Tento týden v Ordinaci: Táně přijede Patrik! Kam se uklidí Vojta?

Publikováno 21.10.2019


Taně přijede manžel, Vojta je z toho v háji. Zita se vyspala s Hanákem. A už teď toho lituje. Švarc je přesvědčený, že Libuška svoji nemoc jen simuluje, aby mohla v nemocnici zůstat déle. A to není vše! Na co dalšího se můžete těšit tento týden?

Táňa - Vojta

Patrik je na cestě do Kamenice, což Vojtovi na klidu nepřidá. Táňa ho stále víc přitahuje a představa, že bude příštích šest dní dělat křena zamilovaným manželům, ho děsí.

Hanák – Kovář - Zita

Citově rozrušená Zita se vyspala s Hanákem. A už teď toho lituje. Zvlášť když na pracovišti musí oba předstírat, že se nic nestalo. Nezvládá to ale ani jeden.

Švarc

Švarc je přesvědčený, že Libuška s Ludvou simulují nemoc, aby nemuseli z nemocnice odejít. Když už se zdá, že Švarc má vyhráno, protože oba přistihne při riskantním podvodu, nestačí se divit, jaké důvěře se Ludva v nemocnici těší. Ze zoufalství se Ludvu pokusí uplatit.

Marek – Erika

Marek se při procházce s dvojkočárkem (Amálkou a Tobiášem) zastane ženy, kterou napadl její agresivní partner. Ten zasáhne Marka paralyzérem. Marka musí odvést záchranka. Děti ale zůstávají za rohem.

Marika – Sekora

Marika je po lécích na spaní dezorientovaná a malátná. Janák ji vyslýchá v souvislosti s jejím kolapsem. Marika se neopatrně prořekne, že insomnií trpí už delší dobu a bere na ni léky. Později se rozhodne léky přestat brát, nemůže ale bez nich usnout.

Ordinace v růžové zahradě 2 běží každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově.

Podívejte se na poslední díl Ordinace.