Co přinese Ordinace v říjnu? Absolutní zoufalství, strach z vězení i podezřelé kamarádství

Publikováno 08.10.2019


Marek je sám s miminkem. Erika od nich utekla. Mariku obviní, že může za smrt pacientky. Švarc doufá, že se zbaví Ludvy: dokáže, že okrádá pacienty. Táňa a Vojta vyrazí na zabijačku. Co dalšího přinese Ordinace v říjnu? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Marek hledá Eriku, ale marně, odešla neznámo kam. Věčně řvoucího kojence moc nezvládá a má na Eriku vztek. Když se chystá její zmizení nahlásit na policii, ozve se mu Eričina kamarádka Saša s tím, že Erika je u ní. Ukazuje se, že je v tak hrozném stavu, že jí Marek ani nemůže nadávat.

Alena má špatný pocit z toho, k čemu mezi ní a Martinem málem došlo v klubu. Martin, kterému Suk nabídl stáž v Amsterdamu, přenechá tuto příležitost Mázlovi. Alena se domnívá, že ho schválně chce poslat co nejdál, aby měl volné pole. Mázl by chtěl jet, ale bojí se nechat tu vše na Jakubovi.

Marika zjišťuje, že Morávka ve sporu s nemocnicí zastupuje Zálešák. Uvědomí si, že si vzala po operaci Morávkové prášek na spaní a sestra jí pak brala krev. Sekora se pokusí výsledky testů vyzvednout, ale už je pozdě, má je Mára.

Táňa dostane od Máry přikázáno, že musí sepsat zprávu o Maričině chování na sále a kolapsu při operaci Morávkové. Táňa nechce Marice ublížit, ale nechce ani lhát. Nakonec po poradě s Vojtou popíše událost pravdivě. Mára je rád a Táňa si připadá jako donašečka, je v depresi. Vojta, který odjíždí na rodinnou zabíjačku ji vezme s sebou, aby přišla na jiné myšlenky.

Švarc se snaží Ludvu vystrnadit z nemocnice a využije toho, že pacient Fica má s sebou v nemocnici peněženku s větší hotovostí a naaranžuje to tak, aby na Ludvu padlo podezření z krádeže. Ludva, který až doteď bratrovi vše před Libuškou omlouval a dával mu šanci, se zatvrdí a odstřihává ho.

Ordinace v růžové zahradě 2 běží každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově.

Podívejte se na poslední díl Ordinace.