Tento týden v Ordinaci: Alenin choulostivý okamžik, nechutné vydírání i podezření z krádeže

Publikováno 07.10.2019


Marika je zoufalá, Morávka ve sporu s nemocnicí zastupuje Zálešák. Alena má špatný pocit z toho, k čemu mezi ní a Martinem málem došlo v klubu. Marek hledá Eriku, ale marně, odešla neznámo kam. Co dalšího přinese tento týden Ordinace?

Marika zjišťuje, že Morávka ve sporu s nemocnicí zastupuje Zálešák. Ten vyhrožuje, že podá žalobu a budou padat hlavy. Marice je jasné, že mu jde hlavně o tu její, ale přeci jenom doufá, že Mára má plán, jak z toho nemocnici včetně ní dostat. Naděje se značně zmenší ve chvíli, kdy Zálešák přijde za Márou s nabídkou, která může zachránit nejen jeho, ale i nemocnici.

Alena má špatný pocit z toho, k čemu mezi ní a Martinem málem došlo v klubu. Mázl pozve ji, Martina a Suka, který bude operovat pacientku Vyhlídalovou, do téhož klubu. Tam na obrazovce běží projekce fotografií z koncertu, kde byla Alena s Martinem. Alena se bojí, že fotograf zachytil onen choulostivý okamžik. Dělá vše proto, aby si Mázl případného snímku nevšiml. Momentku ovšem zachytí Darek s Lucií.

Táňa dostane od Máry přikázáno, že musí sepsat zprávu o Maričině chování na sále a kolapsu při operaci Morávkové. Táňa nechce Marice ublížit, ale nechce ani lhát. Nakonec po poradě s Vojtou popíše událost pravdivě. Mára je rád a Táňa si připadá jako donašečka.

Švarc se snaží Ludvu vystrnadit z nemocnice a využije toho, že pacient Fica má s sebou v nemocnici peněženku s větší hotovostí a naaranžuje to tak, aby na Ludvu padlo podezření z krádeže.

Mázl odoperuje se Sukem Stázku velmi úspěšně. Suk znovu zopakuje nabídku na stáž pro Mázla, ten ji ale odmítá. Martin se snaží přesvědčit Alenu, aby Mázla přesvědčila, ať stáž vezme. Mázl by chtěl jet, ale bojí se nechat tu vše na Jakubovi.

Ordinace v růžové zahradě 2 běží v úterý a ve čtvrtek ve 20:20 na Nově.

Podívejte se na poslední díl Ordinace.