový dobrý voják Švejk. Každému věří, každému chce pomoct a lidé ho mají rádi. Sestřičky v nemocnici ho budou zbožňovat. Horší to bude s bráchou, mezi nimi to bude dost zajímavý,“ dodává.

 

Představitelka Zdeňkovy maminky Libušky, Lenka Termerová, slibuje zajímavou zápletku: „Je to dojemný příběh, který se bude hezky rozplétat, zpočátku konfliktně, ale čas ukáže… Úvodní scény se odehrávají na pouti, a to je pro mě velká nostalgie. Mám ráda venkovské poutě,“ říká herečka, která hned v prvních svých minutách v seriálu svede boj o život. „Mažou mě tu maskérskou krví, trápí mě hadičkami, všude nemocniční přístroje… Umím si představit lepší prostředí. Na druhou stranu není k zahození začínat roli ležením v posteli,“ směje se herečka.

Ordinaci v růžové zahradě 2 sledujte v úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově. Po odvysílání najdete díly na NovaPlus.cz.